Rezidenční komplex na Sardinii s bazénem

(ID SA10)
od
5.250 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování na 7 nocí / osoba
  • zajištění výletů, pronájmy auta, skútru apod.
  • pojištění CK proti úpadku

Poloha

Krásný rezidenční a vilový komplex situovaný v klidné zelené lokalitě nacházející se cca 12km od městečka San Teodoro. Komplex se nachází u nádherných bílých pláží v Capo Coda Cavallo.

V okolí se nachází několik nádherných bílých písečných pláží jako Cala Brandinchi, Salina Bamba, Baia Salinedda, Cala Coda Cavallo, či Cala Suaraccia.

Nejbližší pláž je vzdálena 300 m od apartmánů, v areálu vilového komplexu se nachází výborná restaurace a bar s neopakovatelným panoramatickým výhledem na Středozemní moře. V komplexu se nachází venkovní bazén. Areál je vhodný také pro rodiny s dětmi nebo skupiny.

Zajistíme Vám transfery letiště – apartmány – letiště, zajištění výletů, kulinární večery, pronájmy auta, skútru.

Doprava je možná individuální (v případě zájmu Vám zajistíme trajektové lístky na Sardinii) nebo letecky (zajistíme pro Vás zpáteční letenky do Olbie nebo Alghera).

Pobyty jsou možné na libovolnou délku pobytu – 7, 10, 14, 21 nocí a déle nebo dle obsazenosti kapacity.

Popis apartmánů

V areálu nabízíme ubytování v apartmánech mono, bilo, trilo, quadrilo pro 2 až 8 osob.

Mono 2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa s výhledem na moře. Parkování je možné u apartmánu.

Bilo 4 – 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa s výhledem na moře. Parkování je možné u apartmánu.

Trilo 6 – 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa. Parkování je možné u apartmánu.

Quadrilo 8 – 2 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa s výhledem na moře. Parkování je možné u apartmánu.

Vybavení každého apartmánu

Kompletně vybavená kuchyňská linka, plynový sporák, lednice, TV, klimatizace (nebo ventilátory). Ve společných prostorách a v restauraci je dostupné bezplatné WiFi připojení.

Sport

V blízkosti plážové sporty, beach volejbal, tenisové kurty, basketbalové hřiště, pétanque, pronájem šlapadel, kánoe a motorových člunů.

GOLF – 5 km jižně od apartmánů se přímo u moře nachází nádherné golfové hřiště v rezidenci Puntaldia. Sardinie však nabízí mnoho dalších golfových resortů. Nejvyhlášenější a nejluxusnější Golf club Pevero (zde se pravidelně konají neprestižnější mezinárodní soutěže) je vzdálen od apartmánů 35km severně. V případě zájmu Vám zajistíme golfové balíčky na míru.

Tipy na výlety

San Teodoro s historickým centrem a večerními trhy, výlet lodí podél pobřeží na ostrovy Tavolara, Molara, lodní výlety na ostrovy Maddalena a Caprera. Doporučujeme návštěvu městečka Porto Cervo s luxusními jachtami  a historického města Alghero s jeskyní.

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka


Mohlo by Vás zajímat