Dvouvila s privátním bazénem až pro 8 osob – Ko Lanta

(ID TH12)
cena již od
11.060 Kč
/ os. / 7 nocí
Cena na osobu zahrnuje
  • plné využití vily
  • úklid
  • pojištění CK proti úpadku

Nabízíme Vám pronájem luxusní vily s privátním bazénem na ostrově Ko Lanta.

Vila je situována na skalnatém výběžku, přímo nad pláží Klong Nin a nabízí nezaměnitelný výhled na Andamanské moře a to včetně ostrovů Phi Phi. Poloha zajišťuje kromě panoramatického výhledu také maximální soukromí.

Krásná pláž se nachází přímo pod vilou, cesta na ní vede po schodech od vily. Dvouvila se skládá ze dvou vil, každá má dvě ložnice s kapacitou 4 osoby. Celková kapacita obou vil je 8 osob. Možnost pronájmu obou vil, případně pouze jedné.

POPIS VILY:

První patro:

V prvním patře Vám je k službám nádherný bazén s velkou terasou a dále odpočinková hala, obývací pokoj, jídelna s kuchyní, venkovní sprcha a WC.

Spodní patro:

Ve spodním patře naleznete chodbu, 2x ložnici s manželskou postelí (z jedné ložnice je prosklená stěna s velkou terasou nad mořem), 2x sociální zařízení a koupelna obložená mramorem. Podlahy ve vile jsou dřevěné nebo mramorové.

Vybavení vily:

Kuchyně: plně vybavena nádobím, příbory, sklem, utěrkami, k dispozici je také gril.

Koupelny: kvalitní koupelnové ručníky, osušky, mýdla pro Vás.

Obývací pokoj: vybaven digitální TV, DVD přehrávačem, stanicí pro iPhone, internet k dispozici, dalekohled, CD přehrávač.

Terasy: nabízí odpočinková křesla, lehátka, slunečník, na horní terase křišťálově čistý tzv. nekonečný bazén – vše pro Vaší maximální relaxaci

Ložnice: jsou vybaveny velkými manželskými postelemi s kvalitním ložním prádlem, prostorné s velkými okny.

Přistýlky ve vile nejsou možné, pokud však cestujete s malým dítětem, můžeme Vám nabídkout dětskou postýlku a dřevěnou sedačku se stolkem.

Několik minut od vily se nachází restaurace a obchody, rádi Vám zajistíme také pronájem auta či skútru, výlety v češtině, apod.

Ko Lanta je jeden z posledních nedotčených přírodních rájů v Andamanském moři, kam se z tradičních někdy hekticky přeplněných letovisek v oblasti (Krabi, Phuket, Phi Phi) vydávají milovníci skutečně autentického prostředí života prostých rybářů a jejich pohostinnosti. Donedávna byl zcela mimo pozornost turistického průmyslu, dnes tu najdete více než 100 hotelů a resortů.

Ostrov měří na délku asi 30 km a na šířku asi 6 km. Zatímco vnitrozemí ostrova tvoří plantáže kaučukových stromů, které pokrývají i úbočí páteřního horského hřebenu, západní pobřeží lemují překrásné nedotčené pláže dostupné jedinou silnicí.

Nejlepším způsobem jak prozkoumat krásy ostrova je pronajatý motocykl. Mimo milovníků klidu sem míří z celého světa zejména potápěči.

Nui Beach – pláž (jedna z mála nezastavěných pláží na ostrově Koh Lanta) je jen 200 metrů od vpravo vily.

Khlong Ning Beach (s hotely, restauracemi, obchůdky), je asi  250 metrů pěšky od vily    (vlevo od vily z kopce dolů).

Kde se dobře najíst:

Diamnod Cliff Restaurant – velmi dobrá restaurace s jídlem po celý den. Restaurace je umístěná přímo na skále, má širokou nabídku všech možných jídel a je zde velmi milý personál. Tato restaurace je jistota a hlavně je blízko. (cca 100 metrů vpravo od vily).

Cook Kai Restaurant –   snídaně a večeře – oblíbené místo stálých hostů, kteří se vracejí na Koh Lantu. Půjdete vlevo od vily z kopce dolů, budete míjet naši kancelář Thai Dream Estate a restaurace je cca dalších 200 metrů po pravé straně.

Obchůdek se základními potravinami je cca 700m vlevo od vily. Trhy nemají stálé místo, stěhují se po ostrově.

Tipy na výlety: malé historické město Lanta Old Town, sloní trek, magrovníkové háje, národní park na jihu ostrova, Tygří jeskyně, ostrovy Phi-Phi…

 

 

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat