Vilový a apartmánový komplex na Sardinii na golfovém hřišti

(ID SA02)
cena od
3.935 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • ubytování na 7 nocí / osoba
  • český servis v místě pobytu
  • zajištění pronájmu auta, skútru apod. vše v češtině!
  • pojištění CK proti úpadku

Poloha

Apartmánový komplex nacházející se cca 4 km severně od městečka San Teodoro a jižně od mysu Capo Coda Cavallo. Celý komplex se skládá z mnoha privátních apartmánů v jednopatrových  a dvoupatrových řadových vilkách. Vyznačuje se nádherně upravenými zahradami dodávajícími tomuto letovisku svěžest i v horkém létě. Je zde menší luxusní přístav, golfové hřiště, tenisové kurty, potápěčské centrum, půjčovny surfů, jachet či člunů. V areálu vilového komplexu je společný bazén, který je otevřený v hlavní sezoně.

Menší pláž vedle mariny je vzdálená cca 200 metrů, nádherná dlouhá bílá pláž La Cinta je vzdálená cca 400 metrů od apartmánů.

Vzdálenost od supermarketu,  restaurací, baru, obchodu je cca do 400 metrů od apartmánů. Areál je vhodný také pro rodiny s dětmi nebo skupiny.

V místě máme český servis, který Vám zajistí transfery letiště – apartmány – letiště, kulinární večery, pronájmy auta, skútru, vše v češtině!

Doprava je možná individuální nebo letecky (v případě zájmu vám zajistíme  zpáteční letenky do Olbie nebo Alghera).

Pobyty jsou možné na libovolnou délku pobytu – 7, 10, 14, 21 nocí a déle nebo dle obsazenosti kapacity.

Popis apartmánů

V areálu nabízíme ubytování v apartmánech mono, bilo, trilo, quadrilo pro 2 až 8 osob.

Mono 2 – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa s výhledem na moře. Parkování je možné u apartmánu.

Bilo 4 – 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa s výhledem na moře. Parkování je možné u apartmánu.

Trilo 6 – 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa. Parkování je možné u apartmánu.

Quadrilo 8 – 2 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo s palandou a rozkládací další postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, sociální zařízení, balkon či terasa s výhledem na moře. Parkování je možné u apartmánu.

Vybavení každého apartmánu:

Kompletně vybavená kuchyňská linka, plynový sporák, lednice, TV, ventilátory, zpravidla pračka a myčka na nádobí.

Sport

V blízkosti plážové sporty, beach volejbal, tenisové kurty, basketbalové hřiště, pétanque, diving centrum, pronájem šlapadel, kánoe a motorových člunů.

GOLF – přímo v areálu vilového komplexu se nachází golfové hřiště Puntaldia. Sardinie však nabízí mnoho dalších golfových resortů. Nejvyhlášenější a nejluxusnější Golf club Pevero (zde se pravidelně konají neprestižnější mezinárodní soutěže) je vzdálen od apartmánů 45km severně.

Tipy na výlety

San Teodoro s historickým centrem a večerními trhy, výlet lodí podél pobřeží na ostrovy Tavolara, Molara, kulinární večer s místními specialitami a několika chodové menu, lodní výlety na ostrovy Maddalena a Caprera. Doporučujeme návštěvu městečka Porto Cervo s luxusními jachtami  a historické města Alghero s jeskyní.

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka


Mohlo by Vás zajímat