TO NEJLEPŠÍ Z BALI – Ubud + Jimbaran

(ID BAO2)
cena od
23.990 Kč
/ osoba / 10 nocí
Cena na osobu zahrnuje
  • snídaně
  • 4 noci v Puri Gangga resortu + 6 nocí v hotelu na Jimbaran Beach
  • transfery letiště – ubytování – letiště
  • pojištění CK proti úpadku

Poleťte s námi objevit to nejlepší, co ostrov Bohů nabízí.

Kombinace ubytování: 4 noci v nádherném Puri Gangga resortu – Ubudu + 6 nocí v hotelu na Jimbaranu u moře.

POPIS RESORTU PURI GANGGA

Puri Gangga Resort se nachází v bujném zeleném údolí, v oblasti rýžových polí a nabízí uklidňující útočiště s venkovním bazénem, z kterého vidíte chrám Gunung Kawi Temple, výhled také na Ceking Tegalaland Ubud.

. Nad lázeňskými pokoji najdete studio jógy. Ve všech prostorách je vám k dispozici bezplatné Wi-Fi a můžete využít i bezplatnou pravidelnou kyvadlovou dopravu do centra města Ubud.

Ubud Market, Ubud Palace a Monkey Forest jsou vzdáleny 30 minut jízdy od Puri Gangga Resort, k muzeu Blanco dojedete za 15 minut. K průzkumu oblasti můžete zdarma využívat kol poskytnutých resortem.

Ubytování je stylové a prostorné s rustikálním dřevěným nábytkem a doškovými střechami. Ze soukromé terasy nebo balkonu si můžete vychutnat výhled do zahrady, na bazén nebo na údolí. Vlastní koupelny mají velké okna s výhledem do zeleně. Resort nabízí 20 luxusních apartmánů čtyř kategorií – 8x Deluxe pokojů, 8x Suite, 2 zahradní vily a 2x vila s bazénem.

Resort nabízí širokou škálu možností relaxace přímo na místě, jako je například očista vodopádem Sebatu nebo balijské masáže.

Restaurace Kailasha podává množství delikates indonéské i západní kuchyně a nabízí živou hudbu a ukázky tance.

POPIS HOTELU JIMBARAN

Hotel se nachází přímo u pláže Jimbaran. Nabízí útulné ekologické ubytování s venkovním bazénem, zahradou a altánem.

Tento hotel stojí jen 1 minutu pěšky od pláže u zálivu Jimbaran Bay, 5 minut pěšky od tradičního trhu ve vesnici Jimbaran, 25 minut autem od známého chrámu Uluwatu, kde můžete vidět tradiční balijské taneční vystoupení při západu slunce na vrcholu útesu, a přibližně 15 minut autem od mezinárodního letiště Ngurah Rai.

Hotel poskytuje krásné pokoje s nábytkem v moderním i historickém stylu, manželskou postelí King, TV s plochou obrazovkou, dokovací stanicí pro iPod a buď terasou, nebo balkonem s výhledem na bazén.

Hotel provozuje nepřetržitě otevřenou recepci, přepážku s turistickými informacemi, společný lounge a relaxační zónu, kde si můžete např. přečíst knížku. V malé hotelové kavárně si můžete dát domácí jídla a má i restauraci podávající jídla mezinárodní kuchyně a koktejly.

Informace, rezervace CK:

www.VillasResorts.cz    info@villasresorts.cz     tel. 777497781

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat