Spojené Arabské Emiráty

JÓGA ZÁJEZD V EMIRÁTECH – ÚNOR 2022 se Zuzanou Šimečkovou a Ewou Ohlídalovou

26.590 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ? 

 • jedinečná kombinace jógy, cestování a poznávání ve Spojených Arabských Emirátech
 • ubytování na 8 dní/7 nocí ve středisku Ras Al Khaimah
 • luxusní pětihvězdičkový hotel The Cove Rotana Resort
 • polopenze (možnost příplatku All inclusive za 3 500 Kč / os. – vždy na 1 pokoj 1 typ stravování)
 • společné transfery letiště-hotel-letiště
  • cvičení jógy u bazénu nebo na pláži
  • 1 x informační schůzka s českou delegátkou na hotelu
  • pojištění CK proti úpadku

  PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

  Pobyt je vhodný pro všechny, kteří si chtějí užít odpočinku na krásné pláži, luxusní ubytování v hotelu a zároveň poznat metropoli symbolizující budoucnost – Dubaj, zažít pravou arabskou kulturu a užít si nespočet možností zábavy, které nabízí. Jóga pobyt je vhodný pro ženy i muže, pro začátečníky i pokročilé. Možnost se nahlásit i v jedné osobě bez příplatku (doplnění dvoulůžkového pokoje s další klientkou – zajistíme).

  JÓGA LEKCE

  Jógový program

  Ranní lekce před snídaní.

  Večerní lekce před večeří.

  Pokud bychom se domluvili na společný výlet, program upravíme.

  Někdy bude Jin jóga, někdy Hatha jóga. Jednou bude vést lekce Ewa, jednou Zuzka. Občas se místo těla zaměříme spíš na práci s myslí a spojení se sami se sebou. A abychom to měli pestré, vyzkoušíme si i Fly jógu v zavěšených šálách nebo párovou jógu, či rozproudíme energii tancem. Vše se bude odvíjet od složení naší skupiny a naladění nás všech. Můžeme vše a nemusíme nic. Důležité je si celý pobyt užít a prožít v přítomném okamžiku se všemi báječnými lidmi. Těšíme se na Vás. Zuzka a Ewa.

  Založily jsme pro Vás facebookovou skupinu, kde se můžeme společně před odletem seznámit. Pokud byste měli zájem se přidat, můžete tak provést v tomto odkaze:

  https://www.facebook.com/groups/4586141298098024

  V den příletu, odletu jóga není.

  POPIS UBYTOVÁNÍ

  Užijte si plnými doušky špičkové služby hotelu, který se nachází pouze 5 minut od krásné pláže. Hotel vystavěn v klasickém arabském stylu snoubí tradiční design a služby na vysoké úrovni. Ubytování leží v idylické zátoce Ras Al Khaimah s výhledem na Arabský záliv. V resortu můžete využít dvou restaurací, čtyř barů a 600 metrů soukromé pláže. Ve všech společných prostorách resortu je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma. The Cove Rotana Resort se nachází cca hodinu jízdy od Dubaje na nově postavené silnici Sheikh Mohammed Bin Zayed Road.

  VYBAVENÍ POKOJE

  Dvoulůžkový pokoj – Classic Room 30 m2

  Pokoje jsou zařízeny v moderním arabském stylu. Disponují satelitní TV s LCD obrazovkou. Možnost posezení. Pokoje se nachází v levé části resortu s výhledem do vesničky. Rozloha pokojů je 30 m2, zařízené pro pohodlí hostů s king size postelemi a privátním balkonem či terasou. Úklid pokojů probíhá denně, k dispozici je také mini bar, trezor v pokoji, vysoušeč vlasů, sprchový kout, IDD telefon, Wi-Fi.

  Ckeck-in: od 15 hod

  Check-out: do 12 hod

  STRAVOVÁNÍ

  V ceně pobytu je polopenze. Možnost příplatku All inclusive 3.500 Kč / osoba / pobyt (vždy pro dvoulůžkový pokoj 1 typ stravování).

  All inclusive zahrnuje:

  • snídaně, oběd a večeře
  • vybrané značky minerálních vod, nealkoholické nápoje, víno, pivo a alkoholické nápoje servírované ve skle v hlavní restauraci od 11 – 23 hod a v baru u bazénu od 11 – 18 hodin každý den
  • (room service a mini bar není zahrnutý v ceně)

  V hotelu dále můžete vyzkoušet i tyto další restaurace:

  Prvotřídní restaurace Basilico nabízí mix tradičních a moderních jídel a velký výběr ze středozemní kuchyně s důrazem na italskou kuchyni. Je tím pravým místem, kam se jít najíst, kde strávit čas s přáteli a užívat si života v duchu „la dolce vita“.

  Cinnamon nabízí široký výběr mezinárodních jídel s tím nejlepším z orientální kuchyně. Na venkovní terase můžete vytvářet nové známosti nad neformálním obědem nebo slavit v kruhu svých přátel. Á la carte menu je také k dispozici.

  Hotelový salonek a bar Breeze se nachází blízko hlavního foyer, a je tak ideálním místem pro odpolední kávu či čaj nebo pro ochutnávání z velkého množství koktejlů a míchaných nápojů. V nabídce je i rychlé občerstvení, sladké pečivo a zákusky.

  Bazénový bar Laguna Bay vám umožní večeřet a relaxovat v uvolněné atmosféře bazénu. Bar se nalézá u dolního bazénu s výhledem na vilové ostrůvky a laguny. Studené občerstvení doprovází výběr čerstvých džusů, koktejlů a dobře vychlazených nápojů.

  Pokud máte raději prostředí bazénu, můžete navštívit Sunset bar zařízený moderním ratanovým nábytkem, plátnem, slunečníky a vycpanými polštáři. Nachází se u horního bazénu, s úchvatným výhledem na celý resort. V bazénovém baru je možno konzumovat studené občerstvení s nabídkou čerstvých džusů, koktejlů a dobře vychlazených nápojů.

  V plážovém baru Breakers beach bar můžete odpočívat pod horkým sluncem a přitom popíjet tropické koktejly a objevovat výtečné menu.

  AKTIVITY

  Hostům je k dispozici fitness včetně fitness lekcí a široká nabídka vodních sportů, rybaření nebo golf. Po příletu bude možné na informační schůzce s českou delegátkou zakoupit výlety.

  HODNOCENÍ CK:

  Jóga pobyt pro všechny, kteří chtějí poznat luxusní Spojené arabské emiráty, Dubaj, nejvyšší budovu světa, nakoupit si v největším nákupním centru na světě, vyjet do pouště a cvičit jógu v luxusním hotelu s výhledem na Arabský záliv.

  TIP PRO VÁS:

  Na tento yoga retreat je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

  Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

  U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

  FOTOGRAFIE Z PŘEDCHOZÍHO YOGA RETREATU NALEZNETE ZDE:
  https://villasresorts.cz/galerie//

  BLOGY Z PŘEDCHOZÍCH YOGA RETREATŮ NALEZNETE ZDE:

  https://villasresorts.cz/blog/

  Aktuální podmínky pro vycestování do SAE a návratu zpět do ČR sledujte prosím na www.mzv.cz.

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Ceník

  CENA: 26 590 Kč / osoba

  Cena necvičící osoba: 24 590 Kč / osoba

  Příplatek za All inclusive +3500 Kč / osoba (stejný typ stravy musí být pro obě osoby na pokoji)

  Cena zahrnuje: transfery letiště – hotel – letiště, český servis, 7 nocí ubytování, polopenze, lekce jógy (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

  Cena nezahrnuje: letenky Praha – Dubaj (rádi pro Vás zajistíme, cena cca 10-12 tis.), cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A60 Pandemic za 1040 Kč / osoba / pobyt

  Bližší informace o pojištění ZDE

  Minimální počet účastníků: 11 dospělých osob.

  Pas musí být platný ještě min. 6 měsíců po návratu zpět do ČR.

  Pro závaznou rezervaci se hradí celková částka pobytu.

  Check in: od 14:00

  Check out: do 12:00

   

  AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

  www.mzv.cz

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Lektor

  O LEKTORKÁCH JÓGY:

  O Zuzce a Ewě

  Potkaly se na jógovém pobytu na Srí Lance a po 6 letech se tam společně opět chtěly vydat. Tentokrát v roli lektorek jógy. Doba ale Srí Lance úplně nenahrává, a tak se rozhodly naplánovat společný jógový pobyt tam, kde jsou podmínky přívětivé. Obě jsou dobrodružné povahy – rády cestují a poznávají nová místa, kultury, jídlo, lidi a zkouší to, co nikdy předtím nezkusily. Ewa je neuvěřitelně energická žena, takový živel v tom nejlepším slova smyslu. Zuzka je jemná a éterická bytost. Jako jin a jang se doplňují a vyvažují.

  Ewa se józe věnuje více než 10 let a ve svém prostějovském studiu Balance Yoga vede lekce Hatha jógy, Jin jógy, Fly jógy, gravid jógy a jógy pro děti. Je také instruktorkou fitness, masérkou a maminkou dvou báječných a již dospělých dětí.

  Zuzka se k józe dostala již na střední škole, ale pravidelně se jí začala věnovat až o několik let později. V roce 2016 se stala lektorkou Hatha jógy, poté i jógy pro děti a rodiče, hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues a Jin jógy. Věnuje se i Bachově květové terapii a práci s emocemi, založila projekt Open Mind Project, který šíří osvětu o zdraví a kvalitě života, a od září je studentkou Naturopatie.

  Holky Vás provedou lekcemi Hatha jógy, Jin jógy a meditacemi na pláži. Každá svým jedinečným způsobem. Budete si moci vyzkoušet i Fly nebo párovou jógu, společně si zatančit a třeba popovídat o emocích a jak s nimi pracovat. Konkrétní program se bude odvíjet od složení skupiny. Přidejte se k nim na cestu plnou poznání, zábavy, harmonie a dobré nálady.

  Zuzana Šimečková

  www.zuzanasimeckova.cz

  www.omproject.cz

  Ewa Ohlídalová

  https://www.balanceyoga.cz

   

  Termín pobytu

  8 dní / 7 nocí v místě

  • Termín letu: 15. 2. – 22. 2. 2022
  • Termín ubytování: 15. 2. – 22. 2. 2022

  Cena na osobu zahrnuje

  • ubytování
  • polopenze
  • jóga program
  • transfery
  • český servis
  • pojištění CK proti úpadku
  Poradíme Vám

  Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

  PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

  odvarkova@villasresorts.cz

  +420 702 047 307

  Nezávazná poptávka

  Chráněno službou Google reCaptcha.