JÓGOVÝ VÍKEND V HOTELU K-TRIUMF – SRPEN s Pavlou Rožumberskou

(ID ČR10)
cena
4.940 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
 • ubytování na 2 noci
 • polopenze
 • jóga program
 • neomezené fitness a venkovní bazén
 • pronájem sálu na jógu
 • pojištění CK proti úpadku

SRPNOVÝ VÍKEND S JÓGOU

Pobytem Vás provede lektorka Pavla Rožumberská

Termín: 16. – 18. 8. 2019

CO VÁS ČEKÁ?
 • ubytování v krásném hotelu v klidné oblasti s  výhledem na oboru, rybníček a lesy
 • výborná polopenze (bufetové snídaně a servírované večeře o 3 chodech – polévka, hlavní chod a dezert) s možností výberu VEGAN a MASITÉHO MENU
 • neomezené fitness
 • venkovní bazén
 • možnost využití hotelového wellness (za příplatek)
 • lekce jógy a meditace s Pavlou Rožumberskou v proskleném salonku s nádherným výhledem do okolní přírody nebo v případě příznivého počasí cvičení venku
 • velké množství možností, kam se vydat do okolí na výlety (hospital Kuks, přehrada Les Království, Safari Park Dvůr Králové nad Labem, lázně Velichovky)
PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?
 • pro všechny milovníky jógy, přírody, dobrého jídla a odpočinku
 • pro ženy starší 16 let, kamarádky i jednotlivce, kteří nemají s kým vyrazit (nabízíme i jednolůžkové pokoje, případně ubytování s další nahlášenou klientkou)
POPIS UBYTOVÁNÍ

Ubytování zajištěno v hotelu K-Triumf ve východočeských Velichovkách, kde se nachází i tradiční lázeňské místo. Hotel je svým způsobem unikát – nabízí ubytování s výhledem na oboru, rybník a jezdecký areál a zároveň poskytuje skvělé zázemí pro pobyt spojený s wellness, fitness či další sportovní aktivity. Fitness je k dispozici neomezeně všem návštěvníkům.

Milovníci aktivního odpočinku mohou využít jízd na koni, tenisové haly, zahrát si squash, bowling, stolní tenis, karambol, šipky nebo stolní fotbal. Z venkovních aktivit se pak nabízí víceúčelové kurty na tenis, volejbal či nohejbal, kroket, petangue a hotel nabízí i možnost zapůjčení jízdních kol, protože i cyklostezek je v okolí mnoho! Po sportu si poté můžete odpočinout ve wellness, možnost relaxace ve whirpool nebo sauně.

JÓGA LEKCE

Harmonogram lekcí s Pavlou Rožumberskou:

Pátek

17:30 – 18:30 Jemná jóga v plynutí pohybu a dechu

Pomalá lekce, ve které využijeme dechu k jemnému proplouvání v jednoduchých protahovacích ásanách, kdy se důraz klade na správnost provedení a pozorování vlastního těla a jeho pocitů na dané pozice a dechové techniky.

Sobota

7:30 – 8:30 Ranní Hathajóga

Lekci zahájíme i zakončíme relaxací. Přes průpravné cviky přejdeme k ásanám. Důraz budeme klást na dech a výdrže a procítění každé pozice. Mezi nimi vložíme krátké mezirelaxace pro zklidnění, kdy pozice doznívá a zvyšují se její účinky.

17:30 – 19:30 Kundalini jóga a Oshovo čakrové dýchání

Sestava kundalini jógy, která jemným způsobem pracuje s probouzením životní energie v těle skrze otevírání sedmi základních čaker v těle. Navážeme čakrovým dýcháním, během kterého budeme ve spojení s pohybem aktivně dýchat do těchto sedmi čaker a tím je čistit a harmonizovat.

Neděle

7:30 – 8:30 Powerjóga

Dynamičtější lekce založená na vědomém zapojení dechu a rozvoji Pozdravů slunce, sekvence boovníků a praxe pozic na zemi. Náplní lekce bude rozehřátí a protažení, dynamická část pro posílení vnitřních svalů a nakonec uvolňující relaxace.

Těším se na Vás, Pavla.

 

Minimální počet účastníků: 12 osob

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

V případě zájmu o rezervaci nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 702047307

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat