Řecko

JÓGA NA KARPATHOSU – ČERVENEC 2021 s Danou Beierovou

20.690 Kč
osoba

Popis zájezdu

Chcete v létě k moři, za sluníčkem, ale ne do obvyklých turistických destinací, kde budou všichni?

Pojeďte s námi na tento malý ostrov uprostřed Egejského moře, kde se trochu zastavil čas.

Dýchne tu na vás pravá řecká atmosféra, pohostinnost místních lidí, nádherné moře a pláže, které místy připomínají karibik. Příroda tohoto ostrova je divoká a nespoutaná, vybízí k výletům za poznáním pro ty, kdo nechtějí trávit celý čas poleháváním na pláži.

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga pobyt za skvělou cenu v komfortním 3* hotelu s výhledem na moře
 • hotel se nachází v letovisku Amoopi, které je proslulé svými plážemi s průzračným mořem
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích
 • stravování formou snídaně v ceně, v okolí se nachází menší obchůdky a taverny, kde se můžete občerstvit přes obědy či večeře
 • transfer z letiště do hotelu a zpět
 • jóga program
 • cvičení jógy na ploše na cvičení s výhledem na moře
 • dovolená s jógou v krásné přírodě ostrova Karpathos

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na ostrověa Karpathos je určen pro milovníky jógy a krásné přírody. Hotel nabízí příjemné zázemí pro dovolenou s jógou.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, pro dospělé osoby – ženy i muže.

JÓGA LEKCE

Jógový program – lekce jógy ve stylu vinyasa flow jógy budou probíhat 1-2 denně, podle aktuální situace na místě, ale spíše v ranních hodinách. Lekce a jejich náročnost bude přizpůsobena zkušenostem všech cvičících, je tedy možné se přihlásit, i když s jógou teprve začínáte (prosíme informujte o tom CK, aby mohla dát přesnější informace lektorce). Lekce budou v dynamičtějším i klidnějším tempu podle potřeby. Budeme nejen praktikovat ásany, ale i dechová cvičení (pranajámy), meditace a mudry. Necháme plynout nejen naši jógovou praxi, ale i náš dech, budeme plnými doušky užívat přítomného okamžiku a zastavíme se nejen v čase tak jako Karphatos, ale i my se na chvilku zastavíme sami se sebou.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Tento příjemný hotel je situován na kouzelném místě a pyšní se překrásným výhledem na moře. Nachází se v letovisku Amoopi proslulým svými plážemi s průzračným mořem. V dostupnosti od hotelu jsou taverny a menší obchůdky. Hotel doporučujeme skupinám se cvičením a klientům milujícím přírodu a poznávání krásného ostrova. Vzdálenost od letiště je zhruba 13 kilometrů.

Vybavení hotelu: Recepce se vstupní halou, vnitřní bar s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace, kde se podávají snídaně, s venkovní terasou s překrásným výhledem na moře. WiFi v prostoru recepce ZDARMA. Krásná zahrada s mnoha květinami, keři a stromy typickými pro tuto oblast. Za zábavou a nákupy doporučujeme dojet do hlavního města. Trezor na recepci za poplatek 10 EURO / týden. Zastávka autobusu je cca 150 metrů od hotelu.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Hotel se skládá ze tří budov, jejichž celková kapacita čítá 50 pokojů – pokoje jsou dvoulůžkové. Všechny pokoje jsou útulně zařízeny, s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, rádiem, ledničkou, balkónem nebo terasou. Klimatizace je za poplatek.

STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je kontinentální snídaně formou bufetu. Další stravování je možné zajistit v okolních tavernách.

PLÁŽ

Písčito-oblázková pláž je cca 50 metrů od hotelu. Pozvolným vstupem do moře se ocitnete uprostřed křišťálové vody, vhodné i ke šnorchlování. Další písečné pláže jsou vzdálené zhrubacca 200 metrů. Slunečníky a lehátka za poplatek.

TIP PRO VÁS:

Na tento pobyt u moře s jógou je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 20.690 Kč / osoba

Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha –Karpathos – Praha, letištní, bezpečnostní taxu, palivový příplatek, transfer
z letiště na místo ubytování a zpět, služby delegáta, ubytování, snídani, jógový program, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – A30 Pandemic Union za 560 Kč / osoba / pobyt

Informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 11 klientů

Záloha nyní: 7.000 Kč / osoba

Doplatek: 1 měsíc před odjezdem (do 30. 6. 2021), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

*pobyt je pořádán ve spolupráci s CK Afrodita

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY:

Dana Beierová – lektorka vinyasa flow a slow flow jógy.

Dana se józe věnuje přes 17 let. Ve svých lekcích propojuje dynamickou vinyasu s prvky terapie, soustředí se na sladění dechu s pohybem, nalézání vnitřního klidu a ukotvení se v přítomném okamžiku. Lekce mohou být silné i jemné, fyzicky náročné i odpočinkové, podle potřeby a záměru praktikujících. Jsou určené pro všechny – ať dlouhodobě praktikující, tak úplné začátečníky. Díky svým bohatým zkušenostem vás provede lekcí s lehkostí a přiměřeností. Jejím záměrem je pomoci svým studentům v sobě objevit vnitřní sílu a nadhled. Najít sám sebe.

Dana vystudovala učitelský kurz v USA pod vedením mezinárodně uznávaného učitele Maxe Stroma, který je dodnes pro ni velkou inspirací na podložce i v každodenním životě. Později studovala 300hodinový Svastha Yoga Therapy Program s Ganeshem Mohanem. Lektorování se věnuje více jak 10 let a od roku 2013 vede Jóga studio Poděbrady.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 30. 7. – 6. 8. 2021
 • Termín pobytu: 30. 7. – 6. 8. 2021

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky Praha – Karpathos – Praha
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích
 • snídaně
 • jógový program
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • služby delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.