Soukromá vila pro 4-6 osob na Sardinii s českým servisem

(ID SA03)
od
4.090 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování na 7 nocí / osoba
  • služby českého delegáta v místě pobytu
  • zajištění výletů, pronájmu auta, skútru apod. vše v češtině!
  • pojištění CK proti úpadku

Poloha

Samostatně stojící vila s menší privátní zahrádkou v soukromém vilovém resortu s krásným výhledem na moře, ostrov Tavolara a Molara. Vilka se nachází 700 metrů od moře a nádherných bílých pláží v oblasti pobřeží severovýchodní Sardinie. Restaurace je vzdálena 250 m od vily, supermarket s potravinami je v nejbližší vesnici (2,5km). Parkování je možné přímo u vily.

V místě máme výborný český servis, který Vám zajistí transfery letiště – vila – letiště, zajištění výletů, kulinární večery, pronájmy auta, skútru, vše v češtině!

Doprava je možná individuální (v případě zájmu Vám zajistíme trajektové lístky na Sardinii) nebo letecky (zajistíme pro Vás zpáteční letenky do Olbie nebo Alghera).

Pobyty jsou možné na libovolnou délku pobytu – 7, 10, 14, 21 nocí a déle nebo dle obsazenosti kapacity.

Popis vily

1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, přední a zadní terasa s venkovním posezením, střešní terasa s výhledem na moře a ostrovy Molara a Tavolara.

Vybavení vily

Klimatizace, pračka, myčka na nádobí, lednice, plně vybavená kuchyň, TV, lehátka.

Sport

V blízkosti plážové sporty, beach volejbal, tenisové kurty, basketbalové hřiště, pétanque, diving centrum, pronájem šlapadel, kánoe a motorových člunů.

GOLF – nedaleko se nachází krásné golfové hřiště v rezidenci Puntaldia. Sardinie však nabízí mnoho dalších golfových resortů. Nejvyhlášenější a nejluxusnější Golf Club Pevero (zde se pravidelně konají neprestižnější mezinárodní soutěže) je vzdálen od apartmánů 35km severně. V případě zájmu Vám zajistíme golfové balíčky na míru.

Tipy na výlety

San Teodoro s historickým centrem a večerními trhy, výlet lodí podél pobřeží na ostrovy Tavolara, Molara, lodní výlety na ostrovy Maddalena a Caprera. Doporučujeme návštěvu městečka Porto Cervo s luxusními jachtami  a historického města Alghero s jeskyní. Nezapomeňte na návštěvu místního agroturismu s kulinárními specialitami.

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka


Mohlo by Vás zajímat