Španělsko

JÓGA NA FUERTEVENTUŘE – ČERVEN 2021 s Martinou Masopustovou

26.300 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga pobyt za skvělou cenu v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu s All inclusive a to včetně letenky!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky v hotelu Occidental Jandía Playa, který je u dlouhé písečné pláže Jandía
 • stravování formou All inclusive (snídaně, obědy, večeře, nápoje v ceně)
 • transfer z letiště do hotelu a zpět
 • jóga program
 • cvičení jógy na terase hotelu
 • rozsáhlé zahrady s bazény v hotelovém komplexu, kde můžete odpočívat a relaxovat
 • dovolená s jógou a nádherná písčitá pláž oceněna certifikátem Modrá vlajka
 • Wi-Fi připojení v areálu hotelu ZDARMA

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou je určen pro každého, kdo by svou dovolenou u moře rád spojil s jógou a zároveň si užil pohodlí a komplexních služeb – vše pro vás zařídíme! Hotel nabízí luxusní a komfortní zázemí, kde si odpočinete od všedních starostí. Při lekcích jógy budete pečovat o své tělo i duši a novou energii můžete načerpat na krásné pláži nebo v zahradě a u bazénů.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Komplex se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, který je druhým největším ostrovem z Kanárských ostrovů. Nedaleko hotelu (cca 4 km) se nachází malá rybářská vesnička Morro Jable. Z letiště je to do hotelu cca 80 km. Personál vás přivítá ve vstupní hale s recepcí, která je hostům k dispozici 24 hodin denně. K hotelu náleží restaurace nabízející program All inclusive, a la carte restaurace a několik barů. Hotel nabízí denní i noční animační programy.

Hotel se nachází 300 metrů od překrásné písečné pláže Jandía a je od pláže oddělen komunikací. Pro vstup na pláž je možné použít podchod. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

K dispozici je wellness a fitness.

FOTOGALERIE z předchozích pobytů ZDE.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jóga retreat probíhá v komfortně zařízených a klimatizovaných dvoulůžkových pokojích. Součástí každého z nich je vlastní sociální zařízení.

STRAVOVÁNÍ

Program All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Během dne je dále připravené lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 10 hod do 23 hod jsou rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

PLÁŽ

Hotel se nachází kousíček od písečné pláže Playa de Jandía. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

JÓGA LEKCE

Jóga lekce budou probíhat 2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce viz záložka

JÓGA.

V den příletu, odletu jóga není.

HODNOCENÍ CK

Chcete si užít dovolenou u moře s jógou a programem all inclusive? Hotel je ideální volbou pro milovníky krásných nekonečných dlouhých písečných pláží. Nachází se kousíček od pláže a cca 30 min chůze příjemnou procházkou podél moře od začátku střediska Morro Jable – Jandía, kde je nespočet obchodů, restaurací, barů, do centra letoviska vede krásná promenáda podél pobřeží oceánu. Krásná velká terasa na cvičení jógy v hotelu, doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 26.300 Kč / osoba

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Fuerteventura – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, informační schůzka s českou delegátkou, 7 nocí ubytování, all inclusive, terasa na cvičení jógy, lekce jógy s jóga lektorkou v hotelu nebo na pláži (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji: 31.300 Kč 

Příplatek za výhled na moře: 2.000 Kč / osoba / pobyt

Cena osoba na přistýlce: 24.300 Kč / osoba / pobyt

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union za 560 Kč / osoba / pobyt informace ZDE

Minimální počet účastníků: 12 dospělých osob

Cena děti:

 • do 2 let – zdarma letenka (bez nároku na sedadlo), transfer (bez nároku na sedadlo), i pobyt, hradí pouze 500 Kč ubytovací taxy na místě, DŮLEŽITÉ: nesmí přesáhnout věk 2 let v průběhu pobytu, poté už hradí letenku viz níže
 • 1 dítě do 11 let včetně v doprovodu 2 dospělých osob na pokoji: 12.990 Kč / pobyt

Max obsazenost pokoje: 2 osoby nebo 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 2 dospělé osoby + 3. dospělá osoba na přistýlce

Záloha nyní: 10.000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden.

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 31. 3.2021), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Check in: od 14:00

Check out: do 12:00

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

Z rozhodnutí španělské vlády s platností od 21.12.2020 je nutno předložit pro vstup na Kanárské ostrovy potvrzení o negativním PCR testu na Covid-19. Test musí být proveden max. 72 hodin před příletem na Kanárské ostrovy, potvrzení o negativním testu musí být certifikováno a vystaveno v anglickém jazyce a musí obsahovat jméno, příjmení a číslo cestovního dokladu.

Všichni cestující směřující do Španělska také musí nejdříve 48 hodin před odletem vyplnit registrační formulář dostupný na www.spth.gob.es nebo v aplikaci SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH. Zaregistrovaný cestující obdrží QR kód, kterým se v elektronické nebo tištěné podobě po příletu prokáže.

FORMULÁŘ A QR KÓD MUSÍ MÍT VŠICHNI CESTUJÍCÍ (např. tedy CELÁ RODINA, VČETNĚ DĚTÍ)

Při otevření uvedené webové stránky www.spth.gob.es vyplňujete formulář označený: New Form

NÁVRAT DO ČR
Kanárské ostrovy jsou zařazeny mezi tzv.  oranžové státy  a po příjezdu do České republiky tak není povinné absolvovat RT-PCR test na SARS CoV-2 nebo karanténu.

Negativní PCR test budou muset před vstupem na pracoviště nebo do vzdělávací instituce v ČR předložit cizinci, které do ČR přijíždějí za prací či studiem. Vztahuje se pouze na cizince.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: MARTINA MASOPUSTOVÁ

Jmenuji se Martina Masopustová,

je mi 44 let, mám dva syny a jednoho manžela.

Jógu cvičím asi 12 let, posledních 5 let jako lektorka. Zároveň mám svoji  psychoterapeutickou praxi.

Absolvovala jsem 200 hodinový výcvik v Astangha Vinjása józe pod vedením izraelského lektora Dorona Hanocha v Praze v Domě jógy Anděl, kde jsem získala osvědčení jako lektor jógy. Navštěvovala jsem přednášky a semináře v programu Jóga a jógová terapie na FTVS UK Praha. Velmi mě zaujala lektorka Lenka Oravcová, která přednáší na seminářích pro lektory o základních principech pohybu, a uvádí je do praxe pro mě velice zajímavým způsobem. Je to takový návrat k naší „miminkovské pohybové paměti“.

Kdybych měla nazvat styl jógy, který praktikuju… byla by to hatha jóga s prvky ashtanga vinjásy. Tedy pro laiky jemné cvičení s dynamičtějšími prvky, delší výdrže v pozicích, zaměření na dech, sebevnímání a prožívání. Propojení těla, duše a mysli.

Na Tenerife budeme praktikovat jógu 2x denně, budeme meditovat na pláži při zvuku šumění moře, budeme si užívat sami sebe, vnímat své tělo a pocity, najdeme možná cesty, jak sami sebe léčit.

„…začneme se soustředit na svůj dech, prohloubíme ho, uvědomíme si své tělo a pak jej pomalu rozpohybujeme… nakonec na nás čeká relaxace, při které možná odpluje naše mysl do sebeléčivých vod anebo jiných vesmírů….“

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 30. 5. – 6. 6. 2021
 • Termín pobytu: 30. 5. – 6. 6. 2021

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky Praha – Fuerteventura – Praha
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • informační schůzka s českou delegátkou
 • 7 nocí ubytování
 • all inclusive
 • terasa na cvičení jógy
 • lekce jógy s lektorkou v hotelu nebo na pláži
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.