Španělsko

JÓGA NA FUERTEVENTUŘE – ZÁŘÍ 2021 s Dášou Zemanovou

26.200 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga pobyt za skvělou cenu v nově zrekonstruovaném čtyřhvězdičkovém hotelu s All inclusive a to včetně letenky již v ceně!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo i v jednolůžkových pokojích za příplatek v hotelu Altamarena****, který je u dlouhé písečné pláže Jandía
 • stravování formou All inclusive (snídaně, obědy, večeře, nápoje v ceně)
 • transfer z letiště do hotelu a zpět
 • jóga program
 • cvičení jógy na terase hotelu, v zahradách nebo na pláži
 • dovolená s jógou a nádherná písčitá pláž oceněna certifikátem Modrá vlajka

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Fuerteventuře je určen pro milovníky jógy i odpočinku. Hotel nabízí skvělé zázemí pro dovolenou s jógou. Odpočinek na pláži či u bazénu, protažení těla, vyčištění hlavy a čas jen pro sebe sama.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže, ale i pro děti (jógový program je však vhodný pouze pro dospělé osoby).

Pro děti i necvičící osoby nabízíme zvýhodněnou cenu.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Komplex se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, který je druhým největším ostrovem z Kanárských ostrovů. Nedaleko hotelu (cca 4 km) se nachází malá rybářská vesnička Morro Jable. Z letiště je to do hotelu cca 90 km. K hotelu náleží restaurace nabízející program All inclusive.

Hotel má 24 hodinovou recepci, 2 venkovní bazény a terasu na slunění s lehátky a slunečníky.

Hotel se nachází u překrásné písečné pláže Jandía. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

FOTOGALERIE z předchozích pobytů na Fuerteventuře v této oblasti najdete ZDE.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jóga retreat probíhá v komfortně zařízených a klimatizovaných dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Součástí každého z nich je vlastní sociální zařízení. Hosté mají k dispozici televizor, vysoušeč vlasů. Trezor je nabízen za poplatek. U každého pokoje je balkon či terasa.

STRAVOVÁNÍ

Program All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Během dne je dále připravené lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 11 hod do 24 hod jsou rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

PLÁŽ

Hotel se nachází cca 50-100 metrů od písečné pláže Playa de Jandía s písčitým povrchem. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

 JÓGA PROGRAM

Na našem společném jógovém pobytu na Fuerteventuře budeme cvičit ráno a večer. Ráda bych Vám nabídla lekce Refresh jógy, Dance jógy, Fit jógy a Relaxační jógy.

Refresh jóga je protahovací, krásně posiluje a zpevňuje celé tělo od hlavy až k patě, na závěr nesmí chybět relax se čtením při doprovodu krásné hudby. A úplně na závěr vždy lidem říkám krásné moudro, které jim má něco říct, aby se zamysleli.

Dance jóga – taneční –  je plynulé spojení jógových pozic v lehce tanečním rytmu při doprovodu krásné vybrané hudby. Dance jóga je velmi oblíbená, krásně se u ní uvolníte, na vše zapomenete:)
Dance jóga se moc líbí. Jógovou choreografii si skládám sama.
Fit jóga – je více silová, dynamičtější. Krásně zpevňuje a tvaruje postavu.

Relaxační jóga – jemná jóga,  pomalejší, uvolňuje tělo, mysl i ducha.Je moc příjemná. Na závěr nechybí relaxační čtení nebo meditace.

HODNOCENÍ CK

Chcete si užít dovolenou u moře s jógou a programem all inclusive? Hotel je ideální volbou pro milovníky krásných nekonečných dlouhých písečných pláží. Nachází se kousíček od pláže a příjemnou procházkou podél moře od začátku střediska Morro Jable – Jandía, kde je nespočet obchodů, restaurací, barů, do centra letoviska vede krásná promenáda podél pobřeží oceánu. Krásná velká terasa na cvičení jógy v hotelu, doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 26.200 Kč / osoba

STANDARD POKOJE:

Cena 26.200 Kč / osoba / pobyt

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Fuerteventura – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, ubytování na 7 nocí v pokoji standard, informační schůzka s českou delegátkou, all inclusive, lekce jógy s jóga lektorkou (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Pokoje standard jsou orientované do nefrekventované ulice. Možnost připlatit si za pokoj view (výhled do zahrady/na bazén).

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji – příplatek 3.500 Kč / pobyt

Cena 3. osoba na přistýlce: sleva 2.000 Kč / pobyt

Cena pro necvičící osobu: 24 250 Kč / osoba / pobyt

Family room

Cena za dospělou osobu v pokoji typu Family – +1500 Kč / os. / pobyt

Dětské ceny:

Dítě 0-1,99 let 1.000 Kč osoba / pobyt – DŮLEŽITÉ: nesmí přesáhnout věk 2 let v průběhu pobytu, poté už hradí letenku a vyšší cenu níže

Dítě 2-6,99 let v doprovodu 2 dospělých osob 9.900 Kč osoba / pobyt

Dítě 7-11,99 let v doprovodu 2 dospělých osob 15.900 Kč osoba / pobyt

Single parent = 1 dospělá osoba s dětmi na pokoji – 1-2 děti (2-11,99 let v doprovodu 1 dospělé osoby) 15.900 Kč osoba / pobyt

VIEW POKOJE S VÝHLEDEM (do zahrady / na bazén):

Cena: 28.000 Kč osoba

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Fuerteventura – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, ubytování na 7 nocí v pokoji view, informační schůzka s českou delegátkou, all inclusive, lekce jógy s jóga lektorkou (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji view – příplatek 5.500 Kč / osoba / pobyt

Cena 3. osoba na přistýlce: sleva 2.000 Kč / osoba / pobyt

Cena pro necvičící osobu: 26.050 Kč / osoba / pobyt

Family room

Cena za dospělou osobu v pokoji typu Family: + 2.500 Kč osoba / pobyt

Dětské ceny:

Dítě 0-1,99 let 1.000 Kč osoba / pobyt

Dítě 2-6,99 let v dopr. 2 dosp. osob 10.500 Kč osoba / pobyt

Dítě 7-11,99 let v dopr. 2 dosp. osob 16.900 Kč osoba / pobyt

Single parent = 1 dospělá osoba s dětmi na pokoji – 1-2 děti (2-11,99 let v dopr. 1 dosp. osoby) 16.900 Kč osoba / pobyt

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union za 560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 15 dospělých osob

Záloha nyní: 10.000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je v případě storna ze strany klienta nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden. V případě, že se klient nemůže pobytu zúčastnit ze zdr. důvodů a má sjednané cestovní a storno pojištění ze zdravotních důvodů, může požádat o náhradu pojišťovnu.

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 16. 7.2021), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Check in: od 14:00

Check out: do 12:00

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

Od 5.2.2021 jsou Kanárské ostrovy zařazeny na seznam červených zemí a při cestování je nutné dodržovat následující povinnosti:


PŘED ODLETEM na Kanárské ostrovy 

 • mít negativní PCR (ne starší než 72 h) nebo antigenní test (ne starší než 48 h) – výjimku mají děti do 6 let
 • vyplnit Zdravotní formulář


PŘED ODLETEM z Kanárských ostrovů

 • mít negativní antigenní (ne starší než 24 h) nebo PCR test (ne starší než 72 h) – výjimku mají děti do 5 let
 • vyplnit Příjezdový formulář


PO PŘÍLETU do ČR

 • do 5 dnů po návratu podstoupit kontrolní PCR test
 • výsledek testu zaslat příslušné hygienické stanici (do té doby dodržet samoizolaci)
 • 10 dnů po návratu všude mimo domov nosit roušku nebo respirátor

POZOR! Výjimku z povinnosti absolvovat testy při návratu do ČR má cestující, který prokazatelně prodělal nemoc Covid -19, absolvoval povinnou karanténu a nemá žádné klinické příznaky nemoci Covid-19. Tato výjimka platí pouze za předpokladu, že od prvního pozitivního výsledku RT-PCR neuplynulo více než 90 dnů. Cestující musí předložit (před odletem z Kanárských ostrovů a po příletu do ČR) potvrzení od lékaře v českém nebo anglickém jazyce, kde bude uvedeno datum prvního pozitivního testu a potvrzení, že nemá žádné klinické příznaky. Tento cestující nemá povinnost absolvovat antigenní test v zahraničí, ani PCR po příletu. Zároveň je vyjmutý z povinnosti vyplnit Příjezdový formulář.

Aktuální informace prosím vždy sledujte také na mzv.cz

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Dagmar Zemanová

Jmenuji se Dáša Zemanová a jsem ze Zlína. V současné době působím v jógovém studiu ve Zlíně, kde mám pravidelné lekce, teď i online.
Jóga se stala neodmyslitelnou součástí mého života a pokládám ji za jednu z nejpřirozenějších a nejzdravějších aktivit.Zajímá mě, jak jóga působí na tělesné a duševní zdraví člověka.Náš pohled na svět je ovlivněn zdravím, ale i tím, jak se cítíme.Být člověkem s dobře fungujícím tělem je to pravé štěstí života.
V roce 2017 jsem se po úspěšném absolvování rekvalifikačního vzdělávacího programu v Praze stala lektorkou jógy. Od této doby se naplno věnuji józe. Než jsem se stala lektorkou, sama jsem praktikovala jógu  10 let.
Věnuji se Refresh józe, což je protažení, posílení, zpevnění, uvolnění  a nakonec zklidnění od hlavy až k patě. Jóga je vhodná pro všechny.
Dále se věnuji Dance józe (taneční józe), což je plynulé spojení jógových pozic v lehce tanečním rytmu za doprovodu vybrané krásné hudby.”Jógovou choreografii ” si skládám sama a moc mě to baví. Dance je velmi oblíbená a moc se líbí.
Mám i pár lekcí Refresh jógy na youtube . Zenergy joga – Refresh jóga s Dášou Zemanovou.

Na jógovém pobytu na Kanárských ostrovech  budu mít lekce Refresh jógy i Dance jógy ráno i večer, ale záleží na domluvě.

Kontakt na lektora:

mobil – 603849252

FB –  Dagmar Zemanová, IG – dagmar_zemanova_yoga

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 19. 9. – 26. 9. 2021
 • Termín pobytu: 19. 9. – 26. 9. 2021

Cena na osobu zahrnuje

 • letenka Praha – Fuerteventura – Praha
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • ubytování na 7 nocí
 • all inclusive
 • jógový program
 • informační schůzka s českým delegátem
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.