JÓGA ZÁJEZD NA BALI – BŘEZEN 2018 s Pavlou Rožumberskou – OBSAZENO!!!

(ID BA24)
cena
29.990 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
  • 10 x ubytování ve vile
  • snídaně ve vile
  • 2x celodenní výlet po Bali
  • večerní seminář
  • česky/slovensky mluvící delegát
  • transfery
  • pojištění CK proti úpadku

JÓGA NA OSTROVĚ BOHŮ S PAVLOU ROŽUMBERSKOU

Termín ubytování: 18. – 28. BŘEZNA 2018

Termín vč. letenek: 17. – 29. 3. 2018

Privátní vila v indonéském duchu se soukromou zahradou a bazénem, pouze pro 12 osob, pěšky od pláže!

Čeká nás spirituální pobyt na krásném Bali, plný pozitivní energie pro znovunalezení své vnitřní síly. 10 nocí, 11 dní plných harmonizační jógy, meditací, rituálů, relaxací, a to vše v kruhu žen, na překrásném Bukitu, kde se budeme věnovat pouze samy sobě! 

„ODMĚŇ SE A UŽIJ SI ČAS SAMA PRO SEBE V PŘEKRÁSNÉM A EXOTICKÉM KOUTĚ SVĚTA, KTERÝM OSTROV BALI JE.“

LOKALITA

Krásná vila se nachází v klidné lokalitě na jihu Bali na Bukitu, pešky cca 7 minut od pláže Bingin Beach. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang a chrám Uluwatu. Vstup na samotnou pláž Bingin Beach je po schodech. 

LUXUSNÍ VILA, POUZE 12 VOLNÝCH MÍST

Privátní vila je zařízená s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace a v ceně je snídaně. Má celkem 5 klimatizovaných ložnic, 3x dvoulůžková ložnice + 2x třílůžková ložnice, 5 koupelen. Nechybí TV v každém pokoji, wifi, každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, pronájem skútru, auta, balijské masáže, řidiče a další. V ceně pobytu je také česká delagátka.

JAKÝ NÁS ČEKÁ PROGRAM?

JÓGA

2 x denně lekce jógy při východu a západu slunce na pláži nebo u bazénu naší privátní vily. Během pobytu vyzkoušíme různé styly jógy – od klidné relaxační Hathajógy přes Vinyása jógu, Jógu pro zdravá záda, Hormonální jógovou terapii.

RELAXACE A MEDITACE

Mysl zklidníme při relaxačních a meditačních technikách, rituály budeme oslavovat naše dokonalá ženská těla.

ŽENSKÁ TÉMATA

Společné povídání a sdílení ženských příběhů a zkušeností týkajících se ženské cykličnosti, rodinných a partnetských vtahů, intimity, lečení jizev, odstranění obav a nejistot.

PÁNEV – KOLÉBKA NAŠEHO ŽIVOTA

V tomto večerním semináři podpoříme Tvou cestu k vlastní ženské síle, k naplňující sexualitě, k Bohyni, která žije uvnitř Tebe. Seminář je o poznávání, léčení a rozvíjení sebe jako ženy a také o propojení se zdrojem Tvé ženské síly a životní energie.

OSOBNÍ KONZULTACE

Pakliže budete chtít, můžete využít osobní konzultaci, která probíhá formou individuálního osobního sezení. 60min./980Kč

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu. V den příletu a ve dnech, kdy probíhají výlety neprobíhají lekce jógy.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

INFORMACE A REZERVACE NA:

info@villasresorts.cz       777 497 781

nebo u jóga instruktorky:

Tel: 604 510 981

MAIL: pavla@rozumberskapavla.cz

WEB: www.rozumberskapavla.cz

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat