Španělsko

JÓGA NA MALLORCE – ZÁŘÍ 2022 s Petrou Pikkelovou

24.590 Kč
osoba

Popis zájezdu

V jižní části ostrova Mallorca, obklopena zahradou, se nachází autentická usedlost ve středomořském stylu.

Hned při příjezdu na Vás dýchne klidná atmosféra tohoto místa, stejně jako přívětivost místních hostitelů.

Zahrada nabízí mnoho zákoutí, kde si každý najde své zen místečko vhodné pro odpočinek v houpací síti, čtení oblíbené knížky nebo meditaci za zvuku tekoucí vody z fontány a zpívajících ptáků.

Ubytování v různých typech pokojů, nabízející příjemné ochlazení po horkém dni na pláži.

Jídlo připravované s láskou z místních surovin, perfektně vyvážené a přizpůsobené tomuto retreatu.

Lekce jógy s Petrou Pikkelovou v místní yoga shale.

Společné poznávání ostrova (tady se rozhodně vyplatí mít půjčené auto!), krásných pláží i užívání si přítomného okamžiku.

CO VÁS ČEKÁ?

 • týdenní pobyt s jógou na Mallorce
 • ubytování v pokojích různých typů
 • domácí kuchyně – snídaně a večeře v ceně připravované místní šéfkuchařkou
 • jógový program s Petrou Pikkelovou

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pro všechny, kteří si chtějí užít dovolenou s jógou, stejně jako aktivní poznávání ostrova, sdílení společných chvil se skupinou a odpočinek na krásných plážích.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Usedlost nabízí spektrum různých teras, některé společné, jiné soukromé, bazén s lehátky, prostor pro barbecue a odpočinkovou zónu s lehátky a houpacími sítěmi. Dvůr obklopen palmami spojuje hlavní budovu s terasami a yoga shalou, která je plně vybavena jógovými podložkami, dekami, bločky, bolstery, pásky a židlemi pro 25 osob, stejně jako reproduktory a podlahovým topením, pokud je třeba.

Ubytování se nachází pouze 30 minut jízdy od letiště, přesto nabízí nádherné a klidné prostředí vhodné pro semináře, školení a retreaty. Půlhodiny vzdálená Palma navíc nabízí mnoho možností užít si společenský život. Jižní část ostrova je vyhlášena nejkrásnějšími plážemi a také poetickými vesničkami (cca 20 minut od ubytování).

STRAVOVÁNÍ

Snídaně a večeře jsou zajišťuje místní šéfkuchařka.

Strava je vegetariánská, přesto plnohodnotná, výživná, plná čerstvé energie a s využitím čerstvých a lokálních ingrediencí.

Vlastní ekologická produkce ovoce, zeleniny a domácích vajec od místních šťastných slepiček. Vyrábí zde také vlastní za studena lisovaný olivový olej z okolních olivovníků, esenciální olej z bylinek v zahradě, který je využit na aroma masáže.

PLÁŽE

V okolí se nachází množství plážích, které jsou na dojezd autem. Auto určitě doporučujeme zapůjčit, bude se Vám hodit při prozkoumávání ostrova. Ty nejkrásnější pláže Vám doporučí přímo majitelka v místě. Před odletem bude založen skupinový chat, kde se budete moct případně po skupinkách domluvit na pronajmutí auta.

JÓGA LEKCE

Jóga lekce budou probíhat 1-2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce viz záložka

V den příletu, odletu jóga není.

Změny v programu vyhrazeny.

HODNOCENÍ CK

Překrásná usedlost, jejíž atmosféra Vám dovolí si “jen tak být” a nasávat krásy ostrova plnými doušky.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

 

Ceník

CENY: odvíjí se dle zvoleného typu pokoje

HLAVNÍ BUDOVA

 • přízemí
  • dvoulůžkový pokoj + malý jednolůžkový pokoj (sdílí koupelnu, která je na chodbě u pokojů)
   • CENA pobytu ve dvoulůžkovém pokoji: 24 590 Kč / os. / pobyt
   • CENA pobytu v jednolůžkovém pokoji: OBSAZENO
  • dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a malým patiem se stolkem (nejvhodnější pokoj pro pár)
   • CENA pobytu ve dvoulůžkovém pokoji: 25 090 Kč / os. / pobyt REZERVACE
  • třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a dveřmi do zahrady
   • CENA pobytu ve třílůžkovém pokoji: 23 590 Kč / os. / pobyt
 • 1. patro
  • 2x dvoulůžkový pokoj (sdílená koupelna)
   • CENA pobytu ve dvoulůžkovém pokoji: 24 590 Kč / os. / pobyt
  • 2x dvoulůžkový pokoj (sdílená koupelna)
   • CENA pobytu ve dvoulůžkovém pokoji: 24 590 Kč / os. / pobyt

Celkem pro 16 osob

SAMOSTATNÁ VILA (obsazuje se až po naplnění hlavní budovy)

 • přízemní apartmán pro 2 osoby s kuchyňkou a terasou
 • čtyřlůžkový apartmán v 1. patře s kuchyňkou a obývacím pokojem

Cekem pro 6 osob.

 

Cena zahrnuje: 7 nocí ubytování, polopenze, jógový program s Petrou Pikkelovou, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • letenky Praha – Palma – Praha (cena okolo 8 tis.), letenky Vám rádi zajistíme
 • transport letiště – ubytování – letiště (doporučujeme si na letišti zapůjčit automobil, bude se hodit v průběhu celého pobytu na prozkoumávání ostrova – před pobytem bude založen společný chat, kde se budete moct domluvit na skupinkách pro pronájem auta)
 • cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – A30 Pandemic od Union za 560 Kč / osoba / pobyt, Informace o pojištění ZDE

 

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

PŘED ODLETEM na Mallorcu

 • mít negativní PCR (ne starší než 72 h) – výjimku mají děti do nedovršených 5 let
 • vyplnit Zdravotní formulář


PŘED ODLETEM z Mallorcy

 • mít negativní antigenní (ne starší než 24 h) nebo PCR test (ne starší než 72 h) – výjimku mají děti do 5 let
 • vyplnit Příjezdový formulář


PO PŘÍLETU do ČR – z pohledu ČR jsou od 10. 5. Kanárské ostrovy ORANŽOVÉ

Po návratu do České republiky aktuálně NENÍ NUTNÉ podstoupit kontrolní PCR test.

 • 14 dnů po návratu všude mimo domov nosit respirátor FFP2

Výjimka pro ty, kdo jsou očkováni:

VÝJIMKA PRO OČKOVANÉ OSOBY PŘI NÁVRATU ZE ZEMÍ S VYSOKÝM RIZIKEM NÁKAZY :

Osoby, kterým byl vystaven národní certifikát o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19, a u kterého uplynulo i) v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku nejméně 22 dní ale ne více než 3 měsíce od aplikace první dávky očkovací látky, ii) v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku a v případě aplikace druhé dávky očkovací látky ne více než 9 měsíců od aplikace první dávky očkovací látky, iii) v případě jednodávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku nejméně 14 dní ale ne více než 9 měsíců od aplikace dávky očkovací látky, (dále jen „očkované osoby“), před svým návratem do ČR ze zemí se středním rizikem nákazy pouze vyplňují příjezdový formulář.  Osoby jsou povinny certifikát o provedeném očkování proti onemocnění COVID-19 předložit při hraniční nebo pobytové kontrole. Národní certifikát musí být vystaven v anglickém jazyce a jeho vzor musí být zveřejněn na internetových stránkách Ministerstva zdravotnictví.

Výjimka pro ty, kdo nemoc prodělali:

Výjimka platí pro občany České republiky, občany Evropské unie a držitele platného dlouhodobého víza, průkazu o povolení k dlouhodobému, přechodnému nebo trvalému pobytu na území České republiky vydaných Českou republikou, kteří mají vystaveno písemné lékařské potvrzení v anglickém jazyce, a to lékařem působícím v České republice nebo v jiném členském státě Evropské unie o tom, že i. nemají klinické známky onemocnění COVID-19, prokazatelně prodělali onemocnění COVID-19, ii. absolvovali podle platných mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví nebo opatření jiného členského státu Evropské unie izolaci ve stanoveném rozsahu z důvodu pozitivního výsledku RT-PCR testu na přítomnost SARSCoV-2, a iii. od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu na přítomnost SARS-CoV-2 uplynulo alespoň 14 dní, ne však více než 180 dní; potvrzení musí obsahovat razítko, identifikační údaje lékaře a jeho telefonické spojení; možný vzor potvrzení je zveřejněn na webových stránkách Ministerstva zdravotnictví.

Cestující musí tuto skutečnost před odletem z ostrovů a po návratu do ČR doložit tímto potvrzením od lékaře.

Aktuální informace prosím vždy sledujte také na mzv.cz

 

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Petra Pikkelová

Joga si mě objevila v roce 2002 v New Yorku. Po první Jivamukti hodině jsem srolovala podložku a věděla jsem, že se stalo něco velikého. Stala jsem se součástí něčeho co mě bytostně i spiritualně převyšuje, něčeho čehož jsme součástí všichni, aniž bychom si to uvědomovali. Životní láska nebo láska na několik životů. Od této chvíle se změnil můj život, protože se změnil můj pohled na něj. Před jógou stojím nahá, skromná a vděčná. Vděčná všem minulým, současným i budoucím učitelům jógy. Jógy jako jedním z filozofických směrů.

Věřím, že skrze praktikování jógových asán můžeme změnit  pohled nejen na naše těla a myšlení, ale hlavně  na svět ve kterém žijeme. Můžeme změnit naše denní vnímání a tím i konání. Konání, které se stává vůči všemu a všem kolem nás soucitnější, jemnější, hlubší a zřetelnější.

Na svých hodinách učím dynamičtější vinyasu (vinjásu), při které kladu důraz na spojení dechu s pohybem a to vše za doprovodu hudby, která jen umocňuje radost a prožitek při jógových ásanách. S pomocí hudby, zpěvu manter, meditace a vědomého dýchání – začneme postupně seřazovat tělo, duši a vědomí a tím vytvoříme vnitřní cestu k uzdravení a posílení. Při svých hodinách chci hlavně rozdávat radost a lásku kterou jóga přináší mě.

Jsem vděčná svým učitelům Sharon Ji a Davidu Ji za vytvoření Jivamukti Yogy metody, díky které se moje vnímání světa stalo zřetelnější a radostnější..

Jsem certifikovanou lektorkou Jivamukti Yogy  a West Boston Vinyasa Yogy.

Kontakt na lektorku:

Petra Pikkelová

petrapik@gmail.com

+420 777 012 876

http://urbanyoga.cz

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 17. 9. – 24. 9. 2022
 • Termín pobytu: 17. 9. – 24. 9. 2022

Cena na osobu zahrnuje

 • 7 nocí ubytování
 • snídaně a večeře
 • jógový program s Petrou Pikkelovou
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.