Dominikánská republika

JÓGA & TANEC V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE – LISTOPAD s Juditou Berkovou

47.300 Kč
osoba

Popis zájezdu

Jóga a tanec v Dominikánské republice

Judita: “Tato část ostrova je protknutá tancem. Byla jsem tam v roce 2014 a do teď se mi vlní boky, když si na ten zážitek vzpomenu. Tančí se tam. A to hodně. Chtěla bych využít atmosféry tohoto karibského ostrova a naladit se na vlnu tance v sobě. Uvnitř sebe máme něco, co se neustále hýbe. Je to dech, je to život, je to ta esence, která miluje dobrodružství a život v harmonickém pohybu. Na tuto esenci se budeme ladit.”

S rezervací neváhejte, máme omezený počet míst v letadle!

CO VÁS ČEKÁ?

 • jógový a taneční program s Juditou Berkovou
 • 8-denní pobyt v hotelu přímo u pláže!
 • All inclusive v ceně pobytu
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích
 • v ceně skupinová letenka a transfery, abyste se nemuseli o nic starat
 • možnost zajištění výletů
 • český delegát v místě

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pro všechny, kteří si touží dopřát exotickou dovolenou v luxusním hotelu ve spojení s jógovou praxí a odpočinkem na pláži.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

JÓGA LEKCE

Spojíme jógovou praxi s taneční praxí. Během jógové praxe se budeme společně ladit na svou pružnost i sílu zároveň. Čeká nás jak flow jóga, tak i relaxační jóga ve stylu yin. Jógová praxe bude obsahovat také základy meditace a pránájámu – tedy vědomé ovlivňování toku prány v energetických drahách jemnohmotného těla. 
Během taneční praxe se společně podíváme na archetypy ženství během taneční meditace, na ženský element svůdnosti v uvolnění a v sebevědomí během bachata ladies styling a ochutnáme také prvky salsy. 
Pokud Tě volá Tvá ženská část. 
Pokud cítíš, že bys potřebovala trošku rozproudit oheň v těle a ve svém životě. 
Pokud se chceš napojit na rytmus svého dechu. 
NEVÁHEJ. 
Toto bude opět jedinečné. 
Judita Berková

Jóga lekce budou probíhat 2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce viz záložka

V den příletu, odletu jóga není.

Změny v programu vyhrazeny.

INFORMACE K AKTUÁLNÍM OPATŘENÍM:

   PRO CESTU DO DOMINIKÁNSKÉ REPUBLIKY: https://www.mzv.cz/havana/cz/venezuela/covid_19_aktualni_informace_k_cestovani_1/dominikanska_republika.html

   Pro cestu do Dominikánské republiky není vyžadován test ani očkování! (ani pro let, ani pro vstup do země).

   PRO CESTU ZPĚT DO ČR:

   https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_doporuceni_a_varovani/nova_pravidla_navratu_do_cr_od_9_7_2021a.html

   Podrobněji najdete níže v záložce ceník.

   POPIS UBYTOVÁNÍ

   Hotel Catalonia Gran Dominicus se nachází přímo u pláže v oblasti Bayahibe u Karibského moře, nedaleko ostrova Saona, který je oblíbeným výletním místem. 

   POKOJE

   Pokoj Garden View s manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky má koupelnu (vana/sprcha, WC, vysoušeč vlasů) a balkon/terasu s výhledem do zahrady. Dále klimatizace, stropní ventilátor, TV, telefon, trezor, minibar s vodou a WiFi zdarma.

   STRAVOVÁNÍ

   All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře, občerstvení během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. K dispozici 2 bufetové restaurace (místní, mezinárodní a italská kuchyně), 4 tematické restaurace, 4 bary a palačinkárna na pláži.

   PLÁŽ

   Pláž má bílý písek, služby na velmi dobré úrovni a nabízí širokou škálu zábavních a sportovních aktivit. 

   TIP PRO VÁS:

   Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

   Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

   U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

   Informace, rezervace:
   Ing. Nikola Odvárková
   www.VillasResorts.cz
   tel. +420 702 047 307
   email: odvarkova@villasresorts.cz

   Ceník

   CENA: 47 300 Kč / osoba

   cena necvičící dospělá osoba 46 800 Kč

   Příplatek za jednolůžkový pokoj: 5 400 Kč / osoba / pobyt

   Třetí dospělá cena na přistýlce: 46 450 Kč / osoba / pobyt

   Dětské ceny:

   • Dítě do 6 let se 2 dosp. osobami na pokoji sleva 9 000 Kč z ceny
   • Dítě do 12 let se 2 dosp. osobami na pokoji sleva 4 500 Kč z ceny

   Důležitá informace: program není vhodný pro děti, je určen pouze pro dospělé osoby

   Cena zahrnuje: letenka z/do Prahy, skupinové transfery letiště – hotel – letiště, 8 dní / 7 nocí ubytování, All inclusive, jógový program (v příletový a odletový den jóga není), český servis, pojištění CK proti úpadku

   Let se společností LUKE AIR

   08. 11. 2021 Praha Punta Cana 10:00 15:30
   15. 11. 2021 Punta Cana Praha 17:30 08:05+1 (16.11.)

   Časy letů jsou orientační a mohou se změnit.

   Cena nezahrnuje:

   • cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – pojišťovna Union
    • balíček A60 Pandemic za 1170 Kč / osoba
     • Informace o pojištění ZDE

   Minimální počet účastníků: 11 dospělých osob + lektorka

   Při rezervaci se platí celková částka.

   Check-in: od 14:00, Check out: do 10:00

   COVID PODMÍNKY:

   INFORMACE K AKTUÁLNÍM OPATŘENÍM:

    PRO CESTU DO DOMINIKÁNSKÉ REPUBLIKY: https://www.mzv.cz/havana/cz/venezuela/covid_19_aktualni_informace_k_cestovani_1/dominikanska_republika.html

    Pro vstup do země není vyžadován negativní PCR test. Po příletu do země probíhají na letištích kontroly teploty cestujících a namátkové kontroly pomocí rychlotestů. Pokud bude mít cestující cerifikát o očkování, rychlotestu podroben nebude. Před příletem a odletem je třeba vyplnit elektronický zdravotní formulář na webu eTicket .

    PRO CESTU ZPĚT DO ČR:

    https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_doporuceni_a_varovani/nova_pravidla_navratu_do_cr_od_9_7_2021a.html

    Cestující z těchto zemí musí před cestou do ČR oznámit svůj příjezd krajské hygienické stanici příslušné podle místa bydliště, a to vyplněním Příjezdového formuláře,  potvrzení o jeho vyplnění předložit na vyžádání hraniční kontrole.

    Před zahájením cesty do ČR veřejnou dopravou (zejm. letadlem, vlakem, autobusem)  cestující musí disponovat písemným potvrzením poskytovatele zdravotních služeb nebo příslušným certifikátem o negativním výsledku antigenního testu (max 48 h od odběru), nebo písemným potvrzením akreditované laboratoře nebo příslušným certifikátem o negativním výsledku RT-PCR testu (max 72 hodin od odběru.) Dopravci neumožní přepravu cestujícím, kteří test / certifikát o testu a příjezdový formulář nepředloží.

    Testování bude probíhat za asistence české delegátky, poplatek za test 25 USD / osoba, hradí si každý klient na místě.

    Po vstupu na území ČR se nejdříve 5. den, nejpozději však 14. den podrobit RT-PCR testu na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2, pokud orgán ochrany veřejného zdraví výjimečně nerozhodl jinak. Do doby výsledku RT-PCR testu na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2 je nutná samoizolace.

    VÝJIMKY PRO: 

    I) Očkované osoby:

    1) osoby, které se prokáží národním certifikátem o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 vydaným podle nařízení EU o digitálním certifikátu EU COVID  s tím, že u očkování uplynulo nejméně 14 dní od dokončení očkovacího schématu a která zároveň nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19;

    2) s národním certifikátem o dokončeném očkování , tj. písemné potvrzení vydané alespoň v anglickém jazyce oprávněným subjektem působícím v třetí zemi, nebo certifikát o dokončeném očkování vydaným oprávněným subjektem působícím v třetí zemi, pro kterou byl přijat prováděcí akt dle nařízení EU o digitálním certifikátu o tom, že osoba byla očkována léčivým přípravkem registrovaným EMA, nebo léčivým přípravkem, který byl schválen WHO pro nouzové použití (seznam přípravků je zveřejněn na webu Mzdr.) Písemné potvrzení musí obsahovat příslušné údaje a musí být možné ověřit dálkovým přístupem přímo z písemného potvrzení;

    Očkované osoby dle výše uvedené definice mají výjimku z testů, zůstává povinnost příjezdového formuláře!

    II) Osoby s prodělaným onemocněním Covid-19, tj. osoba, u které uplynulo od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu na stanovení přítomnosti viru SARSCoV-2 alespoň 11 dní, ne však více než 180 dní, která se prokáže:

    a) certifikátem o prodělaném onemocnění COVID-19, a to vydaným podle nařízení EU o digitálním COVID certifikátu zůstává povinnost vyplnit příjezdový formulář

     

    Nahlášení klienti budou s aktuálními podmínkami informováni v Pokynech k odletu cca týden před odletem.

    Informace, rezervace:
    Ing. Nikola Odvárková
    www.VillasResorts.cz
    tel. +420 702 047 307
    email: odvarkova@villasresorts.cz

    Lektor

    O LEKTORECH: JUDITA BERKOVÁ

    Lektorka: Judita Berková

    • Autorka knihy Poselství ásan
    • Jógová praxe od roku 2010
    • Vyučuje jógu od roku 2014
    • Instruktorské vzdělání (700 hodin)
    • Vytvořila program Jóga pro neslyšící
    • Pořádá jógové pobyty po celém světě
    • Navrhuje vlastí jógové oblečení (jógové šaty)
    • Od září 2018 tříleté studium UČITEL JÓGY PRVNÍ TŘÍDY = nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou

    Autorka knihy Poselství ásan. Jógu praktikuje od roku 2010 a od roku 2014 ji vyučuje. Učí jógu v Praze, pořádá jógové zájezdy po celém světě, je autorkou jógových programů a navrhuje svoje vlastní jógové oblečení – JÓGOVÉ ŠATY. Je autorkou knihy POSELSTVÍ ÁSAN, která vyšla v říjnu 2019. Dále je autorkou jógového programu 10 DNÍ S JÓGOU, meditačního přístupu k ásanam v jógovém kurzu POSELSTVÍ ÁSAN, meditačního balíčku MEDITACE BOJOVNÍKA a TANEČNÍ MEDITACE 4 ARCHETYPŮ ŽENSTVÍ. Od září 2018 nastoupila tříleté studium UČITELE JÓGY PRVNÍ TŘÍDY, což je nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou. Je spoluzakladatelkou projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tanečení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech jako Přirozená antikoncepce, vědomé milování a Cesta Extáze, které se zaměřují na moudrost lidského těla.

    Moc se na Vás těším!

    Judita Berková

    www.yogalifehappylife.cz

    judita@yogalifehappylife.cz

    jana@yogalifehappylife.cz

    JÓGOVÉ ŠATY

    www.milujemejogu.cz

     

    Termín pobytu

    • 8 dní / 7 nocí v místě
    • Termín letu: 8. 11. – 16. 11. 2021
    • Termín pobytu: 8. 11. – 15. 11. 2021

    Cena na osobu zahrnuje

    • letenka doprava vč. tax
    • skupinové transfery z/na letiště
    • ubytování ve 4* hotelu na 7 nocí
    • All inclusive
    • jógový program
    • český delegát v místě
    • pojištění CK proti úpadku
    Poradíme Vám

    Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

    PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

    odvarkova@villasresorts.cz

    +420 702 047 307

    Nezávazná poptávka

    Chráněno službou Google reCaptcha.