ČR

JÓGA & LYŽE VÍKEND ve Špindlerově mlýně – leden 2021 s Annou Ribanskou

6.840 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ?
 • zimní jóga víkend na krásném a klidném místě
 • spojení jógování a lyžovačky ve Špindlu
 • ubytování ve velmi komfortním Amenity resortu
 • polopenze v ceně pobytu – možnost volby mezi bezmasou a masitou variantou večeří
 • wellness v ceně pobytu!
 • jógový program s Annou Ribanskou
 • spoustu možností kam se vydat na výlet
PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?
 • pro všechny, kteří milují jógu, lyžování, hory, wellness a skvělé jídlo
 • pro osoby starší 16 let, muže, ženy, páry i známé i jednotlivce, kteří nemají s kým vyrazit (nemusíte platit příplatek za jednolůžkový pokoj, ale ubytujeme Vás společně s další klientkou cestující individuálně)
JÓGA LEKCE

  Yoga & Ski (Detox & Restore)

  Jógový program zaměřený v začátku pobytu nejprve na zpomalení, uvolnění a restore. S postupem víkendu pak na rozproudění detoxikačních procesů a zahřátí svalů, aby se Vám hladce zdolávaly krkonošské sjezdovky. A v závěru pak přesuneme náš focus na protažení namáhaných tělových partií.
  pátek večer – 90 minut – jin jóga & meditace & pránajama
  sobota ráno – 75 minut – dynamická vinjása
  sobota večer – 90 minut – jóga zaměřená na protažení namáhaných partií, relaxace, restore
  neděle ráno – 75 minut – jin jang jóga ( rozhýbání, zahřátí, protažení, restore)

  Minimální počet účastníků: 11 osob

  Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu. Změny v programu vyhrazeny.

  U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

  POPIS UBYTOVÁNÍ

  Hory, kopce, lesy. Krkonoše už dávno nejsou jen pro vrcholové sportovce, i když tu k aktivní dovolené vybízí každé roční období. Pokud máte rádi lyžování, cyklistiku nebo se rádi procházíte po hřebenech, tohle místo si zamilujete. Špindlerův Mlýn je ale skvělým místem i k odpočinku. Čeká vás tu chutná gastronomie, nádherné výhledy a wellness přímo v našem resortu.

  Amenity hotel Špindlerův Mlýn byl postaven v roce 2016 s celkovou kapacitou 48 lůžek. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových nebo rodinných pokojích. Součástí hotelu je vyhřívaný krytý bazén, wellness centrum, bowling a restaurace s rozlehlou terasou.

  V celém hotelu je vám k dispozici WiFi připojení zdarma. Venkovní parkovací stání v ceně. Amenity Hotel ve Špindlerově Mlýně je skvělou volbou pro ty, co mají rádi pohodlí a styl.

  Útulné, moderně vybavení pokoje se servisem čtyřhvězdičkového hotelu. Kousek od lesa, jen pár kroků od sjezdovky Labská.

  POKOJE

  Moderní dvoulůžkový pokoj s výhledem do přírody. V tomto pokoji rádi ubytujeme i vaše domácí mazlíčky.

  Vybavení:

  • koupelna se sprchou • WC • fén • župan • přezůvky • satelitní TV s rádiem a budíkem • minibar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů • čajový a kávový set • bezpečnostní schránka • telefon

  Cena zahrnuje:
  • 1 parkovací místo • Wi-Fi • Snídaně formou bufetu

  STRAVOVÁNÍ

  V ceně pobytu je polopenze.

  WELLNESS

  Načerpejte sílu v našem hotelovém wellness ve Špindlerově Mlýně. K dispozici vám bude bazén s protiproudem a masážní lavicí, sauna, pára, Kneippův chodník i výběr relaxačních masáží.

  Bazén – Vyhřívaný, krytý bazén s vodními atrakcemi, protiproudem a masážní lavicí. Protáhněte si tělo po sportovním výkonu nebo nastartujte metabolismus na začátku dne. Vstup do bazénu je možné zakoupit i samostatně.

  Pára – V ceně vstupu do wellness

  Příjemná potní lázeň se zcela odlišným klimatem, než sauna. Není tak horká, proto nedochází k takovému prohřátí, neboť teplota v páře se pohybuje mezi 40 – 50°C s až 100% vlhkostí vzduchu. Je ideální pro uvolnění svalů a lepší prokrvení.

  Sauna – V ceně vstupu do wellness

  Saunování je kombinovaná procedura, jejíž princip spočívá v přehřátí organismu a jeho následné rychlé zchlazení. Dochází tak k velkému snížení svalového napětí a zvětšení rozsahu pohybů jednotlivých kloubů. Dalším účinkem je postupné otužování.

  Ochlazovací bazén – V ceně vstupu do wellness

  Po saunování se zchladíte v prostorném bazénu se studenou vodou, který perfektně dokončí celý saunovací rituál a otuží vaše tělo.

  Kneippův chodník – V ceně vstupu do wellness

  Příjemné prohřívání nohou v telplé vodě je střídáno ochlazováním v ledové vodě, zatímco jsou vaše chodidla masírována oblázky. Po několika opakováních a osušení se v nohách začne postupně šířit vlna tepla, která prostoupí celé tělo. Touto procedurou dosáhnete nejen prokrvení nohou, ale celého krevního oběhu.

  Masáže – Vyberte si některou z mnoha nabízených masáží a načerpejte novou energii. Ceník ZDE.

  RESTAURACE

  Restaurace Špindlerův Mlýn

  Amenity restaurace není jen klasickou hotelovou restaurací. Moderní design, lokální suroviny a terasa s výhledem do krkonošské přírody dělají z restaurace místo, kam se rádi vrátíte. Vychutnejte si regionální kuchyni v moderním pojetí i sezónní speciality. Naši kuchaři kladou důraz na čerstvost a kvalitní suroviny v každém jídle.

  Celková kapacita restaurace je 46 osob. Pokud počítáme terasu s přilehlou snídaňovou restaurací, tak se počet zvýší o dalších 60 dobře najedených osob.

  Chuť je pro nás podstatná. Všechna jídla z naší kuchyně jsou vždy čerstvá.
  Zaměřujeme se na kvalitu a šetrné zacházení s čerstvými surovinami, proto příprava pokrmů vyžaduje svůj čas. To je Amenity Restaurace Špindlerův Mlýn.

  Jídelní lístek ZDE.

  Nápojový lístek ZDE.

  Vinný lístek ZDE.

  Vychutnat si můžete také kvalitní kávu z liberecké pražírny Nordbeans.

  _____________________

  V případě zájmu o rezervaci nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Ceník

  CENA: 6.840 Kč / osoba / pobyt

  Cena zahrnuje: ubytování na 2 noci, polopenze, jógový program s Danou Beierovou, vstup do wellness na 60 min. / osoba / den, Wi-Fi, parkovné, pronájem prostor na cvičení, pojištění CK proti úpadku

  Cena jednolůžkový pokoj: 8.740 Kč / osoba / pobyt

  Cena přistýlka: 5.150 Kč / osoba / pobyt (platí pro 3. osobu při obsazení pokoje 2 dospělými osobami)

  Minimální počet účastníků: 11 platících osob.

  Pro závaznou rezervaci se hradí celková částka pobytu.

  Zaplacená záloha je nevratná v případě zrušení ze strany klienta. V případě, že se účastník nemůže pobytu sám zúčastnit, je možné za sebe najít náhradníka.

  V případě, že nebude možné pobyt v naplánovaném termínu realizovat z důvodu uzavření hotelů nebo dalších vládních nařízení, bude pro pobyt nalezen náhradní termín pobytu, případně je možnost převést si zaplacenou částku na jakýkoliv jiný pobyt z naší nabídky. Klientovi nejsou účtovány žádné storno poplatky.

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Lektor

  O LEKTORCE JÓGY:

  Anna Ribanská

  S jógou se setkala, když jí bylo přibližně 14 let. Od té doby jóga byla více či méně součástí jejího života. Zpočátku jí zajímala jógová filozofie, meditace a relaxační techniky, odpovědi na své otázky hledala nejen v pramenech jógy, ale také v buddhismu a zen buddhismu. Pravidelnou ásanovou praxí dynamičtějšího typu pak postupem času začala dohánět hodiny a hodiny pohybu, tance a akrobacie, na které byla zvyklá.

  „Osvědčilo se mi vyvažovat dynamické vinjása-jógové praxe jin a restorativní jógou, kdy cítím, že tělo i mysl pak je v balanci. V dnešním zrychleném světě, plném zvukového i světelného smogu, je určitý způsob zastavení či zpomalení mysli, ať už v pohybu či v relaxaci, pro zdraví těla i duše naprosto zásadní,” popisuje lektorka. „Mé vinjásové lekce bývají někdy více, někdy méně dynamické, ve kterých velmi často reaguji na aktuální potřeby dané skupiny i jednotlivců. Učím, co sama praktikuji, a proto jsou mé lekce ovlivněny Jivamukti jógou a metodou Budokon. Věnuji se aktivně také hudbě, a proto se můžete těšit i na velmi vypečené playlisty během lekcí.”

  V současnosti učí v Praze pravidelně v Jógovně (pondělí od 16,30; úterý & čtvrtek od 8,05; středa od 16,30) ve studiu Yoga & Art na Břevnově (středa od 12,00) a ve studiu Mija Jóga (úterý od 18,10 a od 19,20).

  Pro Český rozhlas stanici Vltava během karantény připravila a nahrála pět dílů jógových podcastů. K poslechu zde:

  https://vltava.rozhlas.cz/kdyz-nemuzete-ven-jdete-dovnitr-joga-na-vlnach-vltavy-8187660

  Na webu Moje jóga je ke shlédnutí první díl Jin jógové sekvence na posílení imunitního systému:

  http://www.moje-joga.cz/jogovna/anna-ribanska/jin-joga-na-posileni-imunity.html

  DOSAŽENÉ JÓGOVÉ VZDĚLÁNÍ:

  200 hodin hatha jógy (certifikováno MŠMT & RYT)

  50 hodin jin jógy (RYT) s Angelou Jervis Read

  75 hodin Jivamukti s Anjou Kuehnel / Spiritual Warrior

  Kontaktní údaje:

  Anna Ribanská

  tel.: +420 777 321 907

  Termín pobytu

  • 3 dny / 2 noci v místě
  • Termín pobytu: 8. 1. – 10. 1. 2021

  Cena na osobu zahrnuje

  • ubytování na 2 noci
  • polopenze
  • jógový program s Annou Ribanskou
  • možnost lyžování a zajištění skipasů přímo na recepci
  • wellness v ceně
  • možnost masáží
  • pojištění CK proti úpadku
  Poradíme Vám

  Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

  PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

  odvarkova@villasresorts.cz

  +420 702 047 307

  Nezávazná poptávka

  Chráněno službou Google reCaptcha.