JÓGA POBYT NA KANÁRSKÝCH OSTROVECH (FUERTEVENTURA) – ČERVEN 2019 s Ivou Ceradskou

(ID KANAR01)
cena
26.390 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
 • letenky Praha – Fuerteventura – Praha
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • informační schůzka s českou delegátkou
 • 7 nocí ubytování
 • all inclusive
 • terasa na cvičení jógy
 • lekce jógy 1-2 x denně s jóga lektorkou v hotelu nebo na pláži
 • pojištění CK proti úpadku

JÓGA POBYT NA FUERTEVENTUŘE

s Ivou Ceradskou

6. 6. – 13. 6. 2019 (8 dní/ 7 nocí)

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga pobyt za skvělou cenu v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu s All inclusive a to včetně letenky!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky v hotelu Occidental Jandía Mar
 • stravování formou All inclusive (snídaně, obědy, večeře, nápoje v ceně)
 • transfer z letiště do hotelu a zpět
 • jóga program s Ivou Ceradskou
 • cvičení jógy na terase hotelu
 • rozsáhlé zahrady s bazény v hotelovém komplexu, kde můžete odpočívat a relaxovat
 • nádherná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře oceněna certifikátem Modrá vlajka
 • Wi-Fi připojení v areálu hotelu ZDARMA

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt je určen pro každého, kdo by svou dovolenou u moře rád spojil s jógou a zároveň si užil pohodlí a komplexních služeb – vše pro vás zařídíme! Hotel nabízí luxusní a komfortní zázemí, kde si odpočinete od všedních starostí. Při lekcích jógy budete pečovat o své tělo i duši a novou energii můžete načerpat na krásné pláži nebo v zahradě a u bazénů.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy, muže, děti různých věkových kategorií, i celé rodiny.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Komplex se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, který je druhým největším ostrovem z Kanárských ostrovů. Nedaleko hotelu (cca 4 km) se nachází malá rybářská vesnička Morro Jable. Z letiště je to do hotelu cca 80 km. Personál vás přivítá ve vstupní hale s recepcí, která je hostům k dispozici 24 hodin denně. K hotelu náleží restaurace nabízející program All inclusive, a la carte restaurace a 5 barů. Hotel nabízí denní i noční animační programy.

Hotel se nachází cca 15 min chůze z kopce od překrásné písečné pláže Jandía (poznámka – hotel se nachází v kopci, hotel zajišťuje transfer na pláž několikrát denně zdarma tam i zpět, pro ty, co nechtějí chodit příjemnou procházku pěšky).

Nabízí krásné venkovní bazény s prostornou terasou s lehátky a slunečníky, zahradu, wellness centrum a minigolf.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Ubytování probíhá v komfortně zařízených a klimatizovaných dvoulůžkových pokojích. Součástí každého z nich je vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů.

STRAVOVÁNÍ

Program All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Během dne je dále připravené lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 10 hod do 23 hod jsou rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

PLÁŽ

Hotel se nachází cca 15 min chůze z kopce od překrásné písečné pláže Playa de Jandía. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek. Přístup na pláž areálem hotelu, po ulici nebo podchodem (zdarma hotelový bus několikrát denně).

JÓGA LEKCE

Jóga na ostrově širokých pláží

Jóga při západu slunce a se šuměním Atlantického oceánu v uších. Lehký vánek ovívající vaše tělo. Teplý písek, do nějž ponoříte své nohy. Absolutní klid a aktivní relaxace… Zastavte se na chvilku v uspěchaném světě a vydejte se na cestu za poznáním svého nitra.

Věnujte sami sobě týden, kdy utečete každodenním starostem, spěchu a stresu. Vydejte se se mnou na ostrov Fuenteventura, místo, které stále ještě míjí masová turistika. A dopřejte si zde nezapomenutelný pobyt, který vám umožní žít na chvíli v přítomnosti. Zklidnění, obrácení se do nitra svého těla i duše, relaxace a naslouchání sobě samé. To je jen zlomek toho, co vás čeká. Cvičením, které vás zbaví třeba dlouholeté bolesti zad ze sedavého zaměstnání, zkusíme probudit vaši vnitřní moudrost a intuici. Tak, abyste si nové poznatky a dovednosti dokázali odvézt s sebou domů.

Těším se na vás!

Iva

Jóga lekce budou probíhat 2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce:

http://ic-yoga.cz

V den příletu, odletu jóga není.

HODNOCENÍ CK

Chcete si užít dovolenou u moře s jógou a programem all inclusive? Hotel je ideální volbou pro milovníky krásných nekonečných dlouhých písečných pláží, nachází se cca 30 min chůze příjemnou procházkou podél moře od začátku střediska Morro Jable – Jandía, kde je nespočet obchodů, restaurací, barů, do centra letoviska vede krásná promenáda podél pobřeží oceánu. Krásná velká terasa na cvičení jógy v hotelu, doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

TIP PRO VÁS:

Na jóga pobyt je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 702047307

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat