Rakousko

JÓGA & LYŽE V ALPÁCH – březen 2021 s Danou Beierovou

9.590 Kč
osoba

Popis zájezdu

Zimní pobyt s jógou a lyžováním v Alpách.

Ráno čerstvý manšestr a večer jóga pro rozproudění energie a uvolnění unavených svalů. Vezměte s sebou partnera i děti – nemusí jógovat, za to si mohou užívat sněhu a zimních radovánek společně vámi. Máte strach, že nebude sníh? Na ledovec je to kousek a tam si zalyžujete vždycky. Lyžování můžete doplnit nejen o jógu, ale i o návštěvu nedalekých termálních koupelí. 

CO VÁS ČEKÁ? 

 • jedinečná kombinace lyžování v oblasti Zell am See – Kaprun a jógy s Danou Beierovou
 • možnost návštěvy vyhlášených termálních lázní Tauern Spa v Kaprunu
 • ubytování na 5 dní/ 4 noci v tříhvězdičkovém rodinném hotelu Gasthof Oberwirt v Niedernsillu
 • polopenze v ceně s možností výběru bezmasých jídel
 • večerní lekce jógy s Danou Beierovou v sálu vedle hotelu
 • český servis v hotelu
 • možnost zajištění skipasů přímo na recepci hotelu
 • možnost zajištění Salcburské karty (slevy i vstupy zdarma na turistické atraktivity) – informace o kartě ZDE
 • pojištění CK proti úpadku

Doprava: vlastní

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Prodloužený víkend (středa – neděle) v Rakouských Alpách je vhodný pro všechny milovníky jógy i zimních sportů. Pobyt je vhodný pro dospělé osoby – ženy i muže všech věkových kategorií, pro začátečníky i pokročilé. Možnost se nahlásit i v jedné osobě bez příplatku (doplnění dvoulůžkového pokoje s další klientkou – zajistíme). Zvýhodněná cena pro necvičící osoby.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel leží v oblasti Kaprun – Zell am See – Saalbach, v centru Niedernsillu. Lyžování – Kaprun – Zell am See- Saalbach (410 km sjezdovek) nebo Kitzbuhel (200 km sjezdovek). Skibus jezdí do Kaprunu i Zell am See. Skivlak do Zell am See a Hollersbachu (Kitzbuhelské Alpy). Zastávka skibusu a skivlaku 100 m od hotelu. V hotelu je český servis. Nedílnou součástí je i výborná restaurace. 

Hotel se nachází na klidném místě s ideální polohou pro Vaše výletní cíle. Podrobné mapy v češtině a informace dostanete na místě.

V hotelu je k dispozici sauna. 1 hod = 20 EUR. Kapacita sauny je 6-8 osob.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Pokoje jsou nově komfortně zařízeny, vybaveny koupelnou se sprchou, WC, kabelovou SMART TV s českými rozšířenými programy včetně filmových HBO I,II,III, Cinemax atd.

STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je POLOPENZE. Snídaně formou bufetu, večeře o třech chodech. 

PROGRAM A JÓGA LEKCE

Lekce jsou vhodné pouze pro dospělé osoby.

středa – příjezd na hotel v odpoledních hodinách, společné přivítání, večeře a informace k pobytu

čtvrtek – ráno společná snídaně a poté volný program na lyžování či výlety a večer společná lekce jógy 17:00 – 18:30

„Aktivní protažení po lyžovačce“ – v jógových pozicích protáhneme celé tělo, aby se regenerovalo na další den, součástí lekce bude i pranajáma a krátká meditace. 

pátek – ráno společná snídaně a poté volný program na lyžování či výlety a večer společná lekce jógy 17:00 – 18:30

„Zpomalíme do zastavení“ – po dvou dnech lyžování přijde k chuti opravdový relax v podobně jemného protahování a jógového spánku (jóga nidra). Tato technika uvolní celé vaše tělo a dopřeje mu hlubokou svalovou relaxaci, zklidní nervovou soustavu – sníží nahromaděný adrenalin z lyžování a zlepší váš noční spánek. 

sobota – ráno společná snídaně a poté volný program na lyžování či výlety a večer společná lekce jógy 17:00 – 18:30

„Ve stylu jin jógy“ – podobně jako v jin józe budeme v této lekci pracovat pomalu a s delšími výdržemi v pozicích, které protáhnou nejen unavené svaly, ale i šlachy a vazy. Soustředíme se na dech a celkové zklidnění organismu. 

neděle – společná snídaně, rozloučení a odjezd domů

Příjezdový a odjezdový den jsme nechali volný, abyste si mohli prohlédnout okolí a dle svých časových možností si rozvrhnout příjezd a odjezd.

Nabízíme možnost si pobyt individuálně prodloužit. Buď na místě dle možností hotelu, případně s rezervací předem. V případě zájmu o prodloužení pobytu nás prosím kontaktujte.

CENY PRODLOUŽENÍ (uvedená cena je za osobu / noc s polopenzí)

dospělý: 1.600,-

dítě (3-13 let): 1.300,-

AKTIVITY

LYŽOVÁNÍ

Ceny skipasů naleznete ZDE a je možné je zajistit na recepci hotelu, kde také dostanete od personálu podrobné informace a doporučení na sjezdovky a skiareály vč. doporučení dle aktuálních podmínek a počasí.Platí pro střediska: Ski Amadé: Salzburger Sportwelt, Gastein, Grossarl-Dorfgastein, Region Hochkönig, Schladming-Dachstein; Zell am See – Kaprun, Skicirkus Saalbach-Leogang-Hinterglemm-Fieberbrunn, Obertauern, Kitzbühel, Zillertalarena, Wildkogel-Arena, Weisssee Gletscherwelt Uttendorf, Region Nagelköpf Piesendorf, Rauris, Almenwelt Lofer, Schneewinkel, Unken-Heutal, Mölltaler Gletscherbahnen, Lungau, Werfenweng, Skiregion Dachstein West, Abtenau, Skischaukel Gaissau Hintersee, Dürrnberg Zinkenkogel, Untersbergbahn, Postalm, Skiwelt Wilder Kaiser – Brixental, Skijuwel Alpbachtal – Wildschönau, Die Schneebären (Tauplitz, Planneralm, Riesneralm, Kaiserau)

BĚŽECKÉ TRATĚ

Region Kaprun-Zell am See-Saalbach se může pochlubit propracovanou sítí běžkařských tratí – na milovníky běhu na lyžích zde prostě čeká malý ráj. Běžecké tratě kolem Kaprunu a Zell am See o celkové délce přes 200 km nadchnou i náročnější.Trať je převážně tvořena rovinou, v Zell am See Schüttdorfu a v Kaprunu se nacházejí dvě noční tratě ( každá 4 km dlouhá), které jsou osvětlené do 22.00 hod.- znamená to, že můžete běžkovat až do noci a nemusíte plánovat návrat do večerních hodin.

Přímo na ledovci Kitzsteinhorn na Kaprunu je pro Vás připravena 3 km dlouhá výšková stopa (2 800 m. n. m.), která vede po ledovcové plošině a udržuje se po celý rok. Začátečníkům pak můžeme doporučit 5 km dlouhou Westloipe z Kaprunu do Piesendorfu.

PINZGAUERSKÁ LOKÁLKA – Pro opravdové fajnšmekry je tu k dispozici turistický vláček, tzv. “úzkokolejka”, který jezdí podél běžkařských drah a kterým se můžete přepravit i s běžkami, běžkovat pokaždé na jiném zajímavém místě a zpátky se svézt opět vláčkem. Poznáte tak kus krásné rakouské přírody a Vaše výlety nebudou všední. Záleží jen na Vás a na Vaší kondici, kterou cestou se vydáte.

HODNOCENÍ CK

Ideální a skvělá kombinace pro všechny milovníky jógy i zimních sportů. Příjemné nově zrekonstruované ubytování ve skvělé poloze s českým servisem v místě. Nepřeberné možnosti výletů v okolí a skvělé termály.

TIP PRO VÁS:

Na jóga pobyt je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu. Změny v programu vyhrazeny.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 9.590 Kč / osoba / pobyt 

Cena zahrnuje:

 • ubytování na 4 noci v rodinném hotelu
 • polopenze
 • lekce jógy s Danou Beierovou
 • český servis v místě
 • pojištění CK proti úpadku

Cena necvičící: 8.990 Kč / pobyt

Cena dítě 3-11 let: 6.390 Kč / pobyt

Minimální počet účastníků: 12 platících osob

Pobyt je organizován na vlastní dopravu.

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění ze zdravotních důvodů od Union s připojištěním na sport za 450 Kč / osoba / pobyt, případně vč. připojištění nařízené karantény klientovi za 700 Kč / osoba / pobyt

Pro závaznou rezervaci se nyní hradí celková částka pobytu.

Zaplacená záloha je nevratná v případě zrušení ze strany klienta. V případě, že se účastník nemůže pobytu sám zúčastnit, je možné za sebe najít náhradníka.

V případě, že pobyt nebude možné uskutečnit z důvodu nepovolení vycestovat, příp. pokud bude nařízena 14denní karanténa při vycestování, bude pobyt zrušen a zaplacená částka vratná v plné výši. Týden před odjezdem bude potvrzeno konání pobytu. Do této doby může být pobyt z důvodů výše uvedených zrušen ze strany CK s vrácením peněz zákazníkům.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY:

Dana Beierová – lektorka vinyasa flow a slow flow jógy.

Dana se józe věnuje přes 17 let. Ve svých lekcích propojuje dynamickou vinyasu s prvky terapie, soustředí se na sladění dechu s pohybem, nalézání vnitřního klidu a ukotvení se v přítomném okamžiku. Lekce mohou být silné i jemné, fyzicky náročné i odpočinkové, podle potřeby a záměru praktikujících. Jsou určené pro všechny – ať dlouhodobě praktikující, tak úplné začátečníky. Díky svým bohatým zkušenostem vás provede lekcí s lehkostí a přiměřeností. Jejím záměrem je pomoci svým studentům v sobě objevit vnitřní sílu a nadhled. Najít sám sebe.

Dana vystudovala učitelský kurz v USA pod vedením mezinárodně uznávaného učitele Maxe Stroma, který je dodnes pro ni velkou inspirací na podložce i v každodenním životě. Později studovala 300hodinový Svastha Yoga Therapy Program s Ganeshem Mohanem. Lektorování se věnuje více jak 10 let a od roku 2013 vede Jóga studio Poděbrady.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Termín pobytu

 • 5 dní / 4 nocí v místě
 • Termín pobytu: 3. 3. – 7. 3. 2021

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování na 4 noci v rodinném hotelu
 • polopenze s možností bezmasé varianty
 • lekce jógy s Danou Beierovou
 • český servis v místě
 • možnost zajištění skipasů na recepci
 • osobní přístup, doporučení a tipy na výlety
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.