JÓGA POBYT NA SANTORINI – KVĚTEN 2019 s Veronikou Karac – OBSAZENO!!!

(ID SANT01)
cena
17.990 Kč
/ 667 EUR / osoba
Cena na osobu zahrnuje
 • ubytování na 7 nocí
 • 7 x snídaně
 • 6 x 90 min. jóga  lekce
 • pojištění CK proti úpadku

JÓGA NA SANTORINI

S LEKTORKOU VERONIKOU 

Termín: 26. 5. – 2. 6. 2019 (8 dní / 7 nocí)

Jak si představujete ideální dovolenou?

Jako pobyt na nádherném romantickém ostrově, kdy se každý den ráno probudíte a při ranních paprscích slunce protáhnete své tělo, dáte si skvělou snídani z čerstvých surovin a vydáte se prozkoumávat místní pláže nebo krásná zákoutí a městečka, která ostrov nabízí?

Pak je tento pobyt vhodný právě pro Vás!

CO VÁS ČEKÁ?

 • ubytování v jedinečném tradičním kykladském stylu tzv. jeskyněk – každý pokoj má vlastní a unikátní design!
 • ubytování na 7 nocí v 5x dvoulůžkovém nebo 1x třílůžkovém pokoji
 • bufetová kontinentální snídaně v ceně
 • pobyt v krásném boutique hostelu na Santorini s venkovním bazénem
 • jógový program se slovensky mluvící lektorkou Veronikou, která dlouhodobě žije na Santorini
 • cvičení jógy přímo v místě ubytování
 • Wi-Fi připojení
 • možnost pronájmu plážových osušek, fénu nebo trezoru
 • možnost zapůjčení aut nebo skútrů
 • recepce s možností zajištění výletů po okolí (Firo, Oia a další)

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt je určen pro každého, koho láká návštěva proslulého řeckého ostrova Santorini, navíc ve spojení s jógovou praxí. Pobyt je skvělou možností jak načerpat nové síly díky slunnému počasí tohoto kouzelného ostrova. Nemáte zkušenosti s jógou nebo jste začátečník? To vůbec nevadí! Hatha jóga je určena i úplným začátečníkům, díky ní se naučíte správně provádět pozice, dýchat i získat fyzickou a psychickou sílu a také najít si cestu sama k sobě.

Pobyt je vhodný pro všechny – muže i ženy, začátečníky i pokročilé v józe.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Boutique hostel se nachází v městečku Karterados, 5 km od mezinárodního letiště, 3 km od hlavního města Fira a 16 km od městečka Oia, které jsou proslulé překrásnými západy slunce, výhledy na Calderu a zástavbou v modrobílých barvách.

Hostel má mezi klienty skvělá hodnocení, nabízí vlastní bazén, plochu na cvičení a ubytování v tradičním kykladském stylu tzv. jeskyněk – každý pokoj má vlastní a unikátní design!

Letiště se nachází cca 10-15 min. transferem

Pláž Monolithos se nachází cca 10 min autem

Pláž Kamari se nachází cca 15 min autem

Pláž Perissa/Perivolos se nachází cca 25 min autem

V místě ubytování jsou pro klienty k dispozici jógamatky, bločky i popruhy ke cvičení.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Dvojlůžkové pokoje disponují vlastní koupelnou a vlastním kuchyňským koutem se základním vybavením. Samozřejmostí je klimatizace, dále lednička, venkovní posezení před vchodem do pokoje (stůl se židlemi), typická řecká vestavěná manželská postel, nebo 2 oddělené postele.

STRAVOVÁNÍ

Bufetová snídaně kontinentálního typu v ceně pobytu. Snídat můžete v krásné zahradě.

JÓGA LEKCE

Hostel má vlastní plochu na cvičení, kde budete každé ráno 90 min (celkem 6 lekcí) praktikovat jógu s Veronikou. Jedná se především o hatha jógu vhodnou pro všechny bez ohledu na věk, pohlaví nebo zkušenosti s jógou. Naučíte se správnému dechu, provedení ásan a vybudujete si fyzickou i psychickou sílu i s nalezením sebe sama.

 • Lektorka Veronika se k józe dostala již před 8 lety a jógu učí od roku 2012. Je certifikovanou lektorkou hatha jógy a terapeutické jógy. Po dvouletém studiu získala také kvalifikaci v oblasti gravidní a potěhotenské jógy a také jógy pro batolata a děti.
 • Kromě jógových pobytů na Santorini má soukromé hodiny pro stálé, vracející se klienty a taktéž standardní skupinové hodiny. Zároveň je i matkou dvou dětí, které s ní cvičí jógu od narození.

HODNOCENÍ CK

Kouzelný boutique hostel s nezapomenutenou atmosférou evokující řecké tradice i design, který každý z nás obdivuje na fotografiích ostrova Santorini.

TIP PRO VÁS:

Na jóga pobyt je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 702047307

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat