JÓGA NA SRÍ LANCE – BŘEZEN 2020 s Ivou Ceradskou

(ID SR09)
cena již od
19.690 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • 9 nocí ubytování
  • snídaně
  • cvičení jógy
  • pojištění CK proti úpadku

JÓGA ZÁJEZD NA SRÍ LANKU

s Ivou Ceradskou
Termín letu: 4. 3. – 15. 3. 2020 (nebo dle letových řádů)
Termín ubytování:  5. 3. – 14. 3. 2019 (9 nocí)
VILA U MOŘE S BAZÉNEM A TERASOU NA CVIČENÍ JÓGY

Krásná vila se nachází v zahradě s tropickou zelení a to přímo u břehu zátoky Indického oceánu. Oblast je velmi klidná, považována za oázu klidu. Z objektu je nezaměnitelný výhled na oceán, nejkrásnější je zde především západ slunce. V dálce je možné spatřit starou holandskou pevnost s majákem historického města Galle.

Vila nabízí k ubytování 6 dvoulůžkových klimatizovaných pokojů a vedlejší vilu, která nabízí 3 dvoulůžkové klimatizované pokoje plus zahradní bungalov (3 x dvoulůžkový pokoj). Oba objekty jsou spojeny 14×8 m dlouhým bazénem s nočním osvětlením a krytou terasou. cca 5 minut od ubytování se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na Srí Lance – pláž Unawatuna Beach. Pokoje v rezidenci jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC a je zde možnost přistýlek. Objekt nabízí dvě terasy stvořené pro cvičení jógy – východní a západní a obývací pokoj s barem, Wi-Fi ve společných prostorách.

V ceně ubytování je snídaně (vajíčka, chléb, máslo, džem, ovoce, jogurt, müsli, káva, čaj). Během pobytu bude probíhat cvičení jógy 2x denně pod vedením Ivy Ceradské. Na místě možnost zajištění veškerých výletů po Srí Lance.

Pláž Unawatuna Beach, která je vzdálená 5 minut od rezidence patří k nejkrásnějším na Srí Lance. Pláž nabízí nádherné koupání, možnost šnorchlování, potápění, rybaření a projížďky a výlety na loďkách. Přímo na pláži se nachází bezpočet restaurací a barů s výbornou kuchyní.

Check in ve vile od 14 hod

Check out v den odjezdu do 12 hodin

Blízké okolí

Vila se nachází v jižní části Srí Lanky ve středisku Unawatuna, nedaleko historického města Galle. Unawatuna je vesnička na pobřeží s písečným zálivem a korálovými útesy. Můžete zde nakoupit místní řemeslné výrobky (dřevěné masky, šperky, kožené tašky), ale také čaje, koření či pohlednice. Hlavní město Colombo je od vily vzdáleno 120km a letiště 150km. Rádi Vám zajistíme transfery z letiště do vily a zpět (za příplatek), jakožto také řadu poznávacích výletů přímo od objektu.

O lekcích jógy s Ivou Ceradskou:

JÓGA

V průběhu našeho pobytu nás čeká lekce jógy v různém pojetí, na rozličných místech, podle našich momentálních potřeb a nálad. Jógu budeme praktikovat na venkovní terase, na pláži, při ranním slunci i jeho západu, kdy vše kolem bude rozehřáté a prostoupené slunečními paprsky, v blízkosti šumícího oceánu.

Ranní lekce nás příjemně naladí. Pranajámou a postupným rozprouděním energie přes pozice a vinyasu, pozdravy slunci a relaxaci vstoupíme do sebe sama i do nového dne.

Večerní lekce nás naopak postupně zklidní, zharmonizují. Budeme se věnovat pozicím a jejich nastavením, prodýchávání a jemnému propojování dechu a pozic vinyasa flow jógy. Postupně navedeme naši pozornost dovnitř k vlastnímu já, k pozorování a vnímání, všímavosti, k prožívání přítomného okamžiku. TADY a TEĎ.

Všechny lekce budou svojí obtížností přizpůsobeny složení skupiny tak, aby si každý našel a odnesl to, co očekává. Samozřejmostí je individuální přístup, případně konzultace s lektorkou.

Těším se na Vás. Iva

 

V případě zájmu Vám zajistíme zpáteční letenky na Srí Lanku dle aktuálních cen leteckých společností (cena zpáteční letenky cca 18-20 tis. / osoba)

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

Minimální počet účastníků: 15 osob

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 702047307

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat