JÓGA ZÁJEZD NA SRÍ LANKU – DUBEN 2017 s Veronikou Carmanovou – OBSAZENO!!!

(ID SR02)
cena již od
16.490 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji
  • snídaně
  • cvičení jógy s Veronikou Carmanovou
  • pojištění CK proti úpadku

Jóga na Srí Lance

s Veronikou Carmanovou

11.4. -23.4.2017 (vč. letu)

Termín ubytování ve vile – 12. – 22. 4. 2017 – 10 nocí

VILA U MOŘE S BAZÉNEM A TERASOU NA CVIČENÍ JÓGY

 

Krásná vila se nachází v zahradě s tropickou zelení a to přímo u břehu zátoky Indického oceánu. Oblast je velmi klidná, považována za oázu klidu. Z objektu je nezaměnitelný výhled na oceán, nejkrásnější je zde především západ slunce. V dálce je možné spatřit starou holandskou pevnost s majákem historického města Galle.

Vila nabízí k ubytování 6 dvoulůžkových pokojů a nově také přistavenou vedlejší vilu, která nabízí 3 dvoulůžkové pokoje plus zahradní bungalov (3 x dvoulůžkový pokoj). Oba objekty jsou spojeny 14×8 m dlouhým bazénem s nočním osvětlením a krytou terasou. Cca 5 minut od ubytování se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na Srí Lance – pláž Unawatuna Beach. Pokoje v rezidenci jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC a je zde možnost přistýlek. Objekt nabízí dvě terasy stvořené pro cvičení jógy – východní a západní a obývací pokoj s barem, Wi-Fi ve společných prostorách.

V ceně ubytování je snídaně (vajíčka, chléb, máslo, džem, ovoce, káva, čaj). Během pobytu bude probíhat cvičení jógy při východu a západu slunce na terase pod vedením Veroniky Carmanové. Na místě možnost zajištění výletů po Srí Lance.

Pláž Unawatuna Beach, která je vzdálená cca 5 minut od rezidence patří k nejkrásnějším na Srí Lance. Pláž nabízí nádherné koupání, možnost šnorchlování, potápění, rybaření a projížďky a výlety na loďkách. Přímo na pláži se nachází bezpočet restaurací a barů s výbornou kuchyní. Lehátka u některých restaurací jsou zdarma k použití (při konzumaci pití či jídla).

Blízké okolí: Vila se nachází v jižní části Srí Lanky ve středisku Unawatuna, nedaleko historického města Galle. Unawatuna je vesnička na pobřeží s písečným zálivem a korálovými útesy. Můžete zde nakoupit místní řemeslné výrobky (dřevěné masky, šperky, kožené tašky), ale také čaje, koření či pohlednice. Hlavní město Colombo je od vily vzdáleno 120km a letiště 150km. Rádi Vám zajistíme transfery z letiště do vily a zpět (za příplatek), jakožto také řadu poznávacích výletů přímo od objektu.

V případě zájmu Vám zajistíme zpáteční letenky na Srí Lanku (aktuální cena zpáteční letenky s Fly Dubai cena 13.590 Kč / osoba).

Informace, rezervace CK:

www.VillasResorts.cz    info@villasresorts.cz     tel. 777497781

 

Jóga instruktorka:

Veronika Carmanová veronikajoga@centrum.cz   tel. 728454505

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka


Mohlo by Vás zajímat