ČR

“JÓGOVÁ OSLAVA JARNÍ ROVNODENNOSTI” V RESORTU AMENITY LIPNO S PAVLOU GALLA ROŽUMBERSKOU – BŘEZEN

5.790 Kč
osoba

Popis zájezdu

Amenity Lipno – Ráj pro sport i odpočinek

Lipno je oblíbená turistická destinace. A to nejen pro rodiny s dětmi, které se tu dokáží zabavit za každého počasí. Návštěvníky láká velká spousta turistických cílů v okolí i neuvěřitelně dlouhá cyklostezka kolem Lipenské přehrady, která je vhodná snad pro všechny druhy sportů. Lipno je ideálním místem pro několikadenní pobyty.

CO VÁS ČEKÁ?
 • jóga víkend u Lipenské přehrady
 • načerpání energie
 • krásné ubytování
 • polopenze v ceně
 • praxe jógy s Pavlou Galla Rožumberskou
 • wellness a bazén v ceně!
PRO KOHO JE JÓGA POBYT VHODNÝ?
 • pro začátečníky i pokročilé v józe
 • pro všechny, kdo si rád rozšíří obzory
 • pro osoby starší 16 let, muže, ženy, páry i známé i jednotlivce, kteří nemají s kým vyrazit
 • vezměte s sebou maminku, kamarádku nebo i necvičícího
  partnera, připravili jsme pro necvičící výhodnější cenu

“JÓGOVÁ OSLAVA JARNÍ ROVNODENNOSTI”

Přijměte pozvání ke společnému vítání jara v překrásném čase, kdy oheň, odvaha a vášeň začínají znovu převládat po dlouhém zimním spánku. 

Jógovou i meditační praxí zapálíme náš vnitřní oheň, který nám dává sílu a odvahu. Odvahu udělat první krok. Jít za tím, kde cítíme vášeň, radost a lásku. 

PROGRAM:

Pátek

18:00 – 19:00  Wellcome Hatha flow jóga

Večeře

20:30 – 21:30  Jarní bohyně Ostara, co nám přináší? Večerní meditace

Sobota
8:00 – 9:00  Ranní probuzení s Yogalates

11:00 – 12:00  Aroma Yin – Yang jóga

17:30 – 19:00 Večerní Vinyasa jóga a meditace

Neděle
8:00 – 9:00  8:00 – 9:00  Ranní vítání slunce a RITUÁL

Snídaně

do 10:30 check-out a opuštění pokoje

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit

POPIS UBYTOVÁNÍ

Moderně vybavené hotelové pokoje, vyhřívaný krytý bazén a servis čtyřhvězdičkového hotelu.

POKOJE

Pro jógový víkend máme v rezervaci dvoulůžkové pokoje.

Moderní dvoulůžkový pokoj s balkonem. V tomto pokoji nelze ubytovat domácí mazlíčky.

Vybavení: koupelna se sprchou, WC, fén, župan, přezůvky, satelitní TV s rádiem a budíkem, minibar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, čajový a kávový set, bezpečnostní schránka, telefon

Cena zahrnuje: 1 parkovací místo zdarma (další za poplatek), Wi-Fi, snídaně formou bufetu, vstup do bazénu neomezený

RESTAURACE

Restaurace Blue Lipno

Nekuřácká restaurace s krbem, bowlingem, dětským koutkem a prostornou venkovní terasou s výhledem na Lipno. Ochutnejte speciality regionální kuchyně a čerstvá polední menu laděná podle ročních období a sezónních surovin od místních dodavatelů. Speciality domácí i mezinárodní kuchyně, grilované pokrmy i jídla pro vegetariány. Nahlédněte do naší nabídky a přijďte si k nám pochutnat na kvalitních surovinách od místních dodavatelů. Součástí restaurace je sezónní zimní zahrada s kapacitou 80 osob. Den provoní vůní grilovaného masa a večer se mění na místo pro dlouhé debaty u skleničky dobrého vína.

AKTIVITY

Bowling

Rodinná oslava nebo dobře strávené odpoledne? Zahrajte si bowling, který je součástí naší restaurace. K dispozici jsou 4 dráhy se systémem QUBICA AFM, které je možné upravit i pro nejmenší hráče.

Naše bowlingové dráhy jsou jediné v okolí, doporučujeme vám proto si předem udělat rezervaci.

Otevírací doba
Po–Ne 11:00–22:00

Rezervovat na tel. (+420) 380 731 780

Cena – 390,- Kč / 1 hod.

RY:BAR

Náš volnočasový areál, který se nachází jen pár minut pěší chůze od našeho resortu, je určený všem milovníkům sportu, dobrého jídla i odpočinku. Najdete u nás vlek na wakeboard a vodní lyžování, vodní atrakce pro děti, půjčovnu her a bistro podávající rybí speciality a osvěžující nápoje. Areál je provozu jen v letních měsících.

Stezka korunami stromů

Vypravte se na stezku korunami stromů. Čeká vás vyhlídka na lipenské jezero, šumavskou přírodu a za dobrého počasí i na vrcholky rakouských Alp. Součástí stezky jsou naučné prvky, adrenalinové sekce pro děti a nejdelší suchý tobogán v České republice. Stezka je v provozu i v zimě.

Adventure park

V lesíku kousek od Černé v Pošumaví na vás čeká pořádná porce zábavy a adrenalinu. Vyberte si z celkem pěti různých tras. Některé jen otestují vaši připravenost, ke zdolání jiných budete muset zapojit svaly i hlavu. Otevřeno denně od 10 do 18 hodin.

Floutrejl rodinná terenní cyklotrasa

Vyzkoušejte novou 5 km dlouhou, lesem vedenou cyklotrasu speciálně navrženou pro bezpečnou jízdu na horském kole. Sjezd bez problému zvládnou i menší děti.

Cyklo a in-line stezka

Baví vás jízda na kole nebo kolečkových bruslích? Jezerní cyklo a in-line stezka s perfektním povrchem vede z Lipna nad Vltavou až do Frymburku. Trasa dlouhá 19 kilometrů kopíruje levý břeh Lipna a nabízí nádherné výhledy na jezero, pestré houpačky, zatáčky, krátká stoupání a bezpečné malé sjezdy.

Království lesa

Království lesa je zasvěceno hrám, dovádění a zdokonalování pohybových schopností. Bez ohledu na věk. Připravte si proto dostatek energie na desítky fantastických atrakcí.

Bobová dráha Lipno

Toužíte-li po zábavě a adrenalinu, pak určitě nesmíte vynecht bobovou dráhu na Lipně. Měří 1km, pyšní se 21 zatáčkami, 2 tunely a terénními zlomy. Dolů jedete korytem na speciálních bobech, kde si sami regulujete rychlost pomocí páky.

Hrad Rožmberk

Hrad Rožmberk patří mezi nejstarší hrady v České republice. První zmínka pochází z roku 1250. Jedná původně o komplex dvou hradů, z nichž se do dnes zachovala jen kamenná hláska zvaná Jakobínka. Z vyhlídky se pokocháte pohledem na romantickou okolní krajinu. Hrad je otevřen celoročně.

Poštovní muzeum

V areálu známého gotického kláštera vás přivítá rozsáhlá expozice dějin poštovnictví v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od roku 1526 do současnosti. Největší sbírka kočárů a vozů z 19. století, historické poštovní stejnokroje a mnoho dalšího.
Otevřeno je pouze do října.

Výlety na nafukovacích paddleboardech, kánoích a raftech

Poznejte krásy Českého Krumlova na plavbě po Vltavě. Vydejte se po vlastní ose, nebo se zkušeným instruktorem, případně si nechte dovést plavidlo na vámi zvolené místo. Zábava může začít.

TIP PRO VÁS:

Na jóga pobyt je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 5.790 Kč / osoba / pobyt 

Cena zahrnuje: 2 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, jógový program, wellness 60min/den, neomezený vstup do bazénu, pronájem sálu na cvičení.

Jednolůžkový pokoj není v nabídce.

Minimální počet účastníků: 18 platících osob

Vezměte s sebou maminku, kamarádku nebo i necvičícího
partnera, připravili jsme pro necvičící výhodnější cenu 5.190 Kč / osoba / pobyt

Pro závaznou rezervaci se hradí celková částka pobytu.

Důležité informace: 

 Upozorňujeme, že dle vládních nařízení je možné ubytovat pouze hosty s potvrzením o očkování nebo s prodělaným covid-19.

Pro rozočkované platí výjimka a mohou se k dávce očkování prokázat PCR testem.

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: 

PAVLA GALLA ROŽUMBERSKÁ

“Jsem žena na cestě k vnitřní bohyni, průvodkyně světem jógy, rituálů a obřadů.”

Mou životní vášní je jóga, tanec a rituály. Vnímám je také jako svá životní poslání, skrze které téměř dvacet let pomáhám ostatním ženám nalézt jejich vnitřní zdroj energie, životní harmonii a pocit naplnění.

Jsem certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie a dalších forem jógy – Hatha jóga, Power jóga, Vinyasa jóga, Yin-Yang jóga, Restorativní jóga, autorkou knihy a motivačních karet Proměna a několika onlinových programů se zaměřením na ženství, jógu a meditace.

Jsem milující matkou, manželkou, lektorkou, průvodkyní, ale především citlivou ženou s otevřeným srdcem na dlani.

pavla@rozumberskapavla.cz

www.pavlarozumberska.cz

tel: 604 510 981

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín pobytu: 18.3. – 20.3.2022

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování
 • polopenzi
 • jógový program
 • wellness 60 min/ den
 • neomezený vstup do bazénu
 • wifi, parkovné, poplatky
 • sál na cvičení
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.