JÓGA ZÁJEZD NA BALI – ZÁŘÍ 2018 s Pavlou Rožumberskou a hostem Janou Maškovou Zimolovou – OBSAZENO!!!

(ID BA28)
cena
29.990 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • 10 x ubytování
  • snídaně ve vile
  • 2x celodenní výlet po Bali
  • 3 večerní semináře s Jana Mašková Zimolová, CSB
  • 2x informační schůzka s českou delegátkou
  • transfery
  • pojištění CK proti úpadku

JÓGA NA OSTROVĚ BOHŮ S PAVLOU ROŽUMBERSKOU

Termín ubytování: 27. 9. – 7. 10. 2018

Termín vč. letenek: 26. 9. – 8. 10. 2018

Kombinace ubytování – luxusní resort Puri Gangga v Ubudu a privátní vila v indonéském duchu se soukromou zahradou a bazénem, pouze pro 12 osob, 7 minut pěšky od pláže! 

Čeká nás spirituální pobyt na krásném Bali, plný pozitivní energie pro znovunalezení své vnitřní síly. 10 nocí, 11 dní plných harmonizační jógy, meditací, rituálů, relaxací, a to vše v kruhu žen, v Ubudu a na překrásném Bukitu, kde se budeme věnovat pouze samy sobě! 

„ODMĚŇ SE A UŽIJ SI ČAS SAMA PRO SEBE V PŘEKRÁSNÉM A EXOTICKÉM KOUTĚ SVĚTA, KTERÝM OSTROV BALI JE.“

POPIS RESORTU PURI GANGGA V UBUDU

Puri Gangga Resort je luxusní čtyřhvězdičkový boutique resort v Ubudu s nezapomenutelnou atmosférou místních kultur. Areál je obklopen nádhernou přírodou. Ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, výborná restaurace, SPA centrum, masáže, bazén a jóga centrum. Do centra Ubudu zajišťuje hotel zdarma transfery několikrát za den (cca 30 minut jízdy do centra).

POPIS VILY

Krásná vila má 5 klimatizovaných ložnic (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice), 5 koupelen, nachází se 7 minut pěšky procházkou a po schodech od pláže Bingin na Bukitu, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče a další.

Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace, snídaně v ceně. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang a chrám Uluwatu.

Check in na ubytování v hotelu v den příjezdu od 14 hodin

Check out na ubytování ve vile v den odjezdu do 12 hodin

JAKÝ NÁS ČEKÁ PROGRAM?

JÓGA

2 x denně lekce jógy při východu a západu slunce v resortu, u bazénu naší privátní vily, případně na pláži. Během pobytu vyzkoušíme různé styly jógy – od klidné relaxační Hatha jógy přes Power jógu, Jógu pro zdravá záda, Hormonální jógovou terapii, Kundalíní jógu a Jógu pro harmonizaci čaker.

RELAXACE A MEDITACE

Mysl zklidníme při relaxačních a meditačních technikách, rituály budeme oslavovat naše dokonalá ženská těla. Neučíme se ty nejúčinnější antistresové cviky a dechové techniky, vyzkoušíme několik řízených meditací.

ŽENSKÁ TÉMATA

Společné povídání a sdílení ženských příběhů a zkušeností týkajících se vztahu ke svému tělu, ženské cykličnosti, rodinných a partnetských vtahů, intimity, lečení jizev, odstranění obav a nejistot, které si každá z nás v sobě neseme.

3 x WORKSHOP s Jana Mašková Zimolová, CSB – Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů 

3 x workshop 1,5h

Témata:

Síla zranitelnosti 

Zranitelnost je společností posuzována jako slabost. Ve skutečnosti je to nejvyšší míra naší odvahy. Ukázat svojí zranitelnost je riziko, ale bez tohoto rizika bychom nemohli žít pravdivě a otevřeně. Jak ukázat okolí svoji zranitelnost a co nám to v životě přinese? Jak nám projevy zranitelnosti pomáhají mít šťastné vztahy?

Léčení ženské sexuality 

Diskusní večer o tom, jaké jsou nejčastější příčiny nespokojenosti v intimním životě u žen a jak je řešit. Jak ovlivňuje sexualita a intimní život vztahy, nálady, zdravotní stav a naše životní postoje, včetně kariéry a kreativity. Co můžeme udělat pro to, abychom si milování užívaly a čerpaly z něj sílu a energii.

Erotická bytost v nás – centrální erotické nastavení 

V každém z nás je vnitřní erotické nastavení, které potřebuje konkrétní podněty, aby přišlo vzrušení, rozkoš, potěšení.

V čem tkví vaše klíčové erotické nastavení? Jak ovlivňuje vaše myšlení, chování a postoje? Jaké impulsy vás vzrušují, na co zabíráte? Co je tím podnětem, který vás přivádí do extáze? Jaký je váš ideální sexuální prožitek, se vším všudy, naplno?

Naleznete-li odpovědi na tyto otázky, budete mít vyřešený svůj sexuální život. Můžete žít svůj život tak, aby odpovídal vašim nejtajnějším přáním.

 

OSOBNÍ KONZULTACE

Pakliže budete chtít, můžete využít osobní konzultaci, která probíhá formou individuálního osobního sezení či lekce přímo s lektorkou Pavlou Rožumberskou nebo Janou Maškovou Zimolovou 60min. / 890 Kč

V CENĚ EXKLUZIVNÍHO JÓGA ZÁJEZDU:

◦     Ubytování na 4 noci v luxusním hotelu v Ubudu

◦     Ubytování na 6 nocí v privátní vile u moře

◦     Transfery letiště – ubytování– letiště

◦     Česká delegátka v místě pobytu

◦     Snídaně v ceně

◦     Každodenní úklid hotelového pokoje či vily (kromě neděle)

◦     2 x denně lekce jógy při východu a západu slunce v resortu, u bazénu nebo v zahradě vily, případně na pláži, 3 x worshop

◦     Vyzkoušíme během pobytu různé styly jógy, dále možnost za příplatek individuálního sezení či lekce 60 min. / 890 Kč

◦     Ranní pravidelné meditace a relaxace na břehu oceánu nebo v nádherné přírodě

◦     Dva celodenní výlety po Bali

1. výlet:Ubud tour : očistné prameny Tampak Siring spring temple, Gunung Kawi Rocky temple, vodopády Tegenungan waterfall, Goa gajah elephant cave temple

2. výlet: Tanah Lot – nejkrásnější vodní chrám na Bali, Jatiluwih – terasovitá pole. Kávové, kakaové, hřebíčkové plantáže po cestě. Ulun Danu chrám – chrám u jezera Beratan.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

INFORMACE A REZERVACE NA:

info@villasresorts.cz       777 497 781

nebo u jóga instruktorky:

Tel: 604 510 981

MAIL: pavla@rozumberskapavla.cz

WEB: www.rozumberskapavla.cz

 

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat