JÓGA & ŠNORCHLOVÁNÍ NA MALEDIVÁCH – LEDEN 2019 s Katkou Mrugalovou – OBSAZENO!!!

(ID MAL03)
cena
28.990 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
 • ubytování na 7 nocí
 • polopenze
 • 1 x půldenní výlet šnorchlování na dvou útesech
 • 1 x celodenní výlet na neobydlený ostrov s obědem
 • transfery rychlolodí letiště Male-ostrov-letiště Male (cca 90 min/cesta)
 • 2 x denně cvičení jógy na pláži
 • 1 x informační schůzka s českou delegátkou na hotelu
 • pojištění CK proti úpadku

JÓGA & ŠNORCHLOVÁNÍ NA MALEDIVÁCH 

S KATKOU MRUGALOVOU

Termín včetně letu: 28. 1. – 6. 2. 2019
Termín ubytování: 29. 1. – 5. 2. 2019 (8 dní/7 nocí)

CO VÁS ČEKÁ? 

 • jedinečná kombinace cvičení jógy a koupání na Maledivách v jednom z nejkrásnějších moří na světě
 • ubytování na 8 dní/7 nocí na krásném ostrově Thinadhoo (lokální ostrov, Vaavu atol)
 • rodinný čtyřhvězdičkový hotel
 • polopenze
 • 1 x půldenní výlet šnorchlování na dvou útesech
 • 1 x celodenní výlet na neobydlený ostrov s obědem
 • transfery rychlolodí letiště Male-ostrov Thinadhoo-letiště Male (cca 90 min/1 cesta)
  • transfer rychlolodí 2x denně – orientační časy transferů:
   • letiště Male-hotel tam cca v 10:00 a 16:00
   • hotel-letiště Male zpět cca v 7:00 a 13-14:00
 • 2 x denně cvičení jógy na pláži s Katkou Mrugalovou. V den příletu, odletu a v den celodenního výletu jóga není.
 • 1 x informační schůzka s českou delegátkou na hotelu
 • možnost po jóga pobytu prodloužení ubytování na stejném hotelu nebo ALL INCLUSIVE luxusním resortu – pro zájemce zajistíme (nutno objednat předem)
 • pojištění CK proti úpadku

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Maledivy jsou tropickým rájem na zemi, proto je pobyt vhodný pro všechny milovníky jógy, šnorchlování, potápění, relaxace a odpočinku na bílých plážích, opalování, koupání v křišťálovém moři, poznávání okolních obydlených i neobydlených ostrovů. Jóga pobyt je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií, pro začátečníky i pokročilé. Možnost se nahlásit i v jedné osobě bez příplatku (doplnění dvoulůžkového pokoje s další klientkou – zajistíme).

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel Plumeria je rodinný čtyřhvězdičkový hotel na lokálním krásném ostrově Thinadhoo (Vaavu atol). Hotel nabízí příjemné ubytování i služby. Hotel má plážovou restauraci, kavárnu, menší hotelový bazén, fitness a spa. Bikini pláž s bílým pískem a křišťálovým mořem se nachází cca 250-600 metrů od hotelu, na pláži jsou k dispozici lehátka. Wi-Fi zdarma v hotelu, na hotelu je možnost platby kartou. Hotel nabízí spousty výletů na obydlené, neobydlené ostrovy, výlety na šnorchlování, potápění, rybaření, šnorchlování se žraloky a má vlastní centrum vodních sportů a potápěčské centrum. Hotel Plumeria Boutique má 21 pokojů. V přízemí se nachází recepce, která poskytuje 24 hodinovou službu, včetně žehlení oděvů a praní prádla.

VYBAVENÍ POKOJE:

Super Deluxe (26m2)
Krásné, moderně a elegantně vybavené pokoje  s vlastní koupelnou.

Ložnice:
Klimatizace.
1 dvoulůžková/manželská postel velikosti Queen size, tedy obrovská nebo Twin bed – oddělené postele
Noční stolky s lampičkou a telefonem.
Televize
Šatní skříň, ramínka, trezor, deštník, župany a pantofle.
Rychlo varná konvice, kávový a čajový set, minibar s nápoji, oříšky apod. (za poplatek)
Psací stůl s lampičkou, židlí.

Koupelna:
Toaleta
Vana/Sprcha
Umyvadlo se skříňkou

Balkón s posezením.

Check in na ubytování od: 14 hod

Check out na ubytování do: 12 hod

STRAVOVÁNÍ:

V ceně jóga pobytu je POLOPENZE – snídaně a večeře v hotelu. Součástí polopenze je voda v době jídel, 2x 0.5 L lahev vody na osobu a den a čaj a káva na pokoji. Obědy je možné dokoupit přímo na hotelu na místě, případně v místním bistru a obchodech.

AKTIVITY:

Ostrov Thinadhoo (Vaavu atol) nabízí jedno z nejkrásnějších šnorchlování na útesu, které je dostupné přímo z pláže. V blízkosti ostrova se také nachází další pěkné lokality na šnorchlování a potápění (Dhiga reef a potopený vrak u Keyodhoo). Specialitou této lokality je i noční šnorchlování se žraloky Nurse Sharks (možnost výletů). Ostrov je menší a žije na něm něco kolem 60 místních obyvatel. Na lokálních ostrovech je zakázáno pití alkoholických nápojů. Na ostrově jsou dvě malá bistra s omezeným sortimentem, jedna menší kavárna a obchod.

Zažijte koupání v překrásném moři, opalování na bílých plážích, procházky džunglí, lekce jógy při východu a západu slunce pod vedením skvělé jóga instruktorky, jedinečné výlety a poznejte i kulturu místních obyvatel obydleného ostrova.

JÓGA LEKCE:

Budou probíhat 2 x denně (ráno a večer) pod vedením Katky Mrugalové, informace o jóga lektorce:

http://www.mrugalova.cz

V den příletu, odletu a v den celodenního výletu jóga není.

HODNOCENÍ CK:

Příjemný menší rodinný hotel na lokálním ostrově Malediv, možnost poznání místních zvyků náboženství a obyvatel, překrásné moře, bílé pláže, ideální pro relax, koupání a odpočinek, možnost poznat krásy podmořského světa i okolních obydlených a neobydlených ostrovů, šnorchlování, potápění.

TIP PRO VÁS:

Na jóga pobyt je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Důležité informace lokální ostrovy Maledivy:

Hotel Plumeria – lokální ostrov Thinadhoo (Vaavu atol).

Maledivy jsou 100 % muslimskou zemí (Sunni Islám) a existuje zde určitá politika v oblasti cestovního ruchu, která je daná vládou Malediv. Jak je již zmíněno v celních předpisech, do země je zakázané dovážet ZEJMÉNA alkoholické nápoje a drogy. Na místních obydlených ostrovech, tzv. lokálních ostrovech se alkohol ani jiné drogy konzumovat nesmí a ani je zde nekoupíte.

Další pravidlo, vyplývající z místní legislativy a kulturních zvyklostí, je opalování se a koupání v bikinách na lokálním obydleném ostrově pouze na plážích vyznačených Bikini Beach, kde je koupání v plavkách povoleno. U hotelu Plumeria je krásná dlouhá bílá Bikini Beach pláž, která začíná  již 250 metrů od hotelu a táhne se až na konec ostrova cca 600 metrů od hotelu. Jsou zde k dispozici i lehátka na opalování, přístřešky proti sluníčku.

Toto pravidlo se nevztahuje na neobydlené ostrovy, resorty, mělčiny (Sand Bank), piknik ostrovy a safari lodě. Nudismus je na Maledivách zakázán všude.

Kvůli náboženství Islám by se měla dodržovat určitá pravidla oblékání, doporučujeme: Oblečení je vhodné bavlněné kvůli horku a vlhku. Ženy by neměly chodit příliš sexy oblékané, tzn. neodhalovat ramena, prsa a stehna. Vhodné jsou např. kraťasy nebo sukně, oboje ke kolenům a trička s krátkým rukávem, která neodhalují dekolt a ramena.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 702047307

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat