ČR

JÓGA VÍKEND NA ZÁMKU LOUČEŇ – prosinec 2020 s Petrou Pikkelovou

4.490 Kč
osoba

Popis zájezdu

Prosincový jóga víkend v prostředí zámku Loučeň. Ubytování v krásném prostředí Maxmilian Lifestyle Resort.
CO VÁS ČEKÁ?
 • zimní jóga víkend na oslavu nového roku
 • ubytování v zámeckém prostředí Maxmilian Lifestyle Resort
 • dvoulůžkové nebo jednolůžkové pokoje s velmi komfortním a moderním vybavením
 • snídaně formou bufetu
 • lekce jógy s Petrou Pikkelovou
 • volný vstup wellness – sauna a bazén
 • možnost objednání masáží
PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?
 • pro všechny, kteří se chtějí zahřát v zimním období
 • pro všechny, kteří si chtějí dopřát relaxační předvánoční víkend v zámeckém prostředí
 • pro začátečníky i pokročilé v józe
 • pro ty, kteří mají chuť prohloubit svou praxi jógy
 • pro osoby starší 16 let, muže, ženy, páry i známé i jednotlivce, kteří nemají s kým vyrazit
JÓGA LEKCE

  Petra: “Na svých pobytech učím dynamičtější vinyasu, při které kladu důraz na spojení dechu s pohybem a to vše za doprovodu hudby, která jen umocňuje radost a prožitek při jógových ásanách. S pomocí hudby, zpěvu manter, meditace a vědomého dýchání – začneme postupně seřazovat tělo, duši a vědomí a tím vytvoříme vnitřní cestu k uzdravení a posílení. Některé dny místo lekce zařadím asánový workshop a nebo klidnou yinovou praxi.”

  Minimální počet účastníků: 14 osob

  Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

  U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

  POPIS UBYTOVÁNÍ

  V dosahu dálnice, ale přesto v klidu a uprostřed zeleně, Maxmilian Lifestyle Resort je hotelový areál pro všechny, kteří touží po relaxu v komfortním prostředí. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti Zámku Loučeň a skvěle doplňuje tuto turistickou atrakci svými službami: 60 pokojů s celkovou kapacitou 136 lůžek, bazén,lobby bar, 2 restaurace, kongresové sály, parkoviště a wi-fi zdarma. Dopřejte si kvalitní odpočinek v místě, kde ráno slyšíte zpěv ptáků a večer uléháte, zatímco za okny šumí koruny staletých stromů. Najdete nás jen 55km z centra Prahy zde

  Našim zákazníkům nabízíme stále nové možnosti, jak využít svůj volný čas. Mimo ubytování je pro Vás připravena sauna, privátní sauna, plavecký bazén, privátní vířivka a široká nabídka masáží dle výběru.

  https://www.maxmilianresort.cz

  POKOJE

  Pro náš víkendový pobyt jsme pro Vás rezervovali dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje.

  Ubytování v našich apartmánech v areálu zámku Loučeň bude pro Vás přesně to pravé. Nabízíme ubytování spojené s volným pobytem v bazénu.

  Comfort Double Room

  Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi, satelitní TV a posezením.

  Vybavení:

  Výhled do zahrady, Telefon, Satelitní programy, TV s plochou obrazovkou, Psací stůl, Posezení, Topení, Koberec, Skříň/Šatna, Věšák na prádlo, Fén, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, Vana nebo sprcha.

  Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve všech pokojích.

  STRAVOVÁNÍ

  Pro náš jógový víkend jsme pro Vás bude připravena snídaně s bohatým bufetovým stolem.

  Obědy a večeře je možné zajistit v místní restauraci.

  Restaurace Maxmilián se nachází v přízemí historické budovy hotelu a slouží primárně ubytovaným hostům. Ve vybraných dnech se tu vaří také pro návštěvníky zámku. Ala-carte menu je postavené na čerstvě připravovaných pokrmech. Stálý jídelní lístek doplňuje denní nabídka, ze které si naši hosté vybírají zpravidla polední menu. K dobrým pokrmům patří kvalitní vína a naše vinotéka nabízí výborná vína z Čech a Moravy a selekci vín, italských, rakouských a francouzských vinařů.

  Více informací o gastronomii naleznete ZDE.

  RELAX

  Relaxace, odpočinek, chvíle pohody, ničím nerušené okamžiky. Odvezte si s sebou z pobytu ze zámeckého prostředí odpočaté nejen tělo, ale i duši. Bazén a sauna v hotelu Maxmilian Lifestyle Resort**** je pro vás připraveno sedm dní v týdnu.

  Bazén

  Jako ranní osvěžení či po procházce parkem můžete využít hotelového bazénu. Bazén o rozměrech 4 x 10 m má teplotu vody mezi 26 – 28°C. Bazén je k dispozici v určené provozní době ráno a odpoledne a pro hotelové hosty je v rámci ceny za ubytování. V blízkosti bazénu jsou připraveny lehátka a osušky. Nechte vaše starosti uplavat …

  Sauna

  Sauna má blahodárné účinky na zdraví člověka a je výborná jako prevence. Při pravidelném saunování se zvyšuje obranyschopnost a zlepšuje se kondice. Společná hotelová sauna se nachází v prostorách bazénu. Saunu mohou hoteloví hosté navštívit od 15:00 – 23:00 a stejně jako bazén, její využití je zdarma v rámci ceny za ubytování.

  Privátní sauna

  Sauna využívá suchého, horkého vzduchu o teplotě 60 – 120°C. Doporučená doba pobytu v sauně je 10 – 15 minut. Máte-li pocit horka, je třeba se schladit proudem studené vody. V rámci prostorů privátní sauny vám je k dispozici sprchový kout a pohodlná lehátka pro váš příjemný a ničím nerušený odpočinek. Privátní sauna je pro všechny hosty k dispozici kdykoli po objednání na recepci hotelu.

  Pro 2 osoby na 2 hodiny – 600 Kč. Aby vaše chvíle oddychu byly o to příjemnější je pro vás v ceně, mimo vstupu do sauny pro dvě osoby na dvě hodiny, dále připraveno:

  • zapůjčení županů
  • zapůjčení osušky a prostěradla
  • ovocná mísa
  • jednorázové pantofle
  • pitný režim

  Masáže

  Kdo by nemiloval masáže. Uvolnění celého těla, ale i mysli můžete zažít pod rukama zkušené masérky. Stačí si vybrat a zarezervovat termín na recepci hotelu a pak už se stačí jen těšit. Masáže nejsou časově omezené. Vyberte si z naší široké nabídky masáží, viz CENÍK MASÁŽÍ.

  V případě zájmu o rezervaci nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Ceník

  CENA: 4.490 Kč / osoba / pobyt ve dvoulůžkovém pokoji

  CENA: 5.890 Kč / osoba / pobyt v jednolůžkovém pokoji

  Cena zahrnuje: 2x ubytování, snídaně, jógový program s Petrou Pikkelovou (viz záložka Popis), neomezený vstup do nového wellness – bazén a sauna, pronájem sálu na cvičení, pojištění CK proti úpadku.

  Minimální počet účastníků: 14 platících osob

  Záloha nyní: 2.500 Kč / osoba 

  Zaplacená záloha je nevratná.

  Doplatek: do 2. 10. 2020 (na konci září budeme zasílat doplatkové faktury)

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Lektor

  O LEKTORCE JÓGY: Petra Pikkelová

  Joga si mě objevila v roce 2002 v New Yorku. Po první Jivamukti hodině jsem srolovala podložku a věděla jsem, že se stalo něco velikého. Stala jsem se součástí něčeho co mě bytostně i spiritualně převyšuje, něčeho čehož jsme součástí všichni, aniž bychom si to uvědomovali. Životní láska nebo láska na několik životů. Od této chvíle se změnil můj život, protože se změnil můj pohled na něj. Před jógou stojím nahá, skromná a vděčná. Vděčná všem minulým, současným i budoucím učitelům jógy. Jógy jako jedním z filozofických směrů.

  Věřím, že skrze praktikování jógových asán můžeme změnit  pohled nejen na naše těla a myšlení, ale hlavně  na svět ve kterém žijeme. Můžeme změnit naše denní vnímání a tím i konání. Konání, které se stává vůči všemu a všem kolem nás soucitnější, jemnější, hlubší a zřetelnější.

  Na svých hodinách učím dynamičtější vinyasu (vinjásu), při které kladu důraz na spojení dechu s pohybem a to vše za doprovodu hudby, která jen umocňuje radost a prožitek při jógových ásanách. S pomocí hudby, zpěvu manter, meditace a vědomého dýchání – začneme postupně seřazovat tělo, duši a vědomí a tím vytvoříme vnitřní cestu k uzdravení a posílení. Při svých hodinách chci hlavně rozdávat radost a lásku kterou jóga přináší mě.

  Jsem vděčná svým učitelům Sharon Ji a Davidu Ji za vytvoření Jivamukti Yogy metody, díky které se moje vnímání světa stalo zřetelnější a radostnější..

  Jsem certifikovanou lektorkou Jivamukti Yogy  a West Boston Vinyasa Yogy.

  Kontakt na lektorku:

  Petra Pikkelová

  petrapik@gmail.com

  +420 777 012 876

  http://urbanyoga.cz

  Termín pobytu

  • 3 dny / 2 noci v místě
  • Termín pobytu: 4. 12. – 6. 12. 2020

  Cena na osobu zahrnuje

  • bufetová snídaně
  • jóga program
  • volný vstup do sauny
  • volný vstup do bazénu
  • pronájem sálu na cvičení
  • pojištění CK proti úpadku
  Poradíme Vám

  Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

  PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

  odvarkova@villasresorts.cz

  +420 702 047 307

  Nezávazná poptávka

  Chráněno službou Google reCaptcha.