JÓGA ZÁJEZD NA BALI – DUBEN 2018 s Vendulou Scheibovou – OBSAZENO!!!

(ID BA27)
cena
28.990 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • 10x ubytování
  • snídaně
  • cvičení jógy
  • transfery
  • česky / slovensky mluvící delegát
  • pojištění Ck proti úpadku

BALI – JÓGA ZÁJEZD

Termín ubytování: 8.  4. – 18. 4. 2018 (10 nocí na Bali)
Termín vč. letenek: 7. 4. – 19. 4. 2018

JÓGA TEAM KATKY MRUGALOVÉ A VILLAS&RESORTS UVÁDÍ:

ZÁJEZD NA BALI S JÓGA INSTRUKTORKOU VENDULOU SCHEIBOVOU

Ubytování 10 nocí – 4 noci v krásném hotelu Puri Gangga v Ubudu, 6 nocí v privátní vile s bazénem, pěšky od krásné pláže Bingin Beach. Cvičení jógy s instruktorkou 2 x denně (v den příletu a v dny výletů jóga není), 2 x celodenní výlet po Bali v ceně. Možnost lekcí surfování, golfu, potápění apod. Česká delegátka v místě pobytu.

POPIS HOTELU PURI GANGGA

Puri Gangga Resort je luxusní boutique resort v Ubudu, s nezapomenutelnou atmosférou místních kultur. Areál je obklopen nádhernými rýžovými terasami s výhledem na historický chrám.  Disponuje restaurací v areálu, SPA centrem, bazénem a jóga centrem. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní. Do centra Ubudu zajišťuje hotel zdarma transfery několikrát za den (cca 30 minut jízdy do centra).

POPIS VILY U MOŘE

Krásná vila má 5 klimatizovaných ložnic (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice), 5 koupelen, nachází se pár minut pěšky od pláže Bingin na Bukitu, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče a další.

Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace, snídaně v ceně. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang a chrám Uluwatu.

O lektorce jógy: Vendula Scheibová

„K józe jsem se dostala díky potřebě protáhnout nejen tělo, ale také zklidnit mysl.   Je to pro mě ideální kompenzace k dynamickým formám, které jako lektorka dlouhá léta vedu. Zároveň díky své další profesi „kancelářské krysy“ vím, jak tělo trpí dlouhodobým sezením. To je i důvod, proč jsem se rozhodla zapojit do tohoto projektu a pomoci ostatním eliminovat zdravotní obtíže. Benefitem by pak pro mé klienty měla býti nejen zdravá a odpočatá těla, ale také duševní rovnováha a celkový pozitivní přístup k životu“

Motto: „Čím jste je to, čím jste byli, a čím budete je to, co děláte teď“.  Buddha

Check in na ubytování v hotelu v den příjezdu od 14 hodin

Check out na ubytování ve vile v den odjezdu do 12 hodin

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 702047307

 

Katka Mrugalová

katerina.mrugalova@seznam.cz

775623100

www.mrugalova.cz

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat