JÓGA ZÁJEZD NA BALI – LISTOPAD 2017 s Luciou Burešovou – OBSAZENO!!!

(ID BA25)
cena
925 EUR
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • 10x ubytování (4 noci hotel Ubud + 6 nocí vila u moře)
  • snídaně
  • lekce jógy s Luciou Burešovou
  • transfery letiště – ubytování – letiště
  • česky / slovensky mluvící delegátka
  • 2x celodenní výlet po Bali
  • pojištění CK proti úpadku

BALI – JÓGA ZÁJEZD

Termín ubytování: 23. 11. – 3. 12. 2017 (10 nocí na Bali)

ZÁJEZD NA BALI S JÓGA INSTRUKTORKOU LUCIOU BUREŠOVOU

Ubytování 10 nocí – 4 noci v krásném hotelu Puri Gangga v Ubudu, 6 nocí v privátní vile s bazénem, pěšky od krásné pláže Bingin Beach. Cvičení jógy s instruktorkou (1 x denně v hotelu v Ubudu, 2 x denně ve vile u moře), 2 x celodenní výlet po Bali v ceně (v dny výletů neprobíhá cvičení jógy). Možnost lekcí surfování, golfu, potápění apod. Informační schůzka s česky / slovensky mluvící delegátkou 2-3 x během pobytu.

POPIS HOTELU PURI GANGGA

Puri Gangga Resort je luxusní boutique resort v Ubudu, s nezapomenutelnou atmosférou místních kultur. Areál je obklopen nádhernými rýžovými terasami s výhledem na historický chrám.  Disponuje restaurací v areálu, SPA centrem, bazénem a jóga centrem. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní. Do centra Ubudu zajišťuje hotel zdarma transfery několikrát za den (cca 30 minut jízdy do centra).

POPIS VILY U MOŘE

Krásná vila má 5 klimatizovaných ložnic (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice), 5 koupelen, nachází se pár minut pěšky od pláže Bingin na Bukitu, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče a další.

Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace, snídaně v ceně. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang a chrám Uluwatu.

Check in na ubytování v hotelu v den příjezdu od 14 hodin

Check out na ubytování ve vile v den odjezdu do 12 hodin

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 702047307

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat