Soukromá vila pro 4-6 osob na Sardinii s českým servisem Costa Smeralda

(ID SA09)
cena od
4.090 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování na 7 nocí / osoba
  • český servis v místě pobytu
  • zajištění výletů, pronájmy auta, skútru apod. vše v češtině!
  • pojištění CK proti úpadku

Poloha

Vilka se nachází cca 6 km severně od městečka San Teodoro a jižně od ostrovů Molara a Tavolara. Oblast je velmi turisticky rozvinutá a nabízí známé překrásné pláže jako Cala Brandinchi, Salina Bamba, Baia Salinedda, Cala Coda Cavallo, či Cala Suaraccia.

Nejbližší pláž Salina Bamba je do 200m (bílý písek a postupný vstup do moře). Další tři krásné pláže jsou v okruhu 500m. Obchod s potravinami do 300m, stejně jako dvě restaurace a několik barů.

V místě máme výborný český servis, který Vám zajistí transfery letiště – vila – letiště, zajištění výletů, kulinární večery, pronájmy auta, skútru, vše v češtině!

Doprava je možná individuální (v případě zájmu Vám zajistíme trajektové lístky na Sardinii) nebo letecky (zajistíme pro Vás zpáteční letenky do Olbie nebo Alghera).

Pobyty jsou možné na libovolnou délku pobytu – 7, 10, 14, 21 nocí a déle nebo dle obsazenosti kapacity.

Popis vily

dvě ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyní a rozkládací válendou pro dvě osoby. Dále dvě koupelny s wc, bidetem a sprchou.

Vybavení vily

Disponuje pračkou, myčkou, TV, lednicí, plynovým sporákem troubou a veškerým kuchyňským vybavením. Pokoje jsou vybaveny ventilátory.

Kolem vilky je vlastní zahrada se sprchou, před vilkou terasa s posezením a možností grilování. Před objektem vlastní parkovací místo.

Sport

V blízkosti plážové sporty, beach volejbal, tenisové kurty, basketbalové hřiště, pétanque, diving centrum, pronájem šlapadel, kánoe a motorových člunů.

GOLF – nedaleko se nachází krásné golfové hřiště v rezidenci Puntaldia. Sardinie však nabízí mnoho dalších golfových resortů. Nejvyhlášenější a nejluxusnější Golf Club Pevero (zde se pravidelně konají neprestižnější mezinárodní soutěže) je vzdálen od vily 35km severně. V případě zájmu Vám zajistíme golfové balíčky na míru.

Tipy na výlety

San Teodoro s historickým centrem a večerními trhy, výlet lodí podél pobřeží na ostrovy Tavolara, Molara, lodní výlety na ostrovy Maddalena a Caprera. Doporučujeme návštěvu městečka Porto Cervo s luxusními jachtami  a historického města Alghero s jeskyní.

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka


Mohlo by Vás zajímat