Vila Thajsko – Ko Samui – 3 ložnice

(ID TH14)
na vyžádání
Cena na osobu zahrnuje
  • pronájem vily
  • 2x týdně úklid
  • výměna povlečení 1x týdně
  • Wi-Fi
  • transfery
  • český delegát
  • pojištění CK proti úpadku

Vila v Thajsku –

Ko Samui se 3 ložnicemi

Moderní vila nabízí 3 ložnice, obývací pokoj a plně vybavenou kuchyni, jídelní stůl pro 6 osob i možnost venkovního stravování, privátní bazén a celkovou rozlohu pozemku 200 m2.

Relaxovat můžete na lehátkách při bazénu a na projektoru nad bazénem sledovat váš oblíbený film. Hlavní vila s vlastním sociálním zařízením se nachází v přízemí, další dvě ložnice s koupelnami pak v prvním patře vily.

Vila se nachází v severní části thajského ostrova Ko Samui, kousíček od krásné pláže s bílým pískem Ban Tai.

V momentě, kdy překročíte práh vily, můžete cítit komfort a zázemí, které nabízí. Krásný bazén je obklopen tropickými květinami a stromy. Otevřete dveře do prostorného obývacího pokoje a kuchyně a můžete si začít užívat tropického ráje podle vašich plánů.

Stylová hlavní ložnice je situována za obývacím pokojem a kuchyní v přízemí. Tato ložnice se chlubí en-suite koupelnou a privátní terasou. V koupelně najdete velkou vanu, dostatek úložného prostoru a soukromý přístup do druhého patra, které je přístupné také ze zahrady.

Druhé patro nabízí dvě prostorné ložnice vybavené s vysokým citem pro design. K oběma ložnicím patří také soukromé koupelny nabízející na půl otevřený prostor pro propojení s exotickým rájem. Jedna z ložnic také nabízí soukromý balkon s výhledem na bazén. Vila je vybavena Wi-Fi připojením, satelitní TV, DVD přehrávačem a venkovním domácím kinem (video projektor s 3metrovým plátnem.

Vila je vhodná pro rodiny, případně pro 3 páry.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 702047307

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat