Řecko

YOGA RETREAT NA LEFKADĚ – červen 2022 s Kateřinou Voňavkovou

29.900 Kč
osoba

Popis zájezdu

Nádherný zelený ostrov Lefkada ve spojení s jógou.

 Lefkada  si i přes svou oblíbenost zachovává přirozený ráz a zdejší bílé pláže a tyrkysové moře okouzlí úplně každého. 

Vysoká kvalita hotelu, který jsme pro tento jóga zájezd vybrali Vám navíc zaručí nejen maximální odpočinek a zážitky, ale také zázemí pro jógovou praxi a to díky yoga shale přímo v hotelu a to s výhledem na moře. Letenky jsou navíc již zahrnuty v ceně pobytu! Skvělá cena za vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

V tomto pobytu si každý přijde na své – ať již při plavání v průzračném moři, odpočinkem s knihou u bazénu s výhledem na moře, ochutnávání místních specialit nebo právě při jógové praxi – tento pobyt je vhodný opravdu pro všechny.

CO VÁS ČEKÁ?

 • týdenní pobyt na krásném a romantickém řeckém ostrově Lefkada
 • ubytování ve 4* resortu
 • dvoulůžkové pokoje nebo na vyžádání možnost jednolůžkového či třílůžkového pokoje
 • snídaně v ceně pobytu s možností objednat si polo/plnou penzi předem
 • jógový program s lektorkou Kateřinou Voňavkovou
 • letenky z Prahy již zahrnuty v ceně pobytu!

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na řeckém ostrově Lefkada je určen pro všechny, kteří milují spojení cestování a jógy.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

JÓGA LEKCE

Lekce budou probíhat před snídaní a v podvečer. Časy doladíme na místě. Jeden den bude úplně bez praxe k možnosti celodenního výletu bez výčitek 🙂

V lekcích se zaměříme na propojení těla, mysli a duše ve flow pomalém i dynamickém, a v naprostém ztišení jinových pozic. Každá lekce bude mít svůj záměr a téma. Vedené meditace a dýchací techniky budou důležitou součástí. Dotkneme se souvislosti mezi psychikou a tělem. Psychiku si přitom můžeme představit jako obrovský prostor, který zahrnuje vše, na co myslíme, co prožíváme. Tělo na tento prostor reaguje a s námi svou řečí komunikuje.

Změny v programu vyhrazeny.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Resort se nachází ve východní části ostrova Lefkada, konkrétně na kraji letoviska Nikiana. Je zasazen v mírném svahu na 40 ha pozemku. Udržovaná zahrada plná vzrostlých stromů i květin plynule přechází v písčito oblázkovou pláž s molem přímo u resortu. Východní poloha zaručuje, že bude Váš pobyt bez velkých vln a silného větru. Moře je průzračné a čisté a výhled na něj si můžete mimo jiné užívat také z celého komplexu, ze kterého můžete sledovat i okolní ostrovy v Jónském moři a vzdálenou pevninu. Check in od 15:00. Check out do 11:00. Resort se nachází 30 km od hlavního města Lefkas, 30 km od letiště Preveza a rušnější letovisko Nidri je 4 km.

https://portogalini.gr

VYBAVENÍ HOTELU

Hotel se skládá z několika na sebe navazujících budov. Součástí je i recepce s nepřetržitým provozem a elegantní lobby bar. K dispozici jsou 2 venkovní bazény, hlavní restaurace Asterias se středomořskou kuchyní a a la carte restaurace Nautilos. Dále zde můžete využít služeb bistra a 2 barů. Pro milovníky venkovních aktivit se nabízí 3 tenisové kurty s osvětlením, pískové volejbalové hřiště, yoga shala nebo moderně vybavené fitness. V hotelu najdete také SPA se 2 bazény – z toho 1 vyhřívaným vč. jacuzzi, 2 sauny, parní lázně, kosmetické a masážní služby. Wi-Fi je k dispozici v celém areálu resortu. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Na pláži naleznete středisko vodních sportů s řadou atrakcí.

STRAVOVÁNÍ

Americká snídaně, polopenze nebo plná penze formou bufetu se širokým výběrem (polopenze je k dispozici za příplatek). Hotel je vyhlášen svou gastronomií a kulinářskými zážitky. Zaměřuje se na středomořskou kuchyni za použití čerstvých surovin vč. mnoha místních specialit.

PLÁŽ

Hotel leží přímo u písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

HODNOCENÍ CK

Resort na vysoké úrovni se skvělou vybaveností – vč. jógové shaly. Výhodná poloha přímo u pláže i nedaleko letiště. Doporučujeme pro cestovatele jednotlivce, zamilované páry i pro skupinu kamarádek.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 29.900 Kč / osoba

Cena zahrnuje: letenky z/do Prahy, transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování v pokoji s výhledem do zahrady, snídaně (možnost doobjednání polo/plné penze), využití yoga shaly, lekce jógy (v příletový a odletový den jóga není), služby českého delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Necvičící osoba: 29 100 Kč / pobyt

MOŽNÉ PŘÍPLATKY:

Classic double Side Sea View: + 1.910 Kč osoba / pobyt příplatek k ceně výše

Superior Sea View: + 3.660 Kč osoba / pobyt příplatek k ceně výše

Single classic double room only: + 11.480 Kč osoba / pobyt příplatek k ceně výše

1-2 děti 4-11,99 let v doprovodu 2 dospělých osob na pokoji cena: 14.320 Kč dítě / pobyt se snídaní

3. dospělá osoba – 12+ na přistýlce: 19.990 Kč osoba / pobyt

Večeře: + 3.500 Kč osoba / pobyt

Obědy+večeře: +7.000 Kč / osoba / pobyt

Informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 13 dospělých osob

Záloha nyní: 10.000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden (pouze do doby, než jsou vystavené letenky, poté mohou být účtovány extra poplatky za novou letenku).

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 20. 4. 2022), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Podmínky pro vycestování do země sledujte prosím zde:

https://www.mzv.cz/athens/cz/viza_a_konzularni_informace/aktuality/upozorneni_jak_cestovat_z_recka_do_ceske.html

Podmínky pro návrat zpět do ČR sledujte prosím zde:

https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_doporuceni_a_varovani/nova_pravidla_navratu_do_cr_od_9_7_2021a.html

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: KATEŘINA VOŇAVKOVÁ

Své lekce složené z meditace, pranájámy, ásan a relaxace Káťa vede intuitivně s ohledem na denní dobu, vnitřní rozpoložení a fyzickou kondici klientů. Její jógovou cestu velkou měrou ovlivnilo dlouhodobé poznávání Asie, které ji kromě osobního vývoje prohloubilo praxi v meditačních technikách získaných v několika meditačních centrech. Stejně jako v životě se i v učení jógy inspiruje vlastním nitrem v propojení s vnějším světem.

 

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 27. 6. – 4. 7. 2022
 • Termín pobytu: 27. 6. – 4. 7. 2022

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky Praha – Preveza – Praha
 • transfery letiště – resort – letiště
 • ubytování na 7 nocí ve 4* hotelu
 • snídaně (možnost doobjednání polo/plné penze)
 • jógový program
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.