JÓGA POBYT NA ŘECKÉM OSTROVĚ AMORGOS – ČERVEN s Petrou Pikkelovou

(ID ŘE01)
cena
28.800 Kč
/ osoba
Cena na osobu zahrnuje
 • ubytování na 7 nocí
 • polopenze
 • lekce jógy
 • neomezený vstup do spa
 • transfery přístav -ubytování-přístav
 • pojištění CK proti úpadku

JÓGA NA ŘECKÉM OSTROVĚ AMORGOS – ČERVEN

s Petrou Pikkelovou

10. 6. – 17. 6. 2019 (7 nocí)

CO VÁS ČEKÁ?

 • ubytování na 7 nocí v pokojích Superior s vlastním balkonem a výhledem na moře
 • pobyt v luxusním 5* jedinečném jóga resortu s překrásnými výhledy
 • polopenze – bufetové snídaně a večeře
 • transfer z přístavu do resortu a zpět
 • jóga program s Petrou Pikkelovou
 • půlhodinová relaxační masáž
 • 10% sleva na ošetření obličeje a těla
 • využití hotelového spa (sauna, hammam, vířivka, krytý vyhřívaný bazén s mořskou vodou, fitness centrum)
 • krásné yoga shaly
 • Wi-Fi připojení

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt je určen pro každého, kdo vyhledává luxus, nadstandardní ubytování, komfort a klidné prostředí pro maximální odpočinek od městského ruchu a všedních starostí. Nabízíme Vám možnost načerpat energii díky slunečnému pobřeží řeckého ostrova Amorgos, výborné stravě s pokrmy v bio kvalitě, srdečným a pohostinným místním obyvatelům a v neposlední řadě s lekcemi jógy pod vedením lektorky Petry Pikkelové.

Pobyt je vhodný pro osoby starší 12 let, rezervace jsou otevřeny pro ženy i muže.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Podle mytologie byl Amorgos ostrovem, kam byl Ulysses, který se vrátil do Ithaki, přitahován jako magnet bohyní Kirki a zůstal zde poté mnoho dalších let.

Podobná magická síla přitahuje každý rok hosty resortu vyhledávající odpočinek a místo, kde mohou načerpat nové síly. Návštěvníky přitahuje nejen jeho silná revitalizační energie a široká nabídka terapeutických bylin, ale již samotný výhled, který resort nabízí, je léčivý.

Po více než 10 let je hotel místem, kam cestují nejen milovníci jógy, ale i další lidé zakládající si na zdravém životním stylu. Pohostinnost místního personálu Vám zajistí nezapomenutelné zážitky z Vašeho pobytu.

Resort se nachází několik minut od nejbližší pláže. Další pláže jsou v okolí hotelu. Nejbližší pláží je Aegiali a Levrosos.

Hostům je k dispozici 50metrový bazén se slanou vodou, lehátky a slunečníky.

Z velké terasy si můžete vychutnávat výhled na záliv Aegiali a Egejské moře.

Přístav se nachází pouze 1 km od hotelu. Autobusová zastávka je přímo před hotelem.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Pokoje jsou vybaveny v minimalistickém, ale přesto luxusním stylu s vybavením nabízejícím komfort a maximální odpočinek. Všechny pokoje mají výhled na moře!

Vybavení pokoje: king size postele, trezor, chladnička, osušky k bazénu, župany a pantofle, LCD TV, Wi-Fi, telefon s přímou volbou, klimatizace, privátní balkon, vybavení na přípravu kávy a čaje.

Všechny pokoje jsou klimatizované a mají vlastní koupelnu.

STRAVOVÁNÍ

V ceně jóga pobytu je polopenze. Bufetová snídaně a večeře nabízející pokrmy vlastní přípravy a vlastních bio surovin.

Hotelová restaurace nabízí širokou škálu gurmánských specialit včetně vegetariánských, veganských a bezlepkových pokrmů. Každé jídlo je připraveno ze zeleniny, která je pěstována ve vlastních zahradách.

Možnost příplatku za plnou penzi – 18 Eur / osoba / den

K dispozici je také kavárna nabízející lehké občerstvení,  na pastu a pizzu je možné si zajít do restaurace/pizzerie patřící k hotelu.

Hotel na pravidelné bázi pořádá řecké večery, kurzy vaření nebo ochutnávky vín.

JÓGA LEKCE

V hotelu se nachází 6 yoga shal různých velikostí s úchvatným výhledem na moře. Pro každého účastníka je v místě nabízeno plné jógové vybavení (jógamatky, bloky, pásky, bolstery).

WELLNESS

Součástí hotelu je lázeňské wellness centrum s neomezeným využitím pro hotelové hosty, moderní centrum thalassoterapie, které je v dokonalém souladu s místními prvky. Oleje používané v místním spa jsou extrahovány z místních bylin.

HODNOCENÍ CK

Luxusní hotel v překrásném prostředí s jedinečnými výhledy na křišťálové moře, jedinečná a neopakovatelná řecká atmosféra pro jóga pobyty.

TIP PRO VÁS:

Na jóga pobyt je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Eva Martinásková
www.VillasResorts.cz
info@villasresorts.cz
tel. 777497781

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat