Itálie

JÓGA ZÁJEZD NA SARDINII – ČERVEN s Tomášem Helbigem

33.900 Kč
osoba

Popis zájezdu

Smaragdový klenot Středomoří – tak se ostrovu Sardinie přezdívá.

Kvetoucí ostrov, druhý největší v této oblasti a přesto s mnoha neturistickými místy, kde se setkáte nejen s krásnou přírodou – tyrkysovým mořem a plážemi s bílým pískem – ale také s pohostinností místních obyvatel.

V tomto pobytu si každý přijde na své – ať již při plavání v průzračném moři, odpočinkem s knihou u bazénu s výhledem na moře, ochutnávání místních specialit nebo právě při jógové praxi
– tento pobyt je vhodný pro VŠECHNY.

CO VÁS ČEKÁ?

 • týdenní pobyt na krásném ostrově Sardinie
 • ubytování ve 4* hotelu
 • dvoulůžkové pokoje
 • polopenze v ceně pobytu
 • jógový program s Tomášem Helbigem

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Komfortní hotel Colonna Country Sporting Club s výbornými službami, přímo v srdci vyhlášeného Smaragdového pobřeží na severu Sardinie a v blízkosti světoznámého letoviska Porto Cervo.

Komfortní hotel s výbornými službami leží na soukromém pozemku o rozloze 60 000 m², přímo v srdci vyhlášeného Smaragdového pobřeží (Costa Smeralda) na severu Sardinie, v blízkosti mondénního letoviska Porto Cervo, jehož centrum je vzdáleno jen asi 2 km po promenádě s výhledem na moře a nový přístav – přímořská oblast Porto Cervo Marina je vzdálena cca 800 m, kde najdete vyhlášené restaurace i bary. Lokalita Smaragdového pobřeží patří odnepaměti k vyhledávaným cílům smetánky z celého světa. Luxus, exkluzivita a přírodní krásy jdou v tomto regionu ruku v ruce. V blízké dojezdové vzdálenosti se nachází další vyhlášené lokality Baja Sardinia (5 km), Arzachena (15 km), Porto Rotondo (27 km), Golfo Aranci (32 km).
Vzdálenost od letiště v Olbii: 35 km (cca 50 min).

POKOJE

Hotel nabízí celkem 106 pokojů, všechny zařízené v pastelových barvách v sardinském stylu, vybavené vkusným dřevěným nábytkem, typickými doplňky a ručně vyráběnými koberci. Pokoje jsou umístěny v nevelkých vilkách soustředěných kolem bazénů a obklopených udržovanou zahradou. Každý pokoj má klimatizaci, koupelnu se sprchou a fénem, TV/Sat, minibar, telefon, trezor, balkon nebo terasu s posezením (u pokojů CLASSIC a SUPERIOR orientované do zahrady, u pokoje DELUXE směrem k bazénu).

PRO JÓGOVÝ POBYT MÁME V REZERVACI POKOJE TYPU SUPERIOR:

Vkusné dvoulůžkové pokoje s opticky oddělenou obývací částí a možností 3. lůžka nebo dětské postýlky. Tyto pokoje jsou umístěny v blízkosti hlavní budovy a jsou situovány směrem do zahrady. Max. obsazenost 3 osoby.

Check-in: 15:00. Check-out 10:00.

STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je polopenze.

Bufetová snídaně 07:30-10:00; servírovaná večeře 19:30-21:00.

Hotelová restaurace COLONNA – usazená v srdci klubového hotelu, má prostornou zastřešenou terasu s příjemným výhledem do udržované zahrady a k bazénům. Zde se servíruje bufetová snídaně, lehký oběd a velmi chutné servírované večeře s menù á la carte s bohatým výběrem místních produktů v nejvyšší kvalitě. Nabídku kompletuje široký výběr z národních i mezinárodních vín. To vše ve velmi přátelské a neformální atmosféře.
Orientační otvírací doba:
Bufetová snídaně 07:30-10:00; lehký oběd 12:30-14:00; servírovaná večeře 19:30-21:00.

Bar LA PIAZZETTA jen pár metrů od bazénů je výborným tipem, kde se příjemně osvěžit během dne lehkým občerstvením a nápoji. V průběhu večera nabízí svým hostům elegantní piano bar s delikátními koktejly jak v čase aperitivu, tak po večeři. Svěží veselé prostředí ideální k vychutnání si lahodných drinků připravených zkušenými barmany.
Otevřeno denně v čase 10:00-24:00.

JÓGA LEKCE

Ranní lekce 7:45-8:45

Večerní lekce 18:00-19:00

Jóga lekce budou probíhat 1-2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce viz záložka

V den příletu, odletu jóga není.

Změny v programu vyhrazeny.

PLÁŽ

500 metrů od hotelu se nachází známá pláž s jemným bělostným pískem Cala Granu, 1500 m od hotelu je další pláž Porto Paglia. Na cca 3 km vzdálené pláže Piccolo Pevero a Grande Pevero je zajištěna pravidelná kyvadlová doprava zdarma. Všechny pláže jsou vybaveny lehátky a slunečníky (za poplatek).

HODNOCENÍ CK

Kvalitní 4* hotel nabízející skvělé zázemí pro sportovní skupiny. Výborná polopenze v ceně pobytu a samozřejmě jógový program.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 33 900 Kč / osoba

Cena zahrnuje: zpáteční letenka z/do Prahy, skupinové transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování, polopenze, využití prostoru na cvičení, lekce jógy (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – A30 Pandemic Union za 560 Kč / osoba / pobyt

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 9 000 Kč / osoba / pobyt

Necvičící osoba: sleva 2 000 Kč z pobytu

Informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 11 klientů + lektor

Záloha nyní: 10 000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je v případě storna ze strany klienta nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden (pouze do doby, než jsou vystavené letenky, poté mohou být účtovány extra poplatky za novou letenku).

Doplatek: 2 měsíce před odletem do 18. 4., poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTOROVI JÓGY: TOMÁŠ HELBIG

jóga víkend

S jógou jsem se potkal v jednom pražském studiu a věděl jsem, že mě  naprosto pohltí.

Jóga se stala jednou z mých součástí, změnila můj charakter a od začátku se pro mě stala něčím větším než jen fyzickou aktivitou.

Moje hodiny jsou spíše dynamičtějšího rázu. Odráží se v nich praxe Ashtangy, zdravého přístupu k tělu, přirozená touha po správném provedení ásán,  pochopení nastavení svalů, kloubů a mysli v nich. 

Při učení jógy se mi dostává radosti a zadostiučinění.

Absolvované vzdělávání:
 • 200 hodin učitelský kurz Ashtanga Vinyasa jógy ve Varkale (Indie)
 • 200 hodin učitelský kurz Hatha jóga (Praha)
 • Workshopy a víkendové školy Ashtangy s Láďou Pokorným
 • Workshopy s Tyem Landrumem
 • a další
Lekce:
 • Čtvrtek 18.15 Mood Yoga

Vedu soukromé lekce – možnost objednání: tomas.helbig.yoga@gmail.com

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 18. 6. – 25. 6. 2022
 • Termín pobytu: 18. 6. – 25. 6. 2022

Cena na osobu zahrnuje

 • zpáteční letenka z/do Prahy
 • skupinové transfery letiště – hotel – letiště
 • ubytování na 7 nocí
 • polopenze
 • jógový program
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.