Španělsko - Kanárské ostrovy

Jóga & Harmonizace mužské a ženské polarity v nás na Fuerteventuře s Pavlou Rožumberskou a Martinem Březinou

27.800 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga pobyt za skvělou cenu v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu s All inclusive a to včetně letenky!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky v hotelu Occidental Jandía Mar
 • stravování formou All inclusive (snídaně, obědy, večeře, nápoje v ceně)
 • transfer z letiště do hotelu a zpět
 • jóga program
 • cvičení jógy na terase hotelu
 • rozsáhlé zahrady s bazény v hotelovém komplexu, kde můžete odpočívat a relaxovat
 • dovolená s jógou a nádherná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře oceněna certifikátem Modrá vlajka
 • Wi-Fi připojení v areálu hotelu ZDARMA

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou je určen pro každého, kdo by svou dovolenou u moře rád spojil s jógou a zároveň si užil pohodlí a komplexních služeb – vše pro vás zařídíme! Hotel nabízí luxusní a komfortní zázemí, kde si odpočinete od všedních starostí. Při lekcích jógy budete pečovat o své tělo i duši a novou energii můžete načerpat na krásné pláži nebo v zahradě a u bazénů.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Komplex se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, který je druhým největším ostrovem z Kanárských ostrovů. Nedaleko hotelu (cca 4 km) se nachází malá rybářská vesnička Morro Jable. Z letiště je to do hotelu cca 80 km. Personál vás přivítá ve vstupní hale s recepcí, která je hostům k dispozici 24 hodin denně. K hotelu náleží restaurace nabízející program All inclusive, a la carte restaurace a 5 barů. Hotel nabízí denní i noční animační programy.

Hotel se nachází cca 15 min chůze z kopce od překrásné písečné pláže Jandía (poznámka – hotel se nachází v kopci, hotel zajišťuje transfer na pláž několikrát denně zdarma tam i zpět, pro ty, co nechtějí chodit příjemnou procházku pěšky).

Nabízí krásné venkovní bazény s prostornou terasou (vhodnou pro jóga zájezdy) s lehátky a slunečníky, zahradu, wellness centrum a minigolf.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jóga retreat probíhá v komfortně zařízených a klimatizovaných dvoulůžkových pokojích. Součástí každého z nich je vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů.

STRAVOVÁNÍ

Program All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Během dne je dále připravené lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 10 hod do 23 hod jsou rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

PLÁŽ

Hotel se nachází cca 15 min z kopce od písečné pláže Playa de Jandía s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek. Přístup na pláž areálem hotelu, po ulici nebo podchodem (zdarma hotelový bus několikrát denně).

JÓGA LEKCE

Jógovým programem Vás provedou Pavla Rožumberská a Martin Březina

Co vše si s námi ve společném čase na pobytu vyzkoušíte?

Jógu jemnou pro podporu ženské polarity v nás. Jógu dynamickou pro podporu síly a mužské polarity v nás. Jógu párovou pro vzájemnou spolupráci, radost a sdílení.

Seznámíte se s nejúčinnějšími dechovými a antistresovými cviky, které vám mohou pomoci zklidnit svou mysl a zvědomit dech v obtížných životních situacích, nebo kdykoli bude potřeba.

A dále různá energetická cvičení pro vzájemnou podporu, ale i odlišení mužské a ženské polarity v nás, zenovou meditaci a sebeobranu pro nalezení vnitřní síly a důvěry v sami sebe.

Pobyt je vhodný pro ženy i muže, jednotlivce i páry, kamarády a známé, i pro rodiny s dětmi.

Jóga lekce budou probíhat 2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce viz záložka

V den příletu, odletu jóga není.

HODNOCENÍ CK

Chcete si užít dovolenou u moře s jógou a programem all inclusive? Hotel je ideální volbou pro milovníky krásných nekonečných dlouhých písečných pláží. Nachází se cca 30 min chůze příjemnou procházkou podél moře od začátku střediska Morro Jable – Jandía, kde je nespočet obchodů, restaurací, barů, do centra letoviska vede krásná promenáda podél pobřeží oceánu. Krásná velká terasa na cvičení jógy v hotelu, doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 27.800 Kč / osoba

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Fuerteventura – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, informační schůzka s českou delegátkou, 7 nocí ubytování, all inclusive, terasa na cvičení jógy, lekce jógy s jóga lektorkou v hotelu nebo na pláži (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji: 32.800 Kč 

Příplatek za výhled na moře: 2.000 Kč / osoba / pobyt

Cena osoba na přistýlce: 24.800 Kč / osoba / pobyt

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union za 288 Kč / osoba / pobyt

Minimální počet účastníků: 12 dospělých osob

Cena děti:

 • do 2 let – zdarma letenka (bez nároku na sedadlo), transfer (bez nároku na sedadlo), i pobyt, hradí pouze 500 Kč ubytovací taxy na místě, DŮLEŽITÉ: nesmí přesáhnout věk 2 let v průběhu pobytu, poté už hradí letenku viz níže
 • 1 dítě do 11 let včetně v doprovodu 2 dospělých osob na pokoji: 12.990 Kč / pobyt

Max obsazenost pokoje: 2 osoby nebo 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 2 dospělé osoby + 3. dospělá osoba na přistýlce

Záloha nyní: 10.000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden.

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 24.7.2020)

Check in: od 14:00

Check out: do 12:00

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Jóga

O LEKTORECH JÓGY: PAVLA ROŽUMBERSKÁ & MARTIN BŘEZINA

PAVLA ROŽUMBERSKÁ:

Průvodkyně světem jógy. Mou vášní a životním posláním je pohyb. Jóga a tanec, díky kterým své klienty vedu k harmonii se svou myslí, tělem i duší.

Na pobytu se potkáte také s Pavliným partnerem – Martinem Březinou

5.Dan Ju Jutsu Kō-Ryu

3.Dan Kodokan Judo

1.Dan Iaido

Bojová umění

Zenová meditace

Sebeobrana

Co vše si s námi ve společném čase na pobytu vyzkoušíte?

Jógu jemnou pro podporu ženské polarity v nás. Jógu dynamickou pro podporu síly a mužské polarity v nás. Jógu párovou pro vzájemnou spolupráci, radost a sdílení.

Seznámíte se s nejúčinnějšími dechovými a antistresovými cviky, které vám mohou pomoci zklidnit svou mysl a zvědomit dech v obtížných životních situacích, nebo kdykoli bude potřeba.

A dále různá energetická cvičení pro vzájemnou podporu, ale i odlišení mužské a ženské polarity v nás, zenovou meditaci a sebeobranu pro nalezení vnitřní síly a důvěry v sami sebe.

Pobyt je vhodný pro ženy i muže, jednotlivce i páry, kamarády a známé, i pro rodiny s dětmi.

ČLÁNEK NA BLOGU O NÁS DVOU:

https://rozumberskapavla.cz/neuveritelne-zmeny-v-mem-zivote-a-pribeh-jako-z-pohadky/

_______________________________________

VÍCE O PAVLE ROŽUMBERSKÉ:

Příběh ženy, která žije svůj sen díky pohybu.  Jóga a tanec, jsou zároveň mou prací, láskou i životním posláním.

Dělám práci, která vlastně ani není prací, ale mým životním posláním, největším koníčkem, radostí a láskou. Plním si své sny a zároveň se díky nim neustále vzdělávám a učím. Vím, že kráčím po té správné životní cestě, i když je někdy pěkně klikatá a hrbolatá. Ale kdo jí takovou nemá? 🙂

Vím, že není samozřejmostí dělat a živit se tím, co mě baví a naplňuje a tak každý den děkuji za tuhle možnost.Živit se jógou, pohybem, který můj život provází od malička. Pomáhá mým klientům, se kterými pracuji, ale i mně samotné. Stále se učím, hledám cesty k poznání a vědomí sebe sama, svého těla a své zkušenosti a poznatky s láskou předávám dál.

A jak tahle má cesta poznání začala…?

Už od dětství jsem se snažila být především hodná holka. Ta, co je ve všem nejlepší. Ta, kterou mají všichni rádi. Ta, která se především řídí názory ostatních lidí. Ta, co se obává pomluv a toho, že něco udělá špatně…

Tak jsem si vytvářela tlak na život a především sama na sebe, který mě přivedl až k dlouholetým problémům s úzkostnými stavy, poruchám příjmu potravy a nepřekonatelným bolestem zad. Neustále jsem se jen snažila o to být ve všem dokonalá. Velmi mi záleželo na tom, co si mně kdo pomyslí, toužila jsem po pochvale a obdivu. Potom, aby mě všichni měli rádi. Nespoléhala jsem sama na sebe, ale na úsudek ostatních.

Až “díky” operaci bederní páteře a nezbytnému zpomalení, následně józe, která mě přivedla na cestu osobního růstu a ke spiritulitě jsem si uvědomila, že něco v mém životě není úplně v pořádku. Že nežiji skutečný a pravdivý život, ale život podle představ někoho jiného.

Naše tělo je neuvěřitelný nástroj.V každém okamžiku nám dává vědět co potřebujeme, abychom se cítili lépe. A mně moje tělo jasně dalo najevo, že je potřeba a nejvyšší čas ke změně.

Konečně jsem ho vyslyšela a začala navštěvovat prožitkové semináře, přednášky, meditace, přečetla mnoho knih, které mi odpovídaly na mé otázky a vysvětlovaly mé pochybnosti. Udělala jsem si čas na vlastní jógovou praxi a s pokorou chodím na jógové lekce k různým instruktorům, kde nacházím nové směry a objevuji, co všechno mé tělo dokáže a posouvám jeho hranice. Na mé vlastní semináře a lekce chodí lidé, které mě inspirují svými vlastními životními příběhy.

Tím vším jsem se vydala na cestu dovnitř. Dovnitř k sobě samotné, ke svému tělu a jeho potřebám, k poznání a uvědomění skutečných hodnot ve svém životě. 

Tak začala má cesta dovnitř…

Dovnitř sebe sama ke svým pocitům a především sebehodnotě. Konečně jsem si uvědomila, že už nemusím být tou hodnou holkou, která musí vždy dělat jen to, co je “správné”, co by se mělo, ale že můžu žít svůj vlastní život a držet ho pevně v rukou.

Konečně jsme přestala žít život podle představ druhých a začala si ve svém životě dělat věci, které chci především já. Kterým věřím, které mi dávají smysl. Pozornost na své tělo a jeho tělesné a duševní zdraví, na plnění vlastního poháru životní energie, ze kterého pak mohu jak energii, tak zkušenosti “rozlévat” svým  klientům na společných jógových setkáních.

V současné době pořádám kurzy Hormonální jógové terapie, vedu individuální i skupinové jógové lekce a ženské kruhy, školím nové instruktory jógy, tvořím on-line programy pro ženy, píši články do odborných časopisů a knih, natáčím videa a rozhovory… a vím, že to je jen začátek.

Nyní cítím a vím, že je ten správný čas, abych mohla všechny načerpané informace předat i vám. Všem lidem, kterým záleží na nich samotných. Na jejich těle a jeho tělesném i duševním zdraví. Na plnohodnotně prožitém životě.

Jsou to především školení a lekce, živé kurzy, kterými jsem osobně prošla, bezpočet knih, které jsem přečetla, filmy které jsem viděla, webináře, které jsem si poslechla, on-line kurzy, kterými jsem prošla ale i desítky seminářů, které jsem sama pořádala, co mě přivedly do tohoto pocitu, který mám nyní. Soulad a harmonie se skutečným životem, se sebou sama. A já bych ráda, abyste ho poznali a měli i vy.

Proto jsem se rozhodla pomoci co nejvíce lidem žít život podle svých vlastních představ a ne představ někoho jiného. Zkrátit jim jejich vlastní cestu ke spokojenosti a pravdě. K pocitu, že tak jak jsou, jsou naprosto v pořádku. 

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 24. 9. – 1. 10. 2020
 • Termín pobytu: 24. 9. – 1. 10. 2020

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky Praha – Fuerteventura – Praha
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • informační schůzka s českou delegátkou
 • 7 nocí ubytování
 • all inclusive
 • terasa na cvičení jógy
 • lekce jógy s lektorkou v hotelu nebo na pláži
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.