Zanzibar

JÓGA ZÁJEZD NA ZANZIBAR – ŘÍJEN s Kateřinou Prokopovou a Lindou Janatovou

19.700 Kč
osoba

Popis zájezdu

Tropická atmosféra, palmové háje, mořský vánek a sůl ve vlasech.

Poleťte s námi na Zanzibar – za jógou, poznáním, skvělým jídlem a odpočinkem.

CO VÁS ČEKÁ?

 • 10-denní pobyt v resortu Waridi Beach Resort přímo u pláže!
 • polopenze v ceně pobytu
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích
 • jógový program s Lindou Janatovou a Kateřinou Prokopovou

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pro všechny, kteří potřebují dovolenou a čas sami pro sebe. S námi načerpáte novou energii a doplníte zásoby vitamínu D. Při lekcích jógy naladíme tělo i mysl na správnou frekvenci a posílíme imunitu hromadou čerstvého místního ovoce.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hostům je k dispozici WiFi, restaurace, bar a prádelna. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení v rámci místního SPA centra. K dispozici je udržovaná zahrada. Projížďky po okolí umožňuje vlastní půjčovna kol.

Vzdálenost od letiště 40 km.

POKOJE

V klimatizovaných pokojích jsou vyřezávané dřevěné postele, zařízení na přípravu čaje a kávy a koupelna se sprchovým koutem.

STRAVOVÁNÍ

Pro jógový pobyt je v ceně bufetová polopenze. Nápoje v průběhu stravování jsou zdarma. Mimo stravování je k dispozici voda za poplatek.

PLÁŽ

Resort se nachází přímo u písečné pláže. Lehátka a slunečníky jsou pro hotelové hosty zdarma.

JÓGA LEKCE

 • RÁNO: jemná vinyasa jóga (dynamičtější lekce jógy, kterou nastartujeme náš den. Plynulé sekvence komplexně tělo posílí a protáhnou a nastartují přirozenou detoxikaci organismu) – úroveň lekce nastavíme dle zkušenosti jogínů a najdeme kompromis tak, aby si na své přišli jak začátečníci, tak pokročilí. 2 ranní lekce si užijeme na pláži, kousek od našeho hotelu
 • VEČER: vědomá hatha jóga (těšit se můžete na lekci vedenou klidným tempem s důrazem na odpočinek a celkové zklidnění těla i mysli). Všechny lekce budou probíhat v krásné zakrytém prostoru jako stvořeným pro naše jógové lekce
 • NA CO SE JEŠTE MŮŽETE TĚŠIT:
  • Workshop: úvod do mindfulness
  • Meditace při východu slunce
  • Jóganidra

Součástí lekcí je relaxace, dechové techniky a rozmazlování vonnými olejíčky.

Celý program je dobrovolný, tedy si můžete vybrat dle aktuální nálady, do jakých aktivit se s námi zapojíte.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže. A nemusíte se bát jet bez doprovodu, single cestujících tu bude jistě víc 🙂

Jóga lekce budou probíhat 1-2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce níže v záložce Lektor.

V den příletu, odletu jóga není.

Změny v programu vyhrazeny.

VÝLETY

Zanzibar nabízí mnoho možností pro výlety. Nejoblíbenější je jistě výlet lodí za delfíny, kdy v případě příznivých podmínek lze s delfíny i šnorchlovat – vybavení Vám bude zapůjčeno (video ze šnorchlování je je zhlédnutí na instagramovém profilu lektorky @with.kaci)

Lektorky místo znají a rády Vám zprostředkují jakýkoli výlet.

HODNOCENÍ CK

Menší resort nacházející se přímo u pláže, skvělé jídlo, plocha na cvičení jógy.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 19 700 Kč / osoba

Cena zahrnuje: skupinové transfery letiště – hotel – letiště, 10 dní/9 nocí ubytování, polopenze, 2 x denně lekce jógy s jóga lektorkami (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • letenky – cca 20 tis. – můžete si zajistit individuálně, případně Vám můžeme zajistit my. Letenky budeme objednávat až po naplnění min. počtu účastníků – o tom budete informováni nabídkou letenek od naší CK a poté se případně můžete rozhodnout, zda si letenky objednáte individuálně
 • v ceně pobytu je skupinový transfer – v případě odlišného příletu / odletu Vám zajistíme privátní transfer, který je za příplatek (na vyžádání)
 • cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – balíček A60 Pandemic od pojišťovny Union za 1560 Kč / osoba / pobyt (v případě odškodnění pojišťovnou až 80% storno poplatek, max. 60 tis. / os.
  • Informace o pojištění ZDE
 • na místě se platí ubytovací taxa 1 USD / os. / den

 

Minimální počet účastníků: 14 dospělých osob + 2 lektorky

Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 7 000 Kč / osoba

Doplatek do 28. 8. 2022

Check-in: od 14:00, Check out: do 12:00

AKTUÁLNÍ PODMÍNKY VSTUPU:

PASOVÉ, CELNÍ A DEVIZOVÉ PŘEDPISY:

Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců po návratu zpět do ČR. Pro vstup do země je nutné turistické vízum. O to můžete požádat po příletu na letišti za poplatek 50 EUR/USD / os. (doporučujeme mít částku připravenou přesně, imigrační úředník může odmítnout Vám rozměnit bankovky vyšší hodnoty).

Vývoz, průvoz, ale i dovoz jakýchkoliv předmětů pocházejících nebo vyrobených z divoké zvěře (trofeje, výrobky ze slonoviny nebo z kůže chráněných druhů zvířat, ale např. i mořské fauny) je trestný, vývoz živých divokých zvířat, hmyzu nebo rostlinných druhů bez zvláštního povolení je přísně zakázán.

COVID PODMÍNKY:

Aktuální podmínky sledujte na webu www.mzv.cz

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORKÁCH JÓGY:

Linda Janatová

Můj styl výuky:
Mé lekce jsou ovlivněny tradicí Hatha jógy. Lekce se nesou na vlnách vědomého pohybu a dechu, se zaměřením na uvolnění těla a uvolnění/relaxace mysli. Do lekcí ráda zařazuji relaxační, meditační a dechové techniky, které pomáhají zastavit se, uvolnit a „zpřítomnit“ se tak, abychom dokázali porozumět vlastnímu tělu a myšlenkám.
O mně:
Narodila jsem se v Praze a vyrostla zde. Vystudovala jsem humanitní vědy a neustále jsem hledala smysl života. Pak mi do života vstoupila jóga a já si v tu chvíli uvědomila, že možná konečně zachytím ten životní smysl. Po několika letech odchodů a návratů, ať již od jógy, anebo od své vlastní podstaty, jsem se rozhodla józe a hlubšímu pochopení věnovat intenzivně. Začala jsem navštěvovat řadu lektorských kurzů a nyní se několikrát týdně snažím předávat své jógové zkušenosti ostatním.
Zároveň své zkušenosti z oblasti relaxačních a meditačních technik (primárně mindfulness) předávám i budoucím lektorům na lektorském výcviku.
Kde se spolu můžeme potkat: studio Yoga4Everybody (Praha 1) a Yogaspace (Praha5)

 

Kačka Prokopová

Můj styl výuky:
Na mých lekcích se můžete těšit na rozmanitou dynamičtější vinyasu, během které propojíme protahování s posílením celého těla. Pracovat budeme na celkovém pochopení práce s tělem a na koncentraci pozornosti na přítomný okamžik. Trochu se i zapotíme, ale díky práci s dechem, jenž nás bude provázet celou hodinu, a závěrečné relaxaci budete odcházet plni nové energie.

O mně:
Jsem nekonečný snílek a miluji plánování. Vždycky nějaký plán mám: ať už jde o setkání s přáteli nebo cestování, pokaždé mě zastihnete, jak se na něco těším. Umím se radovat z maličkostí a nadchnout se snad pro cokoliv. Zbožňuji dobré jídlo, čtení a cestování. Odmalička jsou mojí velkou láskou zvířata: nic mi neudělá takovou radost jako chlupaté pomazlení či jakékoli jiné mezidruhové setkání (až na pavouky.. )

Spoustu dalších informací o mě, stejně tak i o Zanzibaru, který jsme s Lindou už navštívily, najdete na mém instagramovém profilu: @with.kaci

 

Kde se spolu můžeme potkat: studio Yoga4Everybody (Praha 1) a Studio Samadhi (Újezd nad Lesy)

Termín pobytu

 • 10 dní / 9 nocí v místě
 • Termín letu: 28. 10. – 8. 11. 2022 (nebo dle letových řádů)
 • Termín pobytu: 29. 10. – 7. 11. 2022

Cena na osobu zahrnuje

 • skupinové transfery letiště-ubytování-letiště
 • ubytování na 10 dní / 9 nocí
 • polopenze
 • jógový program
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.