Soukromá vila pro 8-10 osob s jacuzzi na Sardinii s českým servisem

(ID SA04)
od
5.430 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování na 7 nocí / osoba
  • služby českého delegáta v místě pobytu
  • zajištění výletů, pronájmu auta, skútru apod. vše v češtině!
  • pojištění CK proti úpadku

Poloha

Samostatně stojící luxusní vila s privátní zahradou a jacuzzi v soukromém vilovém resortu s krásným výhledem na moře, ostrov Tavolara a Molara. Vila se nachází 650 metrů od moře a nádherných bílých pláží v oblasti severovýchodní Sardinie. Restaurace je vzdálena 250 m od vily, supermarket s potravinami je v nejbližší vesnici (2,5km). Parkování je možné přímo u vily. Letiště Olbia 15 km od vily.

V místě máme výborný český servis, který Vám zajistí transfery letiště – vila – letiště, zajištění výletů, kulinární večery, pronájmy auta, skútru, vše v češtině!

Doprava je možná individuální (v případě zájmu Vám zajistíme trajektové lístky na Sardinii) nebo letecky (zajistíme pro Vás zpáteční letenky do Olbie nebo Alghera).

Pobyty jsou možné na libovolnou délku pobytu 7, 10, 14, 21 nocí a déle nebo dle obsazenosti kapacity.

Popis vily

4 ložnice, dvě s manželskou postelí, dvě samostatná lůžka, obývací pokoj se dvěma válendami a velkou plně vybavenou kuchyní, 3 koupelny, přední terasa s jacuzzi a výhledem na moře a ostrovy Molara a Tavolara. Zadní terasa přizpůsobena pro barbecue.

Vybavení vily

Klimatizace, pračka, myčka na nádobí, 2 x lednice, plně vybavená kuchyň, TV, lehátka.

Sport

V blízkosti plážové sporty, beach volejbal, tenisové kurty, basketbalové hřiště, pétanque, diving centrum, pronájem šlapadel, kánoe a motorových člunů.

GOLF – nedaleko se nachází krásné golfové hřiště v rezidenci Puntaldia. Sardinie však nabízí mnoho dalších golfových resortů. Nejvyhlášenější a nejluxusnější Golf Club Pevero (zde se pravidelně konají neprestižnější mezinárodní soutěže) je vzdálen od vily 35km severně. V případě zájmu Vám zajistíme golfové balíčky na míru.

Tipy na výlety

San Teodoro s historickým centrem a večerními trhy, výlet lodí podél pobřeží na ostrovy Tavolara, Molara, lodní výlety na ostrovy Maddalena a Caprera. Doporučujeme návštěvu krásného městečka Porto Cervo s luxusními jachtami  a historického města Alghero s jeskyní a hradbami. Doporučujeme výlety na další překrásné bílé pláže Sardinie a kulinární večery v typickém agroturismu, kde ochutnáte místní speciality. Vše Vám zařídíme v češtině.

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka


Mohlo by Vás zajímat