JÓGA ZÁJEZD NA BALI – ŘÍJEN 2018 s Helenou Míšovou – OBSAZENO !!!

(ID BA30)
cena
27.990 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • 10x ubytování
  • snídaně
  • cvičení jógy 2x denně
  • 2x celodenní výlet po Bali
  • transfery letiště – vila – letiště
  • česky mluvící delegátka v místě
  • pojištění CK proti úpadku

JÓGA ZÁJEZD NA BALI S HELENOU MIŠOVOU

Termín ubytování: 3. 10. – 13. 10. 2018 (10 nocí)

Termín vč. letenek: 2. 10. – 14. 10. 2018

2 x denně cvičení jógy 
2 x celodenní výlet po Bali v ceně!
Možnost lekcí surfování, golfu, potápění apod.
Česky mluvící delegátka během pobytu.

Ubytování 10 nocí – 4 noci v krásném hotelu Puri Gangga v Ubudu, 6 nocí v privátní vile s bazénem, pěšky od krásné pláže Bingin Beach. Cvičení jógy s instruktorkou 2 x denně (v den příletu a v dny výletů jóga není), 2 x celodenní výlet po Bali v ceně. Možnost lekcí surfování, golfu, potápění apod. Česká delegátka v místě pobytu.

POPIS HOTELU PURI GANGGA

Puri Gangga Resort je luxusní boutique resort v Ubudu, s nezapomenutelnou atmosférou místních kultur. Areál je obklopen nádhernými rýžovými terasami s výhledem na historický chrám.  Disponuje restaurací v areálu, SPA centrem, bazénem a jóga centrem. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní. Do centra Ubudu zajišťuje hotel zdarma transfery několikrát za den (cca 30 minut jízdy do centra).

POPIS VILY

Krásná vila má 5 klimatizovaných ložnic (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice), 5 koupelen, nachází se 7 minut pěšky od pláže Bingin Beach na Bukitu, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče a další.

Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace, snídaně v ceně. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang a chrám Uluwatu.

V příletový den a v dny výletů jóga není.

Check in na ubytování ve vile v den příjezdu od 18 hodin

Check out na ubytování ve vile v den odjezdu do 12 hodin

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 702047307

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat