Portugalsko

YOGA RETREAT V PORTUGALSKU – ČERVEN s Juditou Berkovou

29.500 Kč
osoba

Popis zájezdu

Na jednom z nejkrásnějších míst v oblasti Algarve, v klidné části s úžasnými výhledy na oceán a se 300 slunečnými dny v roce, jsme pro Vás s Juditou Berkovou připravili další pobyt s jógou.

Pro všechny z Vás, kteří hledáte klid a inspiraci v obklopení panenskou přírodou, Algarve je ideálním místem pro yoga retreaty. Ubytování se nachází v nejjižnější části a nabízí Atlantický oceán přímo přede dveřmi a středomořskou přírodu, vůně a zvuky, které jsou samy o sobě velice léčivé.

První mandlové kvítky a další divoké květiny rozkvétají už v prosinci, vzhledem k tomu, že i zimy jsou tu velice mírné. Pobřeží Algarve je velmi tiché, takže si můžete užít a prozkoumávat nejkrásnější písečné pláže s lagunami a obdivovat známé žluté a červené útesy a malinké tajné pláže mezi nimi.

Mimo jógový program můžete své tělo i duši odměnit v hotelovém wellness či fitness, které je hostům volně přístupné. 

Menší písečná pláž se nachází přímo pod resortem a odpočívat můžete také u dvou hotelových bazénů – jednoho venkovního a jednoho vnitřního. Podpořte detoxikaci a očistu Vašeho těla návštěvou jacuzzi, sauny nebo masáže – perfektní tip na odpoledne plné relaxu, pokud zrovna nebudete prozkoumávat pobřeží. Pro aktivnější účastníky se tu nabízí nespočet turistických stezek, které je možné prozkoumávat pešky, na kole nebo na koňském hřbetě.

Jen si představte tu nádheru!

Lekce jógy probíhají ve vnitřním sále s výhledem na moře nebo na venkovní terase. Pro intenzivnější zážitek ze síly přírody je možné meditovat na útesech za zvuků šumějícího oceánu nebo na pláži a sledovat východ či západ slunce.

CO VÁS ČEKÁ?

 • týdenní yoga retreat v portugalském Algarve, 2 km od městečka Carvoerio
 • ubytování ve 4* hotelu
 • dvoulůžkové pokoje
 • polopenze formou bufetu v ceně pobytu s možností využívat obědů ala carte přímo v hotelové restauraci
 • jógový program s Juditou Berkovou
 • zajištění jógových pomůcek v místě – nemusíte si tedy brát vlastní

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Jóga pobyt v Portugalsku s Juditou doporučujeme všem, kteří chtějí poznat krásy této země – majestátné útesy, tyrkysové moře, síla živlů a přesto klid, který nabízí poloha hotelu a jeho zázemí. Jógová praxe s Juditou Vás zavede hlouběji do Vašeho nitra a ve volném čase můžete jógu převést do praxe a vědoměji objevovat krásy okolí.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

JÓGA LEKCE

Program jóga a meditace
Vitalita a svěžest v Portugalsku: jóga, meditace, dech

Jak naplno prožívat každý moment a přitom na něm nelpět. Jak mít v těle rozprouděnou energii, v mysli jasno a v srdci pocit, že se těším na každý den. V milovaném Portugalsku, tam, kde kvetou mandlovníky, pije se víno a ve vzduchu je jaro, budeme praktikovat jógu, meditaci, budeme přenastavovat myšlenkové vzorce a uvolňovat se do pohybu. Těším se na Vás nepopsatelně.

Hotel disponuje krásnými prostory na jógu a to jak uvnitř, tak i venku s výhledem na oceán.

Jóga lekce budou probíhat 2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce viz záložka

V den příletu, odletu jóga není.

Změny v programu vyhrazeny.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází na vrcholu útesu s výhledem na Atlantický oceán, pár metrů od pláže Vale de Centeanes. 2 km od městečka Carvoeiro, které doporučujeme navštívit. Do Portimão je to 13 km a do Armação de Pêra 17 km daleko. Na mezinárodní letiště ve Faru je to 60 km daleko.

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, kavárna, konferenční sál, kadeřnictví. Venku je hostům k dispozici bazén, zahrada, terasa s lehátky a osuškami zdarma, bar u bazénu.

POKOJE

Všechny hotelové pokoje nabízejí komfortní vybavení a to včetně balkonu s panoramatickým výhledem na moře. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou, sprchovým koutem, bidetem, fénem a toaletními potřebami zdarma. K dispozici je satelitní TV. Dvoulůžkové pokoje mají manželskou postel nebo oddělená lůžka.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (snídaně a večeře) formou bufetu.

PLÁŽ

Písečná pláž Vale de Centenaes je vzdálena cca 600 metrů od hotelu, přístup na ni je částečně po schodech. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 29.500 Kč / osoba

Cena zahrnuje: transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování, bufetová polopenze, využití sálu na cvičení a pomůcek na jógu, lekce jógy s Juditou Berkovou (v příletový a odletový den jóga není), využití SPA, využití venkovního a vnitřního bazénu, fitness, lehátka a osušky u bazénu, shuttle bus do centra Carvoeiro (3x za den, 5x v týdnu), pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: letenky (v případě zájmu Vám je zajistíme), cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – A60 Pandemic od Union za 680 Kč / osoba / pobyt

Informace o pojištění ZDE

Cena letenek se pohybuje okolo 5 tis. / os.

 

Minimální počet účastníků: 10 dospělých osob

Záloha nyní: 5.000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je v případě storna ze strany klienta nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden (pouze do doby, než jsou vystavené letenky, poté mohou být účtovány extra poplatky za novou letenku).

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 6. 4. 2021), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Judita Berková
 • Autorka knihy Poselství ásan
 • Jógová praxe od roku 2010
 • Vyučuje jógu od roku 2014
 • Instruktorské vzdělání (450 hodin)
 • Vytvořila program Jóga pro neslyšící
 • Pořádá jógové pobyty po celém světě
 • Navrhuje vlastí jógové oblečení (jógové šaty)
 • Od září 2018 tříleté studium UČITEL JÓGY PRVNÍ TŘÍDY = nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou

Autorka knihy Poselství ásan. Jógu praktikuje od roku 2010 a od roku 2014 ji vyučuje. Učí jógu v Praze, pořádá jógové zájezdy po celém světě, je autorkou jógových programů a navrhuje svoje vlastní jógové oblečení – JÓGOVÉ ŠATY. Je autorkou knihy POSELSTVÍ ÁSAN, která vyšla v říjnu 2019. Dále je autorkou jógového programu 10 DNÍ S JÓGOU, meditačního přístupu k ásanam v jógovém kurzu POSELSTVÍ ÁSAN, meditačního balíčku MEDITACE BOJOVNÍKA a TANEČNÍ MEDITACE 4 ARCHETYPŮ ŽENSTVÍ. Od září 2018 nastoupila tříleté studium UČITELE JÓGY PRVNÍ TŘÍDY, což je nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou. Je spoluzakladatelkou projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tanečení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech jako Přirozená antikoncepce, vědomé milování a Cesta Extáze, které se zaměřují na moudrost lidského těla.

Moc se na Vás těším!

Judita Berková

www.yogalifehappylife.cz

judita@yogalifehappylife.cz

jana@yogalifehappylife.cz

JÓGOVÉ ŠATY

www.milujemejogu.cz

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 5. 6. – 12. 6. 2021
 • Termín pobytu: 5. 6. – 12. 6. 2021

Cena na osobu zahrnuje

 • 7 nocí ve 4* hotelu
 • polopenze formou bufetu
 • jógový program s Juditou Berkovou
 • vybavení na jógu
 • využití SPA
 • využití venkovního a vnitřního bazénu
 • fitness
 • lehátka a osušky u bazénu
 • skupinové transfery letiště-hotel-letiště
 • shuttle bus do centra Carvoeiro (3x za den, 5x v týdnu)
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.