Vila s privátním bazénem pro 4-6 osob na Sardinii s českým servisem

(ID SA06)
od
9.340 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování na 7 nocí / osoba
  • privátní bazén
  • český servis v místě pobytu
  • zajištění výletů, pronájmy auta, skútru apod. vše v češtině!
  • pojištění CK proti úpadku

Poloha

Kouzelná vilka s vlastním bazénem se nachází 1,5 km na jih od letoviska Budoni a 9 km od San Teodoro. Nejbližší pláž s bílým pískem a průzračným mořem se nachází přibližně 400 m od vily. Velikost obytné plochy  vily  je 65 m², pozemek  400 m² s profesionálně udržovaným trávníkem, bazén o rozměru 4 x 9 m s lehátky a slunečníky. Z vily jsou krásné výhledy na záliv s jeho bílou písečnou pláží Sant’Anna a také na okolní pohoří Monte Nieddu.

Nejbližší supermarket a výborné restaurace ve vzdálenosti 500 metrů od vily.

Pouze 15 minut chůze podél pláže Vás přivede k oblíbenému resortu Budoni s obchody, restauracemi, bankami, zátokami vhodnými pro windsurfing, skalnatými zátokami na šnorchlování a svou vlastní školu potápění. Od června do září je hlavní třída od 20h uzavřena, stává se z ní pěší zóna, která Vám nabídne zábavu, hudbu a každovečerní trhy.

V místě máme výborný český servis, který Vám zajistí transfery letiště – vila – letiště, zajištění výletů, kulinární večery, pronájmy auta, skútru, vše v češtině!

Doprava je možná individuální (v případě zájmu Vám zajistíme trajektové lístky na Sardinii) nebo letecky (zajistíme pro Vás zpáteční letenky do Olbie nebo Alghera).

Pobyty jsou možné na libovolnou délku pobytu – 7, 10, 14, 21 nocí a déle nebo dle obsazenosti kapacity.

Popis vily

1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými válendami, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyň, sociální zařízení, terasa, zahrada

Vybavení vily

Klimatizace, pračka, myčka na nádobí, lednice, komfortně vybavená kuchyň, 2x TV, privátní bazén, lehátka a slunečníky na zahradě. K dispozici kamenný gril a zahradní sprcha.

Sport

V blízkosti plážové sporty, beach volejbal, tenisové kurty, basketbalové hřiště, pétanque, diving centrum, pronájem šlapadel, kánoe a motorových člunů.

GOLF – nedaleko se nachází krásné golfové hřiště v rezidenci Puntaldia. Sardinie však nabízí mnoho dalších golfových resortů. Nejvyhlášenější a nejluxusnější Golf Club Pevero (zde se pravidelně konají neprestižnější mezinárodní soutěže) je vzdálen od vily 45km severně. V případě zájmu Vám zajistíme golfové balíčky na míru.

Tipy na výlety

San Teodoro s historickým centrem a večerními trhy, výlet lodí podél pobřeží na ostrovy Tavolara, Molara, lodní výlety na ostrovy Maddalena a Caprera. Doporučujeme návštěvu městečka Porto Cervo s luxusními jachtami  a histrorického města Alghero s jeskyní.

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka


Mohlo by Vás zajímat