Španělsko

JÓGA NA FUERTEVENTUŘE – ČERVEN 2021 s Danou Beierovou

25.000 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga pobyt za skvělou cenu v nově zrekonstruovaném čtyřhvězdičkovém hotelu s All inclusive a to včetně letenky již v ceně!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo i v jednolůžkových pokojích za příplatek v hotelu Altamarena****, který je u dlouhé písečné pláže Jandía
 • stravování formou All inclusive (snídaně, obědy, večeře, nápoje v ceně)
 • transfer z letiště do hotelu a zpět
 • jóga program
 • cvičení jógy na terase hotelu, v zahradách nebo na pláži
 • dovolená s jógou a nádherná písčitá pláž oceněna certifikátem Modrá vlajka

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Fuerteventuře je určen pro milovníky jógy i odpočinku. Hotel nabízí skvělé zázemí pro dovolenou s jógou. Odpočinek na pláži či u bazénu, protažení těla, vyčištění hlavy a čas jen pro sebe sama.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže, ale i pro děti (jógový program je však vhodný pouze pro dospělé osoby).

Pro děti i necvičící osoby nabízíme zvýhodněnou cenu.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Komplex se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, který je druhým největším ostrovem z Kanárských ostrovů. Nedaleko hotelu (cca 4 km) se nachází malá rybářská vesnička Morro Jable. Z letiště je to do hotelu cca 90 km. K hotelu náleží restaurace nabízející program All inclusive.

Hotel má 24 hodinovou recepci, 2 venkovní bazény a terasu na slunění s lehátky a slunečníky.

Hotel se nachází u překrásné písečné pláže Jandía. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

FOTOGALERIE z předchozích pobytů na Fuerteventuře v této oblasti najdete ZDE.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Jóga retreat probíhá v komfortně zařízených a klimatizovaných dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Součástí každého z nich je vlastní sociální zařízení. Hosté mají k dispozici televizor, vysoušeč vlasů. Trezor je nabízen za poplatek. U každého pokoje je balkon či terasa.

STRAVOVÁNÍ

Program All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Během dne je dále připravené lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 11 hod do 24 hod jsou rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

PLÁŽ

Hotel se nachází cca 50-100 metrů od písečné pláže Playa de Jandía s písčitým povrchem. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

JÓGA LEKCE

Jógový program – Kanárské ostrovy

Tento týden budeme společně užívat moře, slunce, odpočinek a jógovou praxi. Čeká nás 6 lekcích, každá v délce 75 minut. Lekce budou probíhat před snídaní, abychom se společně po ránu naladili, rozproudili energii a začali jógou nový den. Přesný čas bude upřesněn na místě podle místní situace. Budeme praktikovat ve stylu vinyasa flow jógy, což je dynamičtější plynulý styl, ale úroveň lekcí bude přizpůsobena všem praktikujícím. Každá lekce bude mít záměr – téma, ásanovou praxi, pranajámu i meditaci.
S sebou si nezapomeňte vzít protiskluzovou jóga podložku. Pokud rádi používáte během praxe deku, blok či popruh, přibalte je také.
Změny v programu vyhrazeny dle aktuální situace během pobytu.

Praktikujete již delší dobu a máte pocit, že stagnujete? Máte nějaký konkrétní zdravotní problém, který by se dal řešit jógou? Chcete si v rámci dovolené dopřát jógu navíc? Dana je zkušená lektorka, která se věnuje studentům všem úrovní, a zároveň má praxi s jógovou terapií. V rámci pobytu si s ní můžete sjednat privátní lekci v ceně 900,- / 60minut.

HODNOCENÍ CK

Chcete si užít dovolenou u moře s jógou a programem all inclusive? Hotel je ideální volbou pro milovníky krásných nekonečných dlouhých písečných pláží. Nachází se kousíček od pláže a příjemnou procházkou podél moře od začátku střediska Morro Jable – Jandía, kde je nespočet obchodů, restaurací, barů, do centra letoviska vede krásná promenáda podél pobřeží oceánu. Krásná velká terasa na cvičení jógy v hotelu, doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 25.000 Kč / osoba

STANDARD POKOJE:

Cena 25.000 Kč / osoba / pobyt

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Fuerteventura – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, ubytování na 7 nocí v pokoji standard, informační schůzka s českou delegátkou, all inclusive, lekce jógy s jóga lektorkou (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Pokoje standard jsou orientované do nefrekventované ulice. Možnost připlatit si za pokoj view (výhled do zahrady/na bazén).

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji – příplatek 3.500 Kč / pobyt

Cena 3. osoba na přistýlce: sleva 2.000 Kč / pobyt

Cena pro necvičící osobu: 24 250 Kč / osoba / pobyt

 

Family room

Cena za dospělou osobu v pokoji typu Family – +1500 Kč / os. / pobyt

Dětské ceny:

Dítě 0-1,99 let 1.000 Kč osoba / pobyt – DŮLEŽITÉ: nesmí přesáhnout věk 2 let v průběhu pobytu, poté už hradí letenku a vyšší cenu níže

Dítě 2-6,99 let v doprovodu 2 dospělých osob 9.900 Kč osoba / pobyt

Dítě 7-11,99 let v doprovodu 2 dospělých osob 15.900 Kč osoba / pobyt

Single parent = 1 dospělá osoba s dětmi na pokoji – 1-2 děti (2-11,99 let v doprovodu 1 dospělé osoby) 15.900 Kč osoba / pobyt

 

VIEW POKOJE S VÝHLEDEM (do zahrady / na bazén):

Cena: 26.800 Kč osoba

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Fuerteventura – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, ubytování na 7 nocí v pokoji view, informační schůzka s českou delegátkou, all inclusive, lekce jógy s jóga lektorkou (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji view – příplatek 5.500 Kč / osoba / pobyt

Cena 3. osoba na přistýlce: sleva 2.000 Kč / osoba / pobyt

Cena pro necvičící osobu: 26.050 Kč / osoba / pobyt

 

Family room

Cena za dospělou osobu v pokoji typu Family: + 2.500 Kč osoba / pobyt

 

Dětské ceny:

Dítě 0-1,99 let 1.000 Kč osoba / pobyt

Dítě 2-6,99 let v dopr. 2 dosp. osob 10.500 Kč osoba / pobyt

Dítě 7-11,99 let v dopr. 2 dosp. osob 16.900 Kč osoba / pobyt

 

Single parent = 1 dospělá osoba s dětmi na pokoji – 1-2 děti (2-11,99 let v dopr. 1 dosp. osoby) 16.900 Kč osoba / pobyt

 

 

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union za 560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 15 dospělých osob

 

Záloha nyní: 10.000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je v případě storna ze strany klienta nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden. V případě, že se klient nemůže pobytu zúčastnit ze zdr. důvodů a má sjednané cestovní a storno pojištění ze zdravotních důvodů, může požádat o náhradu pojišťovnu.

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 20.4.2021), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Check in: od 14:00

Check out: do 12:00

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

Od 5.2.2021 jsou Kanárské ostrovy zařazeny na seznam červených zemí a při cestování je nutné dodržovat následující povinnosti:


PŘED ODLETEM na Kanárské ostrovy 

 • mít negativní PCR (ne starší než 72 h) nebo antigenní test (ne starší než 48 h) – výjimku mají děti do 6 let
 • vyplnit Zdravotní formulář


PŘED ODLETEM z Kanárských ostrovů

 • mít negativní antigenní (ne starší než 24 h) nebo PCR test (ne starší než 72 h) – výjimku mají děti do 5 let
 • vyplnit Příjezdový formulář


PO PŘÍLETU do ČR

 • do 5 dnů po návratu podstoupit kontrolní PCR test
 • výsledek testu zaslat příslušné hygienické stanici (do té doby dodržet samoizolaci)
 • 10 dnů po návratu všude mimo domov nosit roušku nebo respirátor
POZOR! Výjimku z povinnosti absolvovat testy při návratu do ČR má cestující, který prokazatelně prodělal nemoc Covid -19, absolvoval povinnou karanténu a nemá žádné klinické příznaky nemoci Covid-19. Tato výjimka platí pouze za předpokladu, že od prvního pozitivního výsledku RT-PCR neuplynulo více než 90 dnů. Cestující musí předložit (před odletem z Kanárských ostrovů a po příletu do ČR) potvrzení od lékaře v českém nebo anglickém jazyce, kde bude uvedeno datum prvního pozitivního testu a potvrzení, že nemá žádné klinické příznaky. Tento cestující nemá povinnost absolvovat antigenní test v zahraničí, ani PCR po příletu. Zároveň je vyjmutý z povinnosti vyplnit Příjezdový formulář.

Aktuální informace prosím vždy sledujte také na mzv.cz

 

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY:

Dana Beierová – lektorka vinyasa flow a slow flow jógy.

Dana se józe věnuje přes 17 let. Ve svých lekcích propojuje dynamickou vinyasu s prvky terapie, soustředí se na sladění dechu s pohybem, nalézání vnitřního klidu a ukotvení se v přítomném okamžiku. Lekce mohou být silné i jemné, fyzicky náročné i odpočinkové, podle potřeby a záměru praktikujících. Jsou určené pro všechny – ať dlouhodobě praktikující, tak úplné začátečníky. Díky svým bohatým zkušenostem vás provede lekcí s lehkostí a přiměřeností. Jejím záměrem je pomoci svým studentům v sobě objevit vnitřní sílu a nadhled. Najít sám sebe.

Dana vystudovala učitelský kurz v USA pod vedením mezinárodně uznávaného učitele Maxe Stroma, který je dodnes pro ni velkou inspirací na podložce i v každodenním životě. Později studovala 300hodinový Svastha Yoga Therapy Program s Ganeshem Mohanem. Lektorování se věnuje více jak 10 let a od roku 2013 vede Jóga studio Poděbrady.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 20. 6. – 27. 6. 2021
 • Termín pobytu: 20. 6. – 27. 6. 2021

Cena na osobu zahrnuje

 • letenka Praha – Fuerteventura – Praha
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • ubytování na 7 nocí
 • all inclusive
 • jógový program
 • informační schůzka s českým delegátem
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.