Hotel Bali Spirit – Ubud

(ID BA20)
na vyžádání
Cena na osobu zahrnuje
  • snídaně
  • denní pokojová služba
  • Wi-Fi
  • parking
  • transfery letiště – ubytování – letiště
  • pojištění CK proti úpadku

Jen kousek od centra Ubudu, u řeky Wos a obklopen stovkami kokosových palem a rýžovými políčky, se nachází hotel Bali Spirit. Hotel nabízí velmi klidné prostředí s tradiční balijskou architekturou a vybavením využívající především přírodní materiály, které je doplněno o luxusní prvky a prvotřídní hotelové služby.

Každý pokoj v hotelu nabízí nádherný výhled do okolní přírody.

Krásný hotel Bali Spirit Hotel & Spa se nachází v blízkosti centra Ubudu, 1 hodinu jízdy od mezinárodního letiště Ngurah Rai. Nabízí wellness centrum, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Hotel Bali Spirit má krásné pokoje zařízené v tropickém stylu a vybavené lednicí a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Každý pokoj má vlastní balkon nebo zahradní terasu s krásným výhledem do okolí.

Bali Spirit Hotel & Spa poskytuje široký výběr služeb, mimo jiné služby praní prádla a čištění oděvů. Pro relaxaci si můžete dopřát masáž nebo využít místnost určenou k cvičení jógy a meditaci. Na místě se nachází také řezbářská galerie a lékárna.

Restaurace River Forest má výhled do říčního údolí a nabízí širokou škálu pokrmů indonéské, čínské a mezinárodní kuchyně. V hlavním hotelovém baru si můžete dát nápoje a lehké občerstvení.

Bali Spirit Hotel je vzdálen 5 minut jízdy od centra Ubudu a tržiště. V jeho blízkosti se nachází také různá muzea a starověké ubudské chrámy.

Informace, rezervace CK:

www.VillasResorts.cz    info@villasresorts.cz     tel. 777497781

Potřebujete radu?

Nezávazná poptávka

Tisková podoba


Mohlo by Vás zajímat