Španělsko - Kanárské ostrovy

JÓGA NA FUERTEVENTUŘE – LISTOPAD 2021 s Radkou Holíkovou

26.790 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga zájezd za skvělou cenu v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu s All inclusive a to včetně letenky v ceně pobytu!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky v resortu Occidental Jandía Playa, který je u dlouhé písečné pláže Jandía
 • stravování formou All inclusive (zahrnuje snídaně, obědy, večeře, nápoje v ceně)
 • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
 • jóga program s lektorkou Radkou Holíkovou
 • cvičení jógy na terase hotelu
 • rozsáhlé zahrady s bazény v hotelovém komplexu, kde můžete odpočívat a relaxovat
 • dovolená s jógou a nádherná písčitá pláž oceněna certifikátem Modrá vlajka
 • Wi-Fi připojení v areálu hotelu ZDARMA

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Fuerteventuře je určen pro milovníky jógy i odpočinku. Hotel nabízí skvělé zázemí pro dovolenou s jógou. Odpočinek na pláži či u bazénu, protažení těla, vyčištění hlavy a čas jen pro sebe sama.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže, ale i pro děti (jógový program je však vhodný pouze pro dospělé osoby).

POPIS UBYTOVÁNÍ

Komplex se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, který je druhým největším ostrovem z Kanárských ostrovů. Nedaleko hotelu (cca 4 km) se nachází malá rybářská vesnička Morro Jable. Z letiště je to do hotelu cca 80 km. Personál vás přivítá ve vstupní hale s recepcí, která je hostům k dispozici 24 hodin denně. K hotelu náleží restaurace nabízející program All inclusive, a la carte restaurace a několik barů. Hotel nabízí denní i noční animační programy.

Hotel se nachází 300 metrů od překrásné písečné pláže Jandía a je od pláže oddělen komunikací. Pro vstup na pláž je možné použít podchod. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

K dispozici je wellness a fitness.

FOTOGALERIE z předchozích pobytů ZDE.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Yoga retreat probíhá v komfortně zařízených a klimatizovaných dvoulůžkových pokojích. Součástí každého z nich je vlastní sociální zařízení.

STRAVOVÁNÍ

Program All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Během dne je dále připravené lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 10 hod do 23 hod jsou rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

PLÁŽ

Hotel se nachází u písečné pláže Playa de Jandía. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

JÓGA LEKCE

Radka se zaměřuje na správné provádění pozic s ohledem na tělesnou individualitu a její motto zní „méně je mnohdy více“. Klade důraz na spojení dechu a pohybu. Její lekce jsou doprovázené hudbou, která umocňuje radost, lehkost a patřičný prožitek při jógových ásanách.

V rámci ranních lekcí se můžete těšit na flow, hatha a gentle yogu.

Večerní lekce budou zaměřené na vinyasa a power yogu, při balanční józe procvičíte svou rovnováhu a vyzkoušíte si i partnerskou jógu.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

HODNOCENÍ CK

Chcete si užít dovolenou u moře s jógou a programem all inclusive? Hotel je ideální volbou pro milovníky krásných nekonečných dlouhých písečných pláží. Nachází se kousíček od pláže a příjemnou procházkou podél moře od začátku střediska Morro Jable – Jandía, kde je nespočet obchodů, restaurací, barů, do centra letoviska vede krásná promenáda podél pobřeží oceánu. Krásná velká terasa na cvičení jógy v hotelu, doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 26 790 Kč / osoba

Cena v jednolůžkovém pokoji: 31 300 Kč / osoba / pobyt

Cena necvičící osoba: 25 990 Kč / osoba

Příplatek za výhled na moře: 2 000 Kč / osoba / pobyt

Cena dospělé osoby na přistýlce: 24 790 Kč / osoba / pobyt

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Fuerteventura – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, informační schůzka s českou delegátkou, 7 nocí ubytování, all inclusive, terasa na cvičení jógy, lekce jógy s jóga lektorkou v hotelu nebo na pláži (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 13 dospělých osob

Cena děti:

 • do 2 let – zdarma letenka (bez nároku na sedadlo), transfer (bez nároku na sedadlo), i pobyt, hradí pouze 500 Kč ubytovací taxy na místě, DŮLEŽITÉ: nesmí přesáhnout věk 2 let v průběhu pobytu, poté už hradí letenku viz níže
 • 1 dítě do 11 let včetně v doprovodu 2 dospělých osob na pokoji:  Kč / pobyt

Max obsazenost pokoje: 2 osoby nebo 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 2 dospělé osoby + 3. dospělá osoba na přistýlce

Pro závaznou rezervaci se hradí celková částka pobytu.

Check in: od 14:00

Check out: do 12:00

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

PŘED ODLETEM Z ČR NA KANÁRSKÉ OSTROVY od 9.8.2021 platí následující povinnosti:
 •  vyplnit Zdravotní formulář (tzv. FCS health control form)
  Zdravotní formulář lze vyplnit elektronicky nebo v bezplatné aplikaci SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH (ke stažení pro iOS a Android), a to nejdříve 48 hod před odletem. Po vyplnění údajů Vám bude vygenerován QR kód, kterým se prokážete po příletu do destinace. V případě, že si chcete QR kód vygenerovat dříve než na letišti (doporučujeme), uveďte číslo sedačky 88L. Není nutné následně opravovat na konkrétní sedačku, kterou obdržíte při odbavení na letišti. Manuál k vyplnění povinného elektronického formuláře naleznete ZDE.
Poskytovatelé ubytování na Kanárských ostrovech však nadále u všech osob starších 11,9 let požadují na recepci předložení jednoho z následujících certifikátů:
 • certifikát o negativním výsledku antigenního nebo PCR testu
  Výsledek testu nesmí být starší než 72 hodin před datem a hodinou příletu na ostrov a je nutné ho doložit digitálním certifikátem EU (TEST), případně lze použít i mezinárodní certifikát vystavený laboratoří. TIP: Pro naše klienty jsme otevřeli nové testovací centrum v těsné blízkosti letiště Václava Havla Praha v obchodním centru POP.
 •  certifikát o prodělané nemoci
   Tuto skutečnost je nutné doložit digitálním certifikátem EU (RECOVERY) a musí být splněny tyto lhůty:
  – od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu uplynulo alespoň 11 dní
  – od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu neuplynulo více než 180 dní
 •  certifikát o očkování
  Tuto skutečnost je nutné doložit digitálním certifikátem EU (VACCINATION) a musí být splněny tyto lhůty:
  a) od první dávky očkování před příletem na ostrov uplynulo alespoň 15 dní, ale ne více než 4 měsíce
  b) od dokončeného kompletního očkování před příletem na ostrov uplynulo alespoň 14 dní

Doporučujeme disponovat certifikátem v tištěné podobě – hotelová recepce požaduje k evidenci.

PODMÍNKY PRO NÁVRAT Z KANÁRSKÝCH OSTROVŮ ZPĚT DO ČR

NOVINKA: Česká republika je nově napojena na centrální evidenci EU a začala vystavovat jednotné digitální certifikáty (EU Digital Covid Certificate). Více info ZDE.

Na základě aktuálně platného Ochranného opatření MZČR při návratu z Kanárských ostrovů do ČR aktuálně platí následující povinnosti:

PŘED ODLETEM Z OSTROVŮ:

 • vyplnit Příjezdový formulář ZDE

 PO PŘÍLETU DO ČR:

 • podstoupit antigenní nebo PCR test
  Test je třeba podstoupit nejpozději do 5 dní po příletu. TIP: Pro naše klienty jsme otevřeli nové testovací centrum v těsné blízkosti letiště Václava Havla Praha v obchodním centru POP.
VÝJIMKY:
 • pro děti do 5,9 let:
  Vyplnit příjezdový formulář – NEMUSÍ
  Podstoupit testy po příletu do ČR – NEMUSÍ
 • pro ty, kdo nemoc prodělali (pouze za předpokladu, že cestující tuto skutečnost doloží digitálním certifikátem EU (RECOVERY), a že od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu uplynulo alespoň 11 dní, ale ne však více než 180 dní):
  Vyplnit příjezdový formulář – MUSÍ
  Podstoupit testy po příletu do ČR – NEMUSÍ
 • pro ty, kdo mají dokončené očkování (pouze za předpokladu, že cestující tuto skutečnost doloží digitálním certifikátem EU (VACCINATION), a že od poslední dávky uplynulo alespoň 14 dní):
  Vyplnit příjezdový formulář – MUSÍ
  Podstoupit testy po příletu do ČR – NEMUSÍ
   • Informace prosím vždy sledujte i na portálu mzv.cz:

  https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_doporuceni_a_varovani/podminky_navratu_do_cr_ze_zahranici.html

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Lektor

  O LEKTORCE JÓGY: Radka Holíková

  Radka Holíková se seznámila s jógou v roce 1995. Okamžitě se stala nedílnou součástí jejího života, do kterého postupně vnesla nový pohled na svět, nové přátele, pokoru i sebevědomí. Certifikovanou lektorkou je od roku 2007. Hlavní působiště má v Centru sportu a zdraví Omega v Olomouci. Lekce vede v dynamickém (vinyasa yoga) i jemnějším (flow yoga) stylu. Cvičí  také létající jógu (aero yoga) a vytvořila projekt „jóga pro muže“. V letním období se věnuje cvičení na paddleboardech (paddle yoga). Organizuje festival jógy pod názvem YOGA ALIVE OLOMOUC

  Zaměřuje se na správné provádění pozic s ohledem na tělesnou individualitu a její motto zní „méně je mnohdy více“. Klade důraz na spojení dechu a pohybu. Její lekce jsou doprovázené hudbou, která umocňuje radost, lehkost a patřičný prožitek při jógových ásanách.

  • ČSAE FISAF –  Instruktor aerobiku a fitnes – základní stupeň
  • BMSA – Power jóga BASIC
  • BMSA – Body and Mind
  • BMSA – Vinyasa Flow Yoga
  • BMSA – Body Stability Workout
  • Česká akademie jógy  – Cvičitel jógy III. třídy
  • ČSAE FISAF – OM YOGA STUDIO –  hatha jóga II. třídy
  • ČSAE FISAF – průnik styly jógy
  • ARSHA YOGA, ČAJ – Acharya Harilalji  – intenzivní semiář jógové terapie
  • ČSAE FISAF – JÓGA PRO TĚHOTNÉ systémem A. Smékalové
  • YOGA SURYA – Ajay Bobade – týdenní seminář hatha jógy
  • UMĚNÍ JÓGOVÉHO DOTYKU A ASISTENCE (ADJUSTMENT)
  • V ÁSANÁCH
  • AERO YOGA – seminář Praha
  • AERO YOGA FLY Training soustředění
  • REIKI 1. a 2. stupeň
  • REIKI Karuna Ki 1.stupeň
  • YOGA THAI MASSAGE – Surya Thai Massage School
  • PRANA VASHYA YOGA – Kateřina Nováková Průhonice

  https://radkajanakova.cz/

  Radka Holíková (Janáková)
  602747948

  Termín pobytu

  • 8 dní / 7 nocí v místě
  • Termín letu: 14.11. – 21.11.2021
  • Termín pobytu: 14.11. – 21.11.2021

  Cena na osobu zahrnuje

  • letenka Praha – Fuerteventura – Praha
  • transfery letiště – hotel – letiště
  • ubytování na 7 nocí
  • all inclusive
  • jógový program
  • informační schůzka s českým delegátem
  • pojištění CK proti úpadku
  Poradíme Vám

  Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

  PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

  odvarkova@villasresorts.cz

  +420 702 047 307

  Nezávazná poptávka

  Chráněno službou Google reCaptcha.