Vila na Bali s českým servisem – 4 ložnice

(ID BA07)
cena již od
9.800 Kč
/ vila
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování
  • každodenní úklid (kromě neděle)
  • Wi-Fi
  • čištění bazénu
  • parking
  • pojištění CK proti úpadku

Vila na Bali s českým servisem – 4 ložnice

Vila má 2 podlaží a nachází se v naší nejoblíbenější lokalitě na jihu Bali. Okolí vily nabízí maximální klid a soukromí, vedle vily se nachází louka, na které jsou nádherné západy slunce a před vilou schody vedoucí na doslova privátní pláž. Hned za domem jsou restaurace s vyhlášeným jídlem i oblíbené kavárny.

Vila nabízí 4 ložnice. 3 z nich jsou ve 2.patře a je z nich nádherný výhled na zeleň i moře. Terasa se táhne podél všech pokojů a nabízí výhled na bazén a vaši privátní zahradu. Jedná se o velmi světlou vilu, která je zařízena s citem pro balijskou architekturu. Ve spodní části je velký obývací pokoj, ze kterého máte výhled přímo na bazén a do zahradu.

První patro nabízí 3 dvoupokojové ložnice a 2 koupelny. V dolním patře je dvouložnicový pokoj s vlastní koupelnou. Dále nádherná velká kuchyň a venkovní sezení. Jsou zde také lehátka a gazebo pro váš odpočinek, případně spánek, a to přes den i v noci.

Cena vily zahrnuje: ubytování, Wi-Fi, každodenní úklid (kromě neděle), čištění bazénu, parkování na pozemku, pojištění CK proti úpadku

Informace, rezervace:
Ing. Eva Martinásková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 777497781

 

 

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat