Spojené Arabské Emiráty

YOGA RETREAT V DUBAJI – LISTOPAD se Zuzkou Klingrovou

25.990 Kč
osoba

Popis zájezdu

YOGA RETREAT V DUBAJI S LEKTORKOU ZUZKOU KLINGROVOU

Luxusní pobyt s jógou ve wellness hotelu Retreat Palm Dubai ve spojení s jógovou praxí pod vedením Zuzky Klingrové.

Bezpečná destinace, stabilní podmínky pro vstup do země, krásné počasí a moře.

Bojíte se letět sami? Žádný problém, cestovat s námi je taaak snadné! Můžete letět společně s jóga skupinou stejným letem z Prahy tam i zpět!

Ubytování přímo u pláže na palmovém ostrově a to s polopenzí v ceně!

NA TENTO ZÁJEZD MŮŽETE UPLATNIT VOUCHERY ZA ZRUŠENÉ ZÁJEZDY OD NAŠÍ CK.

CO VÁS ČEKÁ?

 • 8-denní pobyt v hotelu přímo u pláže!
 • polopenze v ceně pobytu s možností zajištění All inclusive za příplatek
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích
 • jógový program se Zuzkou Klingrovou
 • možnost objednání masáží a kosmetických procedur
 • zajištění skupinové letenky a transferů, abyste se nemuseli o nic starat
 • možnost zajištění výletů
 • TOP lokalita na palmovém ostrově v Dubaji
 • český delegát v místě

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pro všechny, kteří si touží dopřát exotickou dovolenou v luxusním hotelu ve spojení s jógovou praxí a odpočinkem na pláži.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

INFORMACE K AKTUÁLNÍM OPATŘENÍM:

Podmínky vstupu prosím sledujte na mzv.cz. Své podmínky vstupu do země si stanovují Emiráty, ale vlastní podmínky mají také letecké společnosti. Podmínky, které je tedy třeba splnit pro cestu a zpět se tedy mohou měnit v závislosti na využité letecké společnosti. Klienti budou od naší CK informováni o podmínkách pro vstup a let zpět do ČR dle vybraného skupinového letu. Klientům, kteří si let budou zajišťovat individuálně, důrazně doporučujeme sledovat podmínky vstupu na palubu jedn. airlines.

  • Pro vstup do Emirátů – MZV ZDE.

  Všichni letecky cestující z ČR, i tranzitní, do / přes SAE jsou před odletem u check-in povinni předložit negativní PCR test ne starší 72 hodin (vč. očkovaných klientů, Emiráty nenabízí výjimky z testování)

  Po příletu do Dubaje musí cestující z ČR podstoupit zdarma na letišti PCR-test (novinka – aktuálně je toto přetestování pro cestující cestující z Prahy zrušeno!) a stáhnout zvláštní aplikaci DXB Smart App (Dubaj). (Al Hosn App.)

  • Pro návrat do ČR – MZV ZDE.

  Před zahájením cesty do ČR veřejnou dopravou (zejm. letadlem, vlakem, autobusem)  cestující musí disponovat písemným potvrzením poskytovatele zdravotních služeb nebo příslušným certifikátem o negativním výsledku antigenního testu (max 48 h od odběru), nebo písemným potvrzením akreditované laboratoře nebo příslušným certifikátem o negativním výsledku RT-PCR testu (max 72 hodin od odběru.) Dopravci neumožní přepravu cestujícím, kteří test / certifikát o testu a příjezdový formulář nepředloží.

  Po vstupu na území ČR se nejdříve 5. den, nejpozději však 14. den podrobit RT-PCR testu na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2, pokud orgán ochrany veřejného zdraví výjimečně nerozhodl jinak. Do doby výsledku RT-PCR testu na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2 je nutná samoizolace. Očkované osoby nemusí podstupovat testování po návratu zpět do ČR ani karanténu.

  POPIS UBYTOVÁNÍ

  Resort se nachází přímo u privátní pláže na palmovém ostrově Palm Jumeirah. Hotel se nachází 10 minut od dubajského přístavu, cca 20 minut jízdy od mrakodrapu Burj Khalifa a nákupního centra a 25 minut od mezinárodního letiště Dubaji.

  POKOJE

  Pro jóga zájezd Vám nabízíme ubytování v klimatizovaných dvoulůžkových pokojích. Každý má vlastní sociální zařízení. Všechny pokoje jsou zařízené s prvky kamenů a dřeva, které umocňují klid a pohodlí.

  STRAVOVÁNÍ

  Resort nabízí 2 restaurace. V ceně pobytu je zahrnuta polopenze – snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu / menu.

  PLÁŽ

  Písečná pláž přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma.

  JÓGA LEKCE

  Jóga lekce budou probíhat 2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce viz záložka

  V den příletu, odletu jóga není.

  Změny v programu vyhrazeny.

  HODNOCENÍ CK

  Krásný hotel ve skvělé umístění přímo na palmovém ostrově, nedaleko všech atrakcí a centra Dubaje, vše na dosah, TOP lokalita.

  TIP PRO VÁS:

  Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

  Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

  U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Ceník

  CENA: 25 990 Kč / osoba

  cena necvičící dospělá osoba _ Kč

  Příplatek za jednolůžkový pokoj: 10.990 Kč / osoba / pobyt

  Příplatek za All inclusive: 6.800 Kč / osoba / pobyt

  Cena zahrnuje: skupinové transfery letiště – hotel – letiště, 8 dní / 7 nocí ubytování, polopenze, 2 x denně lekce jógy s jóga lektorkou (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

  Cena nezahrnuje:

  • letenky  – cca 10 – 12 tis. – můžete si zajistit individuálně, případně Vám rádi zajistíme. Letenky budeme objednávat až po naplnění min. počtu účastníků – o tom budete informováni nabídkou letenek od naší CK a poté se případně můžete rozhodnout, zda si letenky objednáte individuálně
  • cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – pojišťovna Union
   • balíček A60 Pandemic za 1040 Kč / osoba
    • Informace o pojištění ZDE

  V případě odlišného letového řádu, pokud si klient zajišťuje letenky individuálně není skupinový transfer v ceně a je nutné uhradit transfer privátní (privátní transfer pro 1-2 osoby se zavazadly = 84 USD cesta z letiště i zpět na letiště).

  Minimální počet účastníků: 13 dospělých osob + lektorka

  Pro závaznou rezervaci se hradí celková částka pobytu.

  PŘÍPADNĚ MOŽNOST UHRADIT PŘI REZERVACI CELKOVOU ČÁSTKU.

  Check-in: od 14:00, Check out: do 12:00

  COVID PODMÍNKY:

  INFORMACE K AKTUÁLNÍM OPATŘENÍM:

   viz www.mzv.cz

    

   Nahlášení klienti budou s aktuálními podmínkami informováni v Pokynech k odletu cca týden před odletem.

   Informace, rezervace:
   Ing. Nikola Odvárková
   www.VillasResorts.cz
   tel. +420 702 047 307
   email: odvarkova@villasresorts.cz

   Lektor

   O LEKTORCE JÓGY: Zuzana Klingrová

   Má první setkání s jógou byla váhavá, tak jak to u teenagerů často bývá. I přes to, že jsem se závodně věnovala japonskému bojovému umění – judu, tak mně tato východní filosofie příliš neoslovila. Cvičila jsem pozdrav slunci, protože trenéři tvrdili, že je to ideální rozcvička, díky níž budu pružná a mrštná a judo mi půjde lépe.

   Tuto pravdu jsem pochopila až o pár let později, při studiu tělovýchovy. V té době jsem se věnovala lektorování aerobicu, spinningu, kick boxu, tvorbě kondičních programů nejen pro modelky, výuce plavání a potápění. I v tomto období jsem čerpala z jógy a začala ji vnímat jinýma očima, chápat hlubší souvislosti a objevovat její kouzlo.

   Začala jsem se účastnit seminářů u nás i v zahraničí, absolvovala kurz power jógy a úspěšně složila zkoušky na Hinduistickou universitu v Americe. Při studiu jsem složila zkoušky na instruktora Hatha yogy a další specializované kurzy – lektor jógy pro těhotné, jóga pro golfisty, Tantra yoga, jóga pro děti. Při dalším studiu jsem se začala hlouběji věnovat Yoga Therapy – léčení jógou.

   Svou bakalářskou práci jsem věnovala právě léčení jógou u lidí s poruchou štítné žlázy. Další mojí specializací bylo využití jógy při problémech s neplodností, obezitou, cukrovkou, bolestmi a vadami páteře a depresemi. Díky hlubšímu zaměření na bolesti zad a problémy s depresemi jsem objevila inverzní terapii “yoga inversion” a absolvovala kurzy jógy bez tíže (Fly yoga), kterou jsem v květnu 2011 začala učit v pražském studiu Fitlight a v Resortu Svatá Kateřina.

   Během svých cest do Indie jsem absolvovala jógové semináře, kurzy “jóga a ajurvéda” a navštívila Ústav léčení jógou v Násiku. Indie (zejména Rišikéš) je pro mne velmi inspirativním místem a vždy se tam budu vracet pro načerpání energie, inspirace a nových vědomostí. Nové a nepoznané objevuji i při studijních cestách po Spojených státech a ve Velké Británii.

   Během svých cest do Indie jsem absolvovala jógové semináře, kurzy “jóga a ajurvéda” a navštívila Ústav léčení jógou v Násiku. Indie (zejména Rišikéš) je pro mne velmi inspirativním místem a vždy se tam budu vracet pro načerpání energie, inspirace a nových vědomostí. Nové a nepoznané objevuji i při studijních cestách po Spojených státech a ve Velké Británii.

   Na začátku roku 2012 jsem začala navštěvovat kurzy Anusara yogy a doufám, že brzy dokončím kurz zaměřený na probouzení a práci s životní energií – pránou (Shiva Rea – Prana Flow TT). Studium jógy je nádherná a dlouhá cesta, ráda se o své poznatky a zážitky s vámi podělím.

   KONTAKT:

   http://www.zuzanaklingrova.cz

   tel.: +420 777 604 979

   email: klingrova@katerinaresort.cz

   Termín pobytu

   • 8 dní / 7 nocí v místě
   • Termín letu: 16. 11. – 23. 11. 2021
   • Termín pobytu: 16. 11. – 23. 11. 2021

   Cena na osobu zahrnuje

   • skupinové transfery z/na letiště
   • ubytování ve 4* hotelu na 7 nocí
   • polopenze
   • jógový program
   • pojištění CK proti úpadku
   Poradíme Vám

   Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

   PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

   odvarkova@villasresorts.cz

   +420 702 047 307

   Nezávazná poptávka

   Chráněno službou Google reCaptcha.