JÓGA ZÁJEZD NA BALI – LISTOPAD 2017 s Lucií Mutinskou – OBSAZENO !!!

(ID BA19)
cena
30.990 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
 • 11 nocí ubytování
 • snídaně
 • cvičení jógy
 • transfery letiště – hotel – vila – letiště
 • 2x celodenní výlet po Bali
 • pojištění CK proti úpadku

BALI – JÓGA ZÁJEZD

Jíst & Meditovat & Milovat

termín včetně letenek 14. 11. – 27. 11. 2017

termín jóga pobytu 15. 11. – 26. 11. 2017 11 nocí na Bali

JÓGA ZÁJEZD NA BALI S LEKTORKOU A TERAPEUTKOU

LUCIÍ MUTINSKOU

Ubytování na 11 nocí – prvních 5 nocí v krásném hotelu Puri Gangga v Ubudu a 6 nocí ve vile s privátním bazénem, pěšky od pláže Bingin Beach. Cvičení jógy 2 x denně v hotelu/ve vile (v dny výletů, příletový a odletový den nebo v případě dalších objednaných výletů navíc v místě či doprovodného programu jóga není nebo je na domluvě dle pokynů jóga instruktorky).

2 x celodenní výlet po Bali v ceně! Možnost lekcí surfování, golfu, potápění apod.

POPIS RESORTU PURI GANGGA V UBUDU

Puri Gangga Resort je luxusní čtyřhvězdičkový boutique resort v Ubudu s nezapomenutelnou atmosférou místních kultur. Areál je obklopen nádhernou přírodou. Ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, výborná restaurace, SPA centrum, masáže, bazén a jóga centrum. Do centra Ubudu zajišťuje hotel zdarma transfery několikrát za den (cca 30 minut jízdy do centra).

POPIS VILY

Krásná vila má 5 klimatizovaných ložnic (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice), 5 koupelen, nachází se pár minut pěšky od pláže Bingin na Bukitu, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče a další.

Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace, snídaně v ceně. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang a chrám Uluwatu.

Check in na ubytování v hotelu v den příjezdu 15.11.2017 od 14 hodin

Check out na ubytování ve vile v den odjezdu 26.11.2017 do 12 hodin

Účastnit se může každý, koho tento zájezd láká srdcem.

Toužíte-li po poznání, po změně, je zde pro vás připraven zážitkový poznávací pobyt na Bali s jógou, uměním qi gong a sebepoznáváním.

Bali je velmi spirituální země s vysokými vibracemi, která vám napomůže otevřít či zharmonizovat vaši srdeční čakru. Naučíte se, co znamená žít TADY A TEĎ. Pravidelná jógová a gi gong praxe, meditace na břehu oceánu nebo mezi rýžovými políčky a diskuze a povídání o duchovním rozvoji, vám napomohou a prohloubí vaše duchovní vnímání, zkvalitní vám váš život, povedou vás k sebepoznání a především k sebelásce, naplnění a klidu.

Sebepoznání představuje první krok k vnitřní síle a svobodě. Téma sebepoznání a rozvoje, mě i mé klienty na naší společné cestě, doprovází již mnoho let. Skrze tento proces vnitřní transformace, dokážeme do našeho života přinést ta správná rozhodnutí, odkrýt ta správná témata ke zpracování a dovolíme si nahlédnout hluboko dovnitř nás samotných. V sebepoznání budeme propojovat a otevírat své srdce a mysl novým možnostem, učit se nacházet vnitřní sílu, radost, lehkost, harmonizovat své tělo i ducha. Vydáme se na cestu své vlastní vnitřní transformace.

Součástí programu jsou i skupinová terapeutická sezení, díky nimž můžete spatřit svojí cestu, pochopit své myšlenkové programy a začít vnímat, co je pro vás stále přínosné a obohacující a co už potřebujete ve svém životě změnit.

Kromě praxe jógy, qi gong, meditací, duchovního rozvoje je pro vás připraven i velmi bohatý program, skrze který poznáte krásy, tajemství, kulturu a život na Bali.

Nedílnou součástí pobytu je i zdravý životní styl – organická, klasická (čerstvé ryby, saláty) nebo raw strava, která vás nejenže nasytí, ale především vyživí, doplní potřebné výživové látky pro správné fungování organismu a zároveň detoxikuje naše tělo. A o naše těla budeme pečovat i při unikátních balijských relaxačních či detoxikačních masážích.

PROGRAM ZÁJEZDU

 • 2 x denně lekce jógy  (v dny výletů, příletový a odletový den nebo v případě dalších objednaných výletů navíc v místě či doprovodného programu jóga není nebo je na domluvě dle pokynů jóga instruktorky)
 • cvičit budeme relaxačnější jógové styly vhodné pro začátečníky i pokročilejší – jógu pro Šťastnou páteř, jin jógu,  qi gong – čínská jóga-harmonizační a energetické cvičení,  automasáž, meditace a relaxace
 • pro zájemce je možná i jóga s pokročilejšími ásánami
 • každý den skupinové sezení se zaměřením na rozvoj osobnosti, duchovní rozvoj
 • SILENCE DAY – den ticha (začíná po snídani a končí po večerní lekci jógy)
 • 2x celodenní výlet v ceně (ve dnech výletů neprobíhá jóga)

REFERENCE PRAXE LUCIE MUTINSKÉ: http://www.studiomandala.cz/reference-pobyty/

Za jóga a qi gong lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:

Cestovní kancelář Villas&Resorts

www.villasresorts.cz

info@villasresorts.cz     777 497 781

nebo lektorka

www.studiomandala.cz

http://www.studiomandala.cz/lektori-lucka/

Lucie Mutinská  775 222 325