TO NEJLEPŠÍ Z BALI – Ubud + Nusa Dua

(ID BAO1)
cena
24.900 Kč
/ osoba / 10 nocí
Cena na osobu zahrnuje
  • snídaně
  • ubytování 4 noci v Puri Gangga hotelu + 6 nocí v hotelu Inaya Putri
  • transfery letiště – ubytování – letiště
  • pojištění CK proti úpadku

Poleťte s námi objevit to nejlepší, co ostrov Bohů nabízí.

Kombinace ubytování: 4 noci v nádherném Puri Gangga resortu – Ubudu + 6 nocí v hotelu Inaya Putri Bali – Nusa Dua.

POPIS RESORTU PURI GANGGA

Puri Gangga Resort se nachází v bujném zeleném údolí, v oblasti rýžových polí a nabízí uklidňující útočiště s venkovním bazénem, z kterého vidíte chrám Gunung Kawi Temple, výhled také na Ceking Tegalaland Ubud.

. Nad lázeňskými pokoji najdete studio jógy. Ve všech prostorách je vám k dispozici bezplatné Wi-Fi a můžete využít i bezplatnou pravidelnou kyvadlovou dopravu do centra města Ubud.

Ubud Market, Ubud Palace a Monkey Forest jsou vzdáleny 30 minut jízdy od Puri Gangga Resort, k muzeu Blanco dojedete za 15 minut. K průzkumu oblasti můžete zdarma využívat kol poskytnutých resortem.

Ubytování je stylové a prostorné s rustikálním dřevěným nábytkem a doškovými střechami. Ze soukromé terasy nebo balkonu si můžete vychutnat výhled do zahrady, na bazén nebo na údolí. Vlastní koupelny mají velké okna s výhledem do zeleně. Resort nabízí 20 luxusních apartmánů čtyř kategorií – 8x Deluxe pokojů, 8x Suite, 2 zahradní vily a 2x vila s bazénem.

Resort nabízí širokou škálu možností relaxace přímo na místě, jako je například očista vodopádem Sebatu nebo balijské masáže.

Restaurace Kailasha podává množství delikates indonéské i západní kuchyně a nabízí živou hudbu a ukázky tance.

POPIS HOTELU INAYA PUTRI BALI

INAYA Putri Bali se nachází u krásné pláže v Nusa Dua, 15 minut chůze od Bali Collection a nabízí moderní a elegantní ubytování s bezplatnou Wi-Fi na pokojích. Hostům je k dispozici je venkovní bazén a rozsáhlé zahrady v resortu.

Moderně a kvalitně vybavené a klimatizované pokoje mají satelitní TV s programy v angličtině a mandarínštině, k dispozici je trezor velikosti notebooku, šatní skříň a posezení. Mezi vybavení patří také rychlovarná konvice, psací stůl a terasa pro odpočinek. Minibar se denně doplňuje zdarma (s výjimkou alkoholických nápojů). Ve vlastní koupelně je vana, fén, přezůvky a toaletní potřeby včetně dentálního setu. Některé pokoje mají pohodlný přístup k bazénu přímo z pokoje, jiné poskytují výhled do svěží velké zahrady. Ve všech pokojích jsou připravené čisté ručníky i ložní prádlo. V celodenně otevřené restauraci si můžete vybrat z nabídky indonéských specialit a jídel západní kuchyně.

INAYA Putri Bali má nepřetržitě otevřenou recepci, která vám může zajistit službu praní prádla a čištění oděvů. Na recepci se vám postarají o úschovu zavazadel. Ve wellness centru si můžete dopřát různé relaxační procedury.

Rezort je vzdálený 20 minut jízdy od pláže Pandawa a 25 minut jízdy od balijského mezinárodního letiště Denpasar.

Zajistíme Vám českého delegáta, výlety v češtině, pronájem skútrů či aut, apod.

Informace, rezervace CK:

www.VillasResorts.cz    info@villasresorts.cz     tel. 777497781

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat