Samui Tropical Resort – Ko Samui

(ID TH03)
cena již od
5.040 Kč
/ osoba / 7 nocí
Cena na osobu zahrnuje
  • denní úklid
  • výměna ručníků a povlečení
  • Wi-Fi
  • dodávka pitné vody
  • informační servis
  • český servis v místě
  • transfer letiště – resort – letiště
  • pojištění CK proti úpadku

Dovolujeme si Vám představit komplex vil Samui Tropical Resort, který se nachází v jedné z nejoblíbenějších exotických destinací, na ostrově Koh Samui v Thajském Království.

Tato ubytovací kapacita nabízí 5 stylových bungalovů zasazených do privátní tropické zahrady s vlastním bazénem, 15 minut chůze od krásné pláže.

POPIS RESORTU:

Všechny vily jsou postaveny v thajském rustikálním stylu, vybaveny designovým nábytkem a dekoracemi z thajských bájí a legend. Vily jsou koncipovány i pro dlouhodobé bydlení či vaši krátkodobou dovolenou, jsou zde proto k dispozici kompletní kuchyně, lednice, kabelové televize s DVD, WI-FI a vše potřebné pro to, abyste se cítili jako doma. Každá vila má terasu s venkovním posezením a v resortu je privátní bazén.

Poradíme Vám na místě s výlety do okolí, vyzvedneme Vás na letišti a zajistíme vše, co si budete přát. Zažijete opravdovou dovolenou v tropickém ráji. Český delegát v ceně pobytu.

Dovolujeme si Vám nabídnout Samui Tropical Resort jako cíl Vaší letošní dovolené.

POPIS JEDNOTLIVÝCH VIL

Villa TIPPAWAN

Tato vila se skládá z ložnice s manželskou postelí a dřevěnou skříní se zrcadlem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V obývacím pokoji je sedací souprava ve tvaru písmene L, skleněný stůl, skříňka a pokoj je vyzdoben tropickým rostlinami. Dřevěný barový pult odděluje obývací pokoj a jídelní místo s integrovaným kuchyňským koutem, zde je stropní ventilátor a klimatizace. Z jídelny je přístup k WC pro hosty a do venkovní terasy s dřevěným stolem a lavicemi. Villa Tippawan nabízí kompletní vybavení, jako je kabelová TV, DVD přehrávač, plně vybavený kuchyňský kout, vysoušeč vlasů, trezor a bezplatné WiFi připojení k internetu.

Villa DUANGDURN

Tato vila se skládá z ložnice s manželskou postelí a dřevěnou skříní se zrcadlem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Koupelnou je možné projít do malé vnitřní zahrady s kamennou zdí a stylovou vanou pod širým nebem. Obývací pokoj je vybaven pohodlnou pohovkou z rákosu, skleněným stolem, skříňkou a ozdobnými tropickými květinami. Dřevěný barový pult odděluje obývací pokoj a jídelnu se stropním ventilátorem. Jedny z dveří vedou do dobře vybavené kuchyně, další pak na vnitřní terasu se stolem a židlemi. Poslední dveře vedou na WC pro hosty. Villa Duangdurn nabízí kompletní vybavení, jako je kabelová TV, DVD přehrávač, plně vybavená kuchyň, vysoušeč vlasů, trezor a bezplatné WiFi.

Villa BOONRUEN

Tato vila se skládá z ložnice s manželskou postelí a dřevěnou skřní se zrcadlem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Dveřmi v koupelně je možné projít do malé vnitřní zahrady s kamennou zdí a stylovou vanou. Obývací pokoj je vybaven pohodlnou pohovkou, křeslem, stolem, skříňkou a zkrášlen tropickými květinami. Dřevěný barový pult odděluje obývací pokoj a jídelnu se stropním ventilátorem. Jedny dveře vedou do kompletně vybavené kuchyně, další do venkovní terasy a poslední dveře vedou na WC pro hosty. Villa Boonruen nabízí kompletní vybavení, jako je kabelová TV, DVD přehrávač, plně vybavená kuchyň, vysoušeč vlasů, trezor a WiFi. K dispozici je také druhý televizor v ložnici, který je možné sledovat z pohodlí postele.

Villa PATTAMA

Tato vila je umístěna v největším soukromí v zadním koutu tropické zahrady. Úzký vstup vede do samostatné zahrady s houpačkou a soukromé Sala za domem. Tato vila se skládá z ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Obývací část je vybavena pohovkou, dřevěným stolem a skříňkou. Obývací pokoj je ukončen barovým pultem, který jej spojuje s prostorným kuchyňským koutem, obklopujícím jídelní stůl s velkým stropním ventilátorem. Z jídelnou je přístup k WC pro hosty a na vnitřní nádvoří, kde je umístěna Sala. Villa Pattama nabízí kompletní vybavení, jako je kabelová LCD TV, DVD přehrávač, plně vybavená kuchyň, vysoušeč vlasů, trezor a WiFi.

Villa BENJAMAPORN

Tato vila je jediná s dvěma ložnicemi. Nachází se hned vedle bazénu, který je možné z venkovní terasy sledovat. Hlavní apartmá má manželskou postel, dřevěnou skříň se zrcadlem a obývací prostor s pohovkou, stolem, stoličku a vlastní televizí s DVD. V koupelně je umyvadlo, WC a zapuštěná vana se sprchou. Druhá ložnice je podobně vybavena, je k ní také připojena vlastní koupelna, ale je bez salonku. Obývací pokoj má komfortní pohovku ve tvaru L, stůl a skříňku. Dřevěný barový pult odděluje obývací pokoj a jídelnu se stropním ventilátorem. Jedny dveře vedou do kuchyně, další pak na WC pro hosty. Francouzské okno směřuje na venkovní terasu. Villa Benjamaporn nabízí kompletní vybavení, jako je kabelová TV, DVD přehrávač, plně vybavená kuchyň, vysoušeč vlasů, trezor a WiFi.

POSKYTOVANÉ SLUŽBY A SERVIS

Naším cílem je umožnit zákazníkům, aby se na dovolené, ale i dlouhodobém pobytu u nás cítili jako doma. Proto nabízíme velmi osobní přístup a širokou škálu služeb. Pobyt v našem resortu neznamená jen relax, pohodu a komfort, ale také možnost blíže poznat Thajsko, jeho kulturu a vše, co tato úžasná země nabízí. Uděláme vše pro to, aby jste z Vaší dovolené měli ten nejlepší zážitek.

LOKALITA A AKTIVITY

Samui tropical resort je umístěn na severním pobřeží ostrova Koh Samui v klidné oblasti Ban Tai. Nachází se přibližně 30 minut jízdy autem od letiště a rušné oblasti Chaweng. Nejbližší vesnice Mae Nam, kde se konají pravidelné trhy, je vzdálená 5 minut autem. V blízkosti jsou rovněž vodopády, vyjížďky na slonech a další atrakce. Resort je umístěn asi 15 minut chůze od klidné pláže, kde je dostatek vody na koupání i při odlivu.

Aktivity na ostrově a v okolí:

Vyjížďky do přírodního parku souostroví Angthong, výlety na ostrov Koh Pha-ngan a Fulmoon party, výlety za potápěním, střelnice, motokáry, návštěvy chrámů – velká socha Budhy, nakupování luxusních značek a noční život a mnoho dalšího…

Informace, rezervace:
Ing. Eva Martinásková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 777497781

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat