Vila pro 4-6 osob na Sardinii s českým servisem Costa Smeralda

(ID SA08)
od
10.220 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování na 7 nocí / osoba
  • český servis v místě pobytu
  • zajištění výletů, pronájmy auta, skútru apod. vše v češtině!
  • pojištění CK proti úpadku

Poloha

Nová vila se nachází 7 km severně od San Teodoro a 15 km jižně od letiště Olbia Costa Smeralda.

V okolí se nachází několik nádherných bílých písečných pláží jako Cala Brandinchi, Salina Bamba, Baia Salinedda, Cala Coda Cavallo, či Cala Suaraccia.

Nejbližší pláž a supermarket ve vzdálenosti 250 metrů.

V místě máme výborný český servis, který Vám zajistí transfery letiště – vila – letiště, zajištění výletů, kulinární večery, pronájmy auta, skútru, vše v češtině!

Doprava je možná individuální (v případě zájmu Vám zajistíme trajektové lístky na Sardinii) nebo letecky (zajistíme pro Vás zpáteční letenky do Olbie nebo Alghera).

Pobyty jsou možné na libovolnou délku pobytu – 7, 10, 14, 21 nocí a déle nebo dle obsazenosti kapacity.

Popis vily

1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 2 x sociální zařízení, přední a horní terasa s venkovním posezením

Vybavení vily

Klimatizace, pračka, myčka na nádobí, lednice, plně vybavená kuchyň, TV, lehátka.

Sport

V blízkosti plážové sporty, beach volejbal, tenisové kurty, basketbalové hřiště, pétanque, diving centrum, pronájem šlapadel, kánoe a motorových člunů.

GOLF – nedaleko se nachází krásné golfové hřiště v rezidenci Puntaldia. Sardinie však nabízí mnoho dalších golfových resortů. Nejvyhlášenější a nejluxusnější Golf Club Pevero (zde se pravidelně konají neprestižnější mezinárodní soutěže) je vzdálen od vily 35km severně. V případě zájmu Vám zajistíme golfové balíčky na míru.

Tipy na výlety

San Teodoro s historickým centrem a večerními trhy, výlet lodí podél pobřeží na ostrovy Tavolara, Molara, lodní výlety na ostrovy Maddalena a Caprera. Doporučujeme návštěvu městečka Porto Cervo s luxusními jachtami  a histrorického města Alghero s jeskyní.

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat