JÓGA ZÁJEZD NA BALI – BŘEZEN 2019 s Pavlou Rožumberskou – OBSAZENO!!!

(ID BA29)
cena
29.990 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • 10 x ubytování
  • snídaně ve vile
  • 2x celodenní výlet po Bali
  • 2x informační schůzka s českou delegátkou
  • transfery
  • pojištění CK proti úpadku

JÓGA NA OSTROVĚ BOHŮ S PAVLOU ROŽUMBERSKOU

Termín ubytování: 14. 3. – 24. 3. 2019 (10 nocí)

Termín vč. letenek: 13. 3. – 25. 3. 2019

Ubytování v privátní vile v indonéském duchu se soukromou zahradou a bazénem, pouze pro 12 osob, 7 minut pěšky od pláže! 

Čeká nás spirituální pobyt na krásném Bali, plný pozitivní energie pro znovunalezení své vnitřní síly. 10 nocí, 11 dní plných harmonizační jógy, meditací, rituálů, relaxací, a to vše v kruhu žen a na překrásném Bukitu, kde se budeme věnovat pouze samy sobě! 

„ODMĚŇ SE A UŽIJ SI ČAS SAMA PRO SEBE V PŘEKRÁSNÉM A EXOTICKÉM KOUTĚ SVĚTA, KTERÝM OSTROV BALI JE.“

 

POPIS VILY

Krásná vila má 5 klimatizovaných ložnic (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice), 5 koupelen, nachází se 7 minut pěšky procházkou a po schodech od pláže Bingin na Bukitu, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče a další.

Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace, snídaně v ceně. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang a chrám Uluwatu.

Check in na ubytování ve vile v den příjezdu od 14 hodin

Check out na ubytování ve vile v den odjezdu do 12 hodin

JAKÝ NÁS ČEKÁ PROGRAM?

JÓGA

2 x denně lekce jógy při východu a západu slunce v resortu, u bazénu naší privátní vily, případně na pláži. Během pobytu vyzkoušíme různé styly jógy – od klidné relaxační Hatha jógy přes Power jógu, Jógu pro zdravá záda, Hormonální jógovou terapii, Kundalíní jógu a Jógu pro harmonizaci čaker.

RELAXACE A MEDITACE

Mysl zklidníme při relaxačních a meditačních technikách, rituály budeme oslavovat naše dokonalá ženská těla. Neučíme se ty nejúčinnější antistresové cviky a dechové techniky, vyzkoušíme několik řízených meditací.

ŽENSKÁ TÉMATA

Společné povídání a sdílení ženských příběhů a zkušeností týkajících se vztahu ke svému tělu, ženské cykličnosti, rodinných a partnetských vtahů, intimity, lečení jizev, odstranění obav a nejistot, které si každá z nás v sobě neseme.

OSOBNÍ KONZULTACE

Pakliže budete chtít, můžete využít osobní konzultaci, která probíhá formou individuálního osobního sezení či lekce přímo s lektorkou Pavlou Rožumberskou 60min. / 890 Kč

V CENĚ EXKLUZIVNÍHO JÓGA ZÁJEZDU:

◦     Ubytování na 10 nocí v privátní vile u moře

◦     Transfery letiště – ubytování– letiště

◦     Česká delegátka v místě pobytu

◦     Snídaně v ceně

◦     Každodenní úklid hotelového pokoje či vily (kromě neděle)

◦     2 x denně lekce jógy při východu a západu slunce v resortu, u bazénu nebo v zahradě vily, případně na pláži, 3 x worshop

◦     Vyzkoušíme během pobytu různé styly jógy, dále možnost za příplatek individuálního sezení či lekce 60 min. / 890 Kč

◦     Ranní pravidelné meditace a relaxace na břehu oceánu nebo v nádherné přírodě

◦     Dva celodenní výlety po Bali

1. výlet:Ubud tour : očistné prameny Tampak Siring spring temple, Gunung Kawi Rocky temple, vodopády Tegenungan waterfall, Goa gajah elephant cave temple 

2. výlet: Tanah Lot – nejkrásnější vodní chrám na Bali, Jatiluwih – terasovitá pole. Kávové, kakaové, hřebíčkové plantáže po cestě. Ulun Danu chrám – chrám u jezera Beratan.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

INFORMACE A REZERVACE NA:

info@villasresorts.cz       777 497 781

nebo u jóga instruktorky:

Tel: 604 510 981

MAIL: pavla@rozumberskapavla.cz

WEB: www.rozumberskapavla.cz

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat