Maledivy

YOGA RETREAT NA MALEDIVÁCH – BŘEZEN 2021 s Juditou Berkovou

62.900 Kč

Popis zájezdu

JÓGA ZÁJEZD NA MALEDIVY S JUDITOU BERKOVOU

Tenhle ráj na zemi plný malých ostrůvků, bělostných pláží a tyrkysové vody vám nejspíš nemusíme představovat.

Maledivy jsou nyní jednou z nejvyhledávanějších destinací.

Náplň tohoto jóga pobytu jsme pro Vás připravili tak, abyste se nemuseli vůbec o nic starat. V ceně jsou již zahrnuté letenky, transfery z/na letiště, 24 hodinové All inclusive, ubytování ve 4* resortu a jógový program v místě.

A kdo z nás nyní nepotřebuje slunce a Vitamin Sea. 🙂

NA TENTO ZÁJEZD MŮŽETE UPLATNIT VOUCHERY ZA ZRUŠENÉ ZÁJEZDY OD NAŠÍ CK.

CO VÁS ČEKÁ?

 • 8-denní pobyt ve 4* resortu
 • letenka z Prahy na Maledivy a zpět
 • All inclusive v ceně pobytu
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích
 • jógový program s Juditou Berkovou – 1-2 x denně jóga lekce ráno či večer
 • možnost zajištění výletů

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Luxusní dovolená s jógou v krásném resortu na malém ostrůvku. Všechny služby v ceně pobytu, což Vám zajišťuje pobyt bez starostí a můžete se soustředit jen na odpočinek a Vaší jógovou praxi. Jóga zbystří naše smysly, uvědomění a vděčnost za vše, co na tomto pobytu společně zažijeme.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

JÓGA LEKCE

Jóga, meditace, pránájáma a jógová filozofie na Maledivách

Pružnost těla a mysli a princip umožňování
Věnovat se sobě. Věnovat se svému vnitřnímu vyladění, které má vliv na celý život. Věnovat se vlídnosti vůči vlastnímu tělu a práci s myslí. O to nám půjde během jógové praxe na magickém ostrově. Společně projdeme všech 10 základních témat: světlo, lehkost, vnitřní síla, vnitřní klid, plynutí, smích, pružnost, svěžest, svoboda, vděčnost. Obzvláštní péči věnujeme pružnosti těla a mysli a principu umožňování.
Základní principy, kterými během jógové praxe projdeme:
1. Princip umožňování
2. Jak v sobě dělat více místa pro život
3. Pružnost mě neudělá šťastnější
4. Můj výchozí bod je přijetí
5. Zamrzlinka je můj přítel
6. Moudrost těla
7. Vlídnost
8. Princip Vesmíru je pohyb
Co nás čeká během jógové praxe:

flow jóga, yin style jóga, pránájáma, meditace, jógová filozofie

Jóga lekce budou probíhat 1-2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce viz záložka

V den příletu, odletu jóga není.

Změny v programu vyhrazeny.

INFORMACE K AKTUÁLNÍM OPATŘENÍM

 • Aktuální a podrobné informace k cestám na Maledivy najdete ZDE. Nabízíme Vám nejaktuálnější informace z Malediv, díky naší kolegyni a Vaší delegátce – Lucce Mohelníkové, která je specialistkou na Maledivy.
 • Cestující musí před cestou do ČR vyplnit příjezdový formulář a potvrzení o jeho vyplnění předložit hraniční kontrole. Zároveň cestující musí podstoupit RT-PCR test provedený nejvýše 72 hodin před zahájením cesty zpět do ČR a musí disponovat písemným potvrzením akreditované laboratoře o jeho negativním výsledku.  Toto potvrzení bude vyžadováno dopravci jako podmínka pro přijetí cestujícího k přepravě a cestující jej musí na vyžádání předložit hraniční kontrole v ČR. Osoby vracející se ze zemí s vysokým rizikem nákazy jsou povinny se nejdříve 5 dnů po příjezdu (tj. nejdříve 6. den) na území ČR na vlastní náklady podrobit RT-PCR testu a výsledek neprodleně předložit krajské hygienické stanici příslušné podle místa pobytu uvedeného v Příjezdovém formuláři, a to pokud orgán ochrany veřejného zdraví zcela výjimečně v individuálních případech osob nerozhodl o jiných karanténních opatřeních. Do doby předložení negativních výsledků testu se na ně bude vztahovat povinná karanténa/samoizolace (omezení volného pohybu) , tj. karanténa/samoizolace skončí nejdříve předložením negativního výsledku testu, který může být proveden nejdříve 6. den po příjezdu. Po dobu 10 dnů od návratu platí povinnost nosit všude mimo domov ideálně respirátory bez výdechového ventilu s třídou ochrany nejméně FFP2, KN95, N95, P2, DS, nebo alespoň jednorázovou zdravotnickou roušku.
  Více informací na webu MZV ZDE.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Resort Riu Atoll**** se nachází na nebeském soukromém ostrově Maafushi a nabízí bezkonkurenční 24 hodinové all inclusive. V ceně ubytování mají hosté mimo jiné bezplatné Wi-Fi připojení.

Dopřát si můžete také množství SPA procedur i aktivit jako jsou například vodní sporty – kajaky, paddle boardy, potápění a šnorchlování. V resortu probíhají i animační programy.

Maledivy jsou jednou z vysněných dovolenkových destinací, především díky své jdinečné geografii, plážím s křišťálovou vodou a bezkonkurenční přírodou. Nádherný podmořský svět, potápění, kouzelné západy slunce.

POKOJE

Hotel disponuje pokoji vybavenýmu mj. minibarem, klimatizací, trezorem a satelitní TV.

VYBAVENÍ HOTELU

Pláž a bazén jsou pro dovolenou dva základní prvky. Resort nabízí hostům bazén s pool barem s impozantním výhledem na moře. Lehátka jsou připravena ke každodennímu odpočinku hostů a pro ty aktivnější se nabízí možnost šnorchlování.

STRAVOVÁNÍ

Během pobytu v hotelu si budete moci vychutnat autentické kulinářské zážitky díky lahodným pokrmům připraveným místními kuchaři. Hlavní restaurace podává snídaně formou bufetu. Italská a steak house restaurace nabízí jídla à la carte. A pokud si chcete po relaxační koupeli nebo při sledování krásného západu slunce vychutnat drink, k dispozici je lounge a sport bar, oba otevřené 24 hodin denně.

PLÁŽ

Krásná bílá pláž s tyrkysovou vodou přímo u resortu.

HODNOCENÍ CK

Dovolená v v maledivském ráji se vším všudy! Spojení luxusního ubytování, All inclusive v ceně a jógového programu.

TIP PRO VÁS:

Na jóga zájezd je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

  Ceník

  CENA: 62.900 Kč / osoba

  Cena zahrnuje: letenky Praha – Maledivy – Praha, skupinové transfery letiště – hotel – letiště, ubytování, 24 hod ALL inclusive, 1-2 x denně lekce jógy s jóga lektorkou (v příletový a odletový den jóga není), služby místního delegáta (ENG), pojištění CK proti úpadku

  Cena nezahrnuje:

  • cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – pojišťovna Union
   • balíček A60 Pandemic za 1300 Kč / osoba
    • Informace o pojištění ZDE
  • COVID testy a další neuvedené položky (aktivity, exkurze, minibar, spropitné apod., pokud není součástí All Inclusive programu). Ceny COVID testů se pohybují 150-250 USD /os.

  Minimální počet účastníků: 14 klientů + lektorka

  Pro rezervaci pobytu se hradí celková částka pobytu.

  Check-in: od 14:00, Check out: do 12:00

  COVID PODMÍNKY:

  Cestující musí před cestou do ČR vyplnit příjezdový formulář a potvrzení o jeho vyplnění předložit hraniční kontrole. Zároveň cestující musí podstoupit RT-PCR test provedený nejvýše 72 hodin před zahájením cesty zpět do ČR a musí disponovat písemným potvrzením akreditované laboratoře o jeho negativním výsledku.  Toto potvrzení bude vyžadováno dopravci jako podmínka pro přijetí cestujícího k přepravě a cestující jej musí na vyžádání předložit hraniční kontrole v ČR. Osoby vracející se ze zemí s vysokým rizikem nákazy jsou povinny se nejdříve 5 dnů po příjezdu (tj. nejdříve 6. den) na území ČR na vlastní náklady podrobit RT-PCR testu a výsledek neprodleně předložit krajské hygienické stanici příslušné podle místa pobytu uvedeného v Příjezdovém formuláři, a to pokud orgán ochrany veřejného zdraví zcela výjimečně v individuálních případech osob nerozhodl o jiných karanténních opatřeních. Do doby předložení negativních výsledků testu se na ně bude vztahovat povinná karanténa/samoizolace (omezení volného pohybu) , tj. karanténa/samoizolace skončí nejdříve předložením negativního výsledku testu, který může být proveden nejdříve 6. den po příjezdu. Po dobu 10 dnů od návratu platí povinnost nosit všude mimo domov ideálně respirátory bez výdechového ventilu s třídou ochrany nejméně FFP2, KN95, N95, P2, DS, nebo alespoň jednorázovou zdravotnickou roušku.
  Více informací na webu MZV ZDE.

  V případě, že nebude možné do destinace odcestovat z důvodů spojených s covid-19 a zájezd bude ze strany CK zrušen, mohou si klienti přesunout zaplacenou částku na náhradní termín zájezdu, případně si zaplacenou částku převést na jakýkoliv pobyt z naší nabídky, vč. změny destinace, délky pobytu nebo rozdělení zaplacené částky mezi více osob.

  V případě, že má klient již vystavené letenky a pobyt bude zrušen, možnosti změny letenek závisí na podmínkách dané aerolinky.

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Lektor

  O LEKTORECH: JUDITA BERKOVÁ

  Lektorka: Judita Berková

  • Autorka knihy Poselství ásan
  • Jógová praxe od roku 2010
  • Vyučuje jógu od roku 2014
  • Instruktorské vzdělání (450 hodin)
  • Vytvořila program Jóga pro neslyšící
  • Pořádá jógové pobyty po celém světě
  • Navrhuje vlastí jógové oblečení (jógové šaty)
  • Od září 2018 tříleté studium UČITEL JÓGY PRVNÍ TŘÍDY = nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou

  Autorka knihy Poselství ásan. Jógu praktikuje od roku 2010 a od roku 2014 ji vyučuje. Učí jógu v Praze, pořádá jógové zájezdy po celém světě, je autorkou jógových programů a navrhuje svoje vlastní jógové oblečení – JÓGOVÉ ŠATY. Je autorkou knihy POSELSTVÍ ÁSAN, která vyšla v říjnu 2019. Dále je autorkou jógového programu 10 DNÍ S JÓGOU, meditačního přístupu k ásanam v jógovém kurzu POSELSTVÍ ÁSAN, meditačního balíčku MEDITACE BOJOVNÍKA a TANEČNÍ MEDITACE 4 ARCHETYPŮ ŽENSTVÍ. Od září 2018 nastoupila tříleté studium UČITELE JÓGY PRVNÍ TŘÍDY, což je nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou. Je spoluzakladatelkou projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tanečení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech jako Přirozená antikoncepce, vědomé milování a Cesta Extáze, které se zaměřují na moudrost lidského těla.

  Moc se na Vás těším!

  Judita Berková

  www.yogalifehappylife.cz

  judita@yogalifehappylife.cz

  jana@yogalifehappylife.cz

  JÓGOVÉ ŠATY

  www.milujemejogu.cz

  Termín pobytu

  • 8 dní / 7 nocí v místě
  • Termín letu: 15. 3. – 24. 3. 2021
  • Termín pobytu: 16. 3. – 23. 3. 2021

  Cena na osobu zahrnuje

  • letenka Praha – Male – Praha
  • ubytování ve dvoulůžkových pokojích
  • 24 hod All inclusive
  • jógový program s Juditou Berkovou
  • transfery letiště-resort-letiště
  • pojištění CK proti úpadku
  Poradíme Vám

  Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

  PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

  odvarkova@villasresorts.cz

  +420 702 047 307

  Nezávazná poptávka

  Chráněno službou Google reCaptcha.