JÓGA ZÁJEZD NA BALI – DUBEN 2019 s Veronikou Carmanovou – OBSAZENO!!!

(ID BA25)
cena
28.990 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • 10x ubytování
  • snídaně
  • cvičení jógy
  • 2x celodenní výlet
  • transfery letiště-ubytování- letiště
  • pojištění CK proti úpadku

JÓGA ZÁJEZD NA BALI

s lektorkou Veronikou Carmanovou

Termín vč. letenek 18. 4. – 30. 4. 2019

Termín ubytování 19. – 29. 4. 2019

Kombinace ubytování:

  • 4 noci v Dragon Village v Ubudu vč. 3 vegetariánských pokrmů denně – snídaně, oběd, večeře
  • 6 nocí v krásné vile s privátním bazénem několik minut pěšky od pláže Bingin Beach, ubytování vč. snídaně

Cena dále zahrnuje také transfery letiště – hotel v Ubudu – vila u moře – letiště, 2 celodenní výlety po Bali s česky mluvícím indonésanem, 2x denně cvičení jógy (v den příletu a v dny výletů jóga není, nebo je na domluvě s jóga instruktorkou), pojištění CK proti úpadku.

POPIS DRAGON VILLAGE

Resort se nachází uprostřed tropické balijské krajiny ve středu Ubudu nabízející klidné ubytování uprostřed rýžových políček a kokosových palem. Filozofií resortu je úcta a napojení na přírodu, která jej obklopuje. Má vlastní bazén se slanou vodou. Stravovat se můžete v restauraci specializující se na bio a vegetariánské pokrmy (v ceně pobytu snídaně, oběd a večeře). Ve všech prostorech je k dispozici Wi-Fi. Nachází se cca 5 minut chůze do organické restaurace Sari a 20 minut pěšky od paláce a trhu v Ubudu. Posvátná opičí prales najdete 25 minut jízdy odsud a z letiště se k ubytování dopravíte do 90 minut. Pokoje a prostory ubytovací kapacity jsou chlazeny ventilátory a mají přírodní dřevěný interiér.

POPIS VILY

Krásná vila má 5 klimatizovaných ložnic (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice), 5 koupelen, nachází se pár minut pěšky od pláže Bingin na Bukitu, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče a další.

Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace, snídaně v ceně. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang a chrám Uluwatu.

Rezervace přijímáme již nyní!

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:

Cestovní kancelář Villas&Resorts

www.villasresorts.cz

info@villasresorts.cz     777 497 781

nebo

Jóga instruktorka:

Veronika Carmanová

veronikajoga@centrum.cz

tel. 728454505

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat