Rezidenční a apartmánový komplex na Sardinii s českým servisem

(ID SA01)
od
3.064 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování na 7 nocí / osoba
  • služby českého delegáta v místě pobytu
  • pojištění CK proti úpadku

Poloha

Apartmánový komplex nacházející se cca 8 km severně od městečka San Teodoro a jižně od ostrovů Molara a Tavolara. Celý komplex se skládá z mnoha privátních apartmánů v jednopatrových řadových vilkách.

V okolí se nachází několik nádherných bílých písečných pláží jako Cala Brandinchi, Salina Bamba, Baia Salinedda, Cala Coda Cavallo, či Cala Suaraccia.

Nejbližší pláž je vzdálena 150 – 200 m od apartmánů, další pláže cca 15 min chůze, vzdálenost od supermarketu, lékárny, restaurací a baru je cca 100 – 300 m. Areál je vhodný také pro rodiny s dětmi nebo skupiny.

V místě máme český servis, který Vám zajistí transfery letiště – apartmány – letiště, zajištění výletů, kulinární večery, pronájmy auta, skútru, vše v češtině!

Doprava je možná individuální (v případě zájmu Vám zajistíme trajektové lístky na Sardinii) nebo letecky (zajistíme pro Vás zpáteční letenky do Olbie nebo Alghera).

Pobyty jsou možné na libovolnou délku pobytu – 7, 10, 14, 21 nocí a déle nebo dle obsazenosti kapacity.

Popis apartmánů

V areálu nabízíme ubytování v apartmánech mono, bilo, trilo, quadrilo pro 2 až 8 osob.

Mono 2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa s výhledem na moře. Parkování je možné u apartmánu.

Bilo 4 – 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa s výhledem na moře. Parkování je možné u apartmánu.

Trilo 6 – 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa. Parkování je možné u apartmánu.

Quadrilo 8 – 2 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa s výhledem na moře. Parkování je možné u apartmánu.

Vybavení každého apartmánu

Kompletně vybavená kuchyňská linka, plynový sporák, lednice, TV, klimatizace nebo ventilátory, zpravidla pračka a myčka na nádobí.

Sport

V blízkosti plážové sporty, beach volejbal, tenisové kurty, basketbalové hřiště, pétanque, diving centrum, pronájem šlapadel, kánoe a motorových člunů.

GOLF – Golfové hřiště v rezidenci Puntaldia. Sardinie však nabízí mnoho dalších golfových resortů. Nejvyhlášenější a nejluxusnější Golf Club Pevero (zde se pravidelně konají neprestižnější mezinárodní soutěže) je vzdálen od apartmánů 35km severně. V případě zájmu Vám zajistíme golfové balíčky na míru.

Tipy na výlety

San Teodoro s historickým centrem a večerními trhy, výlet lodí podél pobřeží na ostrovy Tavolara, Molara, lodní výlety na ostrovy Maddalena a Caprera. Doporučujeme návštěvu městečka Porto Cervo s luxusními jachtami a historického města Alghero s jeskyní.

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka


Mohlo by Vás zajímat