JÓGA NA KANÁRSKÝCH OSTROVECH (TENERIFE) – ZÁŘÍ 2019 s Hanou Daškovou

(ID KANAR04)
cena
23.500 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
 • letenky Praha – Tenerife – Praha
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • 7 nocí ubytování
 • polopenze
 • lekce jógy s jóga lektorkou v parku nebo na pláži
 • pojištění CK proti úpadku

JÓGA POBYT NA TENERIFE

s Hanou Daškovou

30. 9. – 7. 10. 2019 (8 dní/ 7 nocí)

Poleťte s námi za jógou k moři! Dovolená s jógou pro celou rodinu. Odpočinek na pláži, ranní a večerní lekce, možnost All inclusive a letenka v ceně!

CO VÁS ČEKÁ?

  • jóga pobyt za skvělou cenu v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu s polopenzí nebo All inclusive a to včetně letenky!
  • ubytování ve dvoulůžkových pokojích v Gran hotel Turquesa Playa
  • stravování formou polopenze – v ceně (snídaně a večeře) nebo za příplatek All inclusive (snídaně, obědy, večeře, nápoje v ceně)
  • transfer z letiště do hotelu a zpět
  • jóga program
  • cvičení jógy v parku nebo na pláži
  • rozsáhlé zahrady s bazény v hotelovém komplexu, kde můžete odpočívat a relaxovat
  • dovolená s jógou a nádherná písčitá pláž Playa Jardin přímo pod hotelem
  • informační schůzka s českou delegátkou

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Tenerife je určen pro každého, kdo by svou dovolenou u moře rád spojil s jógou a zároveň si užil pohodlí a komplexních služeb – vše pro vás zařídíme! Hotel nabízí luxusní a komfortní zázemí, kde si odpočinete od všedních starostí. Při lekcích jógy budete pečovat o své tělo i duši a novou energii můžete načerpat na krásné pláži nebo v zahradě a u bazénů.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy, muže různých věkových kategorií. Pobyt je otevřen i rodinám s dětmi.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází v severní části ostrova, ve vzdálenosti cca 25 km od letiště „Los Rodeos“ a 40 km od hlavního města Santa Cruz de Tenerife. Jižní letiště „Reina Sofia“ je vzdáleno 100 km. Nejbližší nákupní možnosti a restaurace mají hosté v bezprostřední vzdálenosti od hotelu. Centrum letoviska s mnoha restauracemi, kavárnami, obchody a bary je v dosahu 1 km od hotelu. Tmavá vulkanická pláž Playa Jardín, která je nejznámější pláží letoviska, je vzdálená pouhých 150 m od hotelu.

VYBAVENÍ POKOJŮ

V pokojích pro yoga retreat se nachází klimatizace, ventilátor, obývací část, kuchyň a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. V pokojích je rozkládací pohovka. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Také je zde k dispozici trezor a minibar. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). V koupelnách je sprchový kout, vysoušeč vlasů.

STRAVOVÁNÍ

Pro jóga pobyt nabízíme polopenzi, která zahrnuje snídaně a večeře podávané formou bufetu. Po předchozí rezervaci mají hosté možnost povečeřet i v jedné z restaurací a la carte. Za příplatek (3 tisíce Kč / osoba / pobyt) je možné objednat program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů v hotelové restauraci, lehké občerstvení během dne, odpolední kávu, čaj, zákusky a zmrzlinu pro děti, půlnoční občerstvení a nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.

PLÁŽ

Pláž s tmavým pískem Playa Jardín se rozkládá ve vzdálenosti pouhých 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

JÓGA LEKCE

Jóga lekce budou probíhat 2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce viz záložka JÓGA.

V den příletu, odletu jóga není.

CVIČEBNÍ PROGRAM-PODZIM 2019-TENERIFE

Poznejte Tenerife a různé druhy cvičení

 • ranní program-pilates,yoga -přímo na písečné pláži-8-9 hod.
 • večerní program v parku,nebo v zahradě-
 • 17-18.hod

-Cvičení na páteř a klouby

-Over ball

-Pilates Matwork

-Stretsching

-Zdravotní cvičení

-jogalatess

-jemná yoga

Možnost vyzkoušet Aquarobic

AKTIVITY:

V letních dnech se mohou hosté ochladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Možnost relaxovat na slunné terase, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky. U bazénu je vířivá vana. V komplexu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám – tenis, minigolf, golf, paddle tenis nebo lukostřelba. Pro fanoušky vodních sportů je v nabídce možnost potápění. Komplex nabízí také indoorové sportovní aktivity – fitness studio, stolní tenis, šipky, jógu a gymnastiku, za poplatek kulečník a squash. Dále wellness a relaxační programy – SPA a solárium, za poplatek mohou hosté využít také saunu, kosmetický salon a masáže. V nabídce je animační program, živá hudba, diskotéka, miniklub a kasino.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 702047307

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat